wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Stoprocent 2 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

podejrzewam, ze wszyscy sie boja smierci nawet ci cierpiacy,

jedna osoba wypowiedziala sie o blogostanie i porownala ja do smierci, wniosek chyba nigdy nie byla chora



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Sklep MASTOR na Wojska Polskiego. Klient jest intruzem zarówno dla sprzedawcy jak i kierowniczka z góry. Zero profesjonalizmu[/] . Chciałem kupić plastikowe listwy do glazury. Oświadczyli mi , że sprzedają tylko z glazurą , choć listwy i glazura były innego producenta. Później stwierdzili , że za sprowadzenie 5 listew muszę zapłacić 40 zł. Powiedziałem , że nie rozumiem ich działań i sprowadzę sobie sam. W internecie znalazłem w dobrej cenie , a za przesyłkę kilkakrotnie większej ilości zapłaciłem 25 zł. Więcej tam moja noga nie postanie i będę odradzał wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!








"Człowiek, który nie chce pracować szuka wymówki,
ten, który chce coś zrobić, szuka rozwiązania."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

szczebiotka świntuszą ???!!! a przepraszam, głodnemu zawsze chleb na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

........ oj , SZCZYbiotka , SZCZYbiotka ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

"Narkoman trafił do piekła. Otwierają się wrota, a tu całe łany marihuany. Narkoman napalony biegnie i rwie całe naręcza. Nagle słyszy głos diabła:
- No i po co rwiesz, jak tam pełno narwane!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Pamiętam jak w starych czasach stały tam kolejki furmanek. Nie mówcie gościom dlaczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

w konfesjonale...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

W Białej Damie ponoć fajnie, ale moje wesele było w Jędrusiowej Zagrodzie 4 lata temu- sala rewelacja-lepszej w Łomży nie ma- duża , przestronna, jedzenie max- nie kotlet na głowie tylko jak ktoś chciał zjeść 2 to donosili, właścicielka super babka, do dziś jak się spotkamy na ulicy to zagada.Po prostu fajni ludzie z super profesjonalnym podejściem.Byłam tam potem jeszcze na weselu siostry i na sylwku i tak samo super!Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Autochtonie - no i gdzie ta "najgorsza obsługa". Żeby Cie wyzwali od chamów czy coś takiego to bym zrozumiała. Każdy sklep może sobie sprzedawać jak chce, chleb tylko z masłem, wódkę tylko z zakąską. A że cena wysoka - inaczej jest w sklepie gdzie można powybrzydzać, obejrzeć towar, a inaczej w sklepach w sieci. Każdy kupuje gdzie mu wygodniej lub taniej. Raczej mnie nie przekonałeś swoim postem.

No chyba że przy tym byli opryskliwi lub poczęstowali Cie jakimś miłym słowem, to wtedy rozumiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

a ja smierci stawiam pytania prosto w twarz, na wszystko jestem przygotowana moja corka tez



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

To fakt.... wystrój salonu - duży plus.
W ubiegłym tygodniu byłam w tym salonie na strzyżeniu :):) Fryzurkę dobrała mi Pani z różowymi akcentami na włoskach .
Ale..... wśród moich znajomych panuje opinia, iż.... strasznie kiepsko w tym salonie z wypłatą wynagrodzenia.
Mówią, iż nie dośc, że nie na czas wypłata, to i dodatkowo marna.. :( ... nawet o najniższej krajowej można zapomnieć :(:(:(
Poza tym, trzy fryzjerki w przeciągu pół roku stamtąd odeszły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Szczebcia podziwiam twoje podejście do tematu.

A wydawało mi się że ze śmiercią jestem obeznany .
A tu widzę że nie tylko ja .
Śmierć to jest kolejny rozdział który się zamyka w pewnym momencie .

Śmierć jest jak epizod sensacyjnej książki , no chyba że ktoś miał życie mdłe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

Można zablokować Wojska Polskiego samochodami osobowymi i wolniutko jeździć od ronda do ronda na znak protestu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

ja naprrawde mam duze watpliwosci, pewnie wezmie kase, i nic z tego nie wyniknie, az sie boje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ,,Bialystok stał się miastem frontowym,,

alibaba !
jednak z polskiego nie jesteś orłem !
poprawne jest = żadnego
paziu
ty nie powinieneś mieć wakacji bo ci
wiedza ulatuje po tygodniu
pod koniec miesiąca możesz nie wiedzieć jak
się nazywasz hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org