sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Był już post gdzie jest najgorsza obsługa w Łomży, a teraz "gdzie jest najlepsza obsługa w Łomży" tylko proszę o szczere wypowiedzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Kiedy kolejna impreza w Twierdzy? ;D

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

w tym wypadku na przejściu przed PKO zginęła moja mama ,pośrednio za sprawą mądrych głów które zezwoliły na przejazd Tirów przez starówkę ,ale to już nie pierwszy wypadek liczę na to ,że mieszkańcy wezmą się za tą sprawę chyba ,że liczą na więcej atrakcji z udziałem Tirów ,bo zarządzający tymi ulicami nic sobie z tego nie robią od lat. Jacek Galanek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

sw prawda

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Czy wie ktoś coś więcej na ten temat ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Czy podobał wam się fetyn sobotnii?i cały ten Feel ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

nic ciekawego i fajnego ten koncert.Był na muszli,więc lepeij sobie darować takie zespoły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

no nic dziwnego że jasio smietana to idjota .Boże chroń królową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

o du pie marynie mowa???

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Do tego dochodzi Orange w Stokrotce. W prawdzie nie cały salon ale jedna z pań, która do klienta podchodzi tak jakby kazał jej tam odsiadywać jakiś wyrok. Sytuacja dotyczyła błędu podczas podpisywania umowy. Centrala aby naprawić swój błąd i wydać w końcu opłacony telefon potrzebowała prawie tydzień, z czego i tak nie zostało to wyjaśnione. Ale nie w tym rzecz bo każdy jest tylko człowiekiem i zdarzają się błędy. Ale nie w momencie kiedy się dzwoni do Pani z Orange i prosi o jakąś informację na ten temat, to ta warczy żeby przyjść i się dowiedzieć bo ona nic nie wie na ten temat i nie ma czasu bo ma klientów. ( Ok ale co oni pomyśleli jeśli ona tak warczy? Odrobina klasy i ogłady a można by się nawet pofatygować do salonu skoro tak ciężko udzielić info przez tel) Na co kiedy mówi się jej że w takim razie zastanowię się nad całą tą umową z nimi, a ta jak gdyby nigdy nic - OK!! po czym sru słuchawką i po rozmowie. Czy to jest obsługa klienta godnego obecnych czasów? Tak się o to zabiega?? Bo może ja mam inne wyobrażenie i żyje w innym świecie. Sama pracowałam w miejscu gdzie trzeba być miłym dla klienta niezależnie od dnia, humoru czy problemów. Więc wiem jak być powinno. Dlatego niech albo ta Pani nauczy się właściwej obsługi i nie odgania klientów albo niech przełożeni sami coś z tym zrobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Zamuła była na tym festynie... nic ciekawego... i do tego Fiiil xDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Widziałem jego zdjęcia z wesela przyjaciół, a przy okazji zamieniłem z nim parę słów... Praca po prostu cud miód. Do tego album ze zdjęciami wykonany z pomysłem jak i reszta. Facet ma rękę do tego. Z tego co wiem ceni się, ale ma za co zdecydowanie. Jego zdjęcia z tego co pamiętam są w internecie, więc sam/a możesz się zorientować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

a kto to ten dziku ? nie znam :?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

żeby wyrwąć szpryche nie jest potrzebny rower ale JAJA ! a kazdy kto MA jaja to chce ruchac , bzykac wkółko o tym :) a taki typ co mysli o milosci to chyba jajec nie ma Heehe .

nie no zarty zartami ale napewno jak ktos jest ze soba dluzej to moze sie zakochac normalne ;) tylko ze to jak w lotka trafic zeby takie 2 osoby sie spotkaly i byla z tego wielka milosc .


----- PRAWDA SZCZERA PRAWDA JAK ZŁOTO !! ----------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Serafiński ma dobry sprzęt i to widać.
nie widać jednak jakiegoś niesamowitego talentu na tych jego zdjęciach.
fotografie zaledwie dobre. porównywalne z częścią znacznie tańszej konkurencji, takiej jak np. FotoGabs, który IMO jest w Łomży najlepszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

wręcz przeciwnie prosimy o więcej takich koncertów - Kupicha może się uczyć od naszych ziomali:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

A więc pływalnia miejska jest obecnie zamknięta ;) Z tego co pamiętam ma być ponownie otwarta na przełomie sierpnia/września.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

każdy mieszkający na osiedlu za to płaci.dlatego to mnie obchodzi...jak pisałam wcześniej, za wywożenie takiej ilości śmieci - zwłaszcza z restauracji - do osiedlowych śmietników dostaje się mandat w wysokości jeśli się nie mylę 300zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

hehe
jak bardzo czarny to mógł iść do seminarujium
i nie wyjeżdżać

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

Zaginął mała kotka 6-7 miesięcy, biało, rudo bura na ul. Partyzantów. Proszę o pomoc w odnalezieniu. Mały Dawidek teskni za swoim pupilkiem.
Jeśli ktos wie cos na temat kotka proszę dzwonić 502426709



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

monikachrzan jaki Ty problem widzisz problemem jest to że zamiast wziąć się za robotę to siedzi w oknie i dzwoni na policje donosząc na chłopaków, że stoją na ulicy. dlatego społeczniak, dzwoni na policje bo na ulicy są czeczeni jak ty lutek nie lubisz czeczena bo jest czeczenem to h u j z tym świat nie dzieli się na polaków i czeczenów tylko na dobrych ludzi i sk u rwieli, wsrod czeczenow jest wielu dobrych ludzi :nie ważne jakie masz wyznanie kiedy chcesz mnie zabić, nie ważne do kogo się modlisz kiedy masz w ręku karabin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

nie gorszylabym sie tak , w sumie jezeli Lomza jest czysta i wywozone sa z niej smieci przez polska zaradnosc, to to jest najwazniejsze , a nie jakas tam zawisc

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny W. Chludzinski To nie Matka Teresa z Kalkuty

10



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org