poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

Fazzi pewnie jesteś z wiochy tam od Balthazar2205 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

Żadna rewelacja... Widziałam jego prace i dużo mu jeszcze brakuje...a napewno nie wnosi NIC świeżego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

ja mu powiem jedno .. DMUHNIJ !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

powinien jeszcze tym ze strazy miejskiej dac po mordach jak juz sie tam pojawili:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

romanboski nie wiem czy zauwazyles ale to jest forum lomza,moze zacznij lepiej sie udzielac na jakims forum ktore bedzie bardziej pasowalo,np. chodowcow trzody chlewnej, milosnikow wiejskich potupaj itd.a poza tym,co sie martwisz co sie smucisz,ze wsi jestes na wies wrocisz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

jak na kase chorych to dr załęska jest bardzo dobra i przyjemna polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

no



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

proste lepiej na chacie zamulać <brawoo> !! ;//
pff lepsza taka niz zadna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

Oczywiście przedszkole na bawałenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

spedemon przyznaj cie dlaczego jestes taki roztrzesiony...Chlopulku malorolny to ty sklej dupe cioto.pozbylas sie juz kutaso....w ktorymi cie ostatnio naszpikowalem....Pozatym kmiocie nie wiesz z kim piszesz torbozerco.Jak ja latalem do zerowki do sp 6 to ciebie dopiero dwa zboczeni ksieza planowali.wreszcie zdecydowali sie na in-vitro i wyszedl niedojeb co dmucha w puzon napalonym panom po 60-tce.
wachaj pale cwelu.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

pedele czy pedale bo to różnica?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

Balthazar2205 aaaauu aa kogo obchodzą twoje żale co ty masz a czego nie masz szczylu ty !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

Ty Balthazar2205 Bo ja Ci od razu po imieniu powiem , kogo Ty chcesz k***wa uczyć Ty dzięciole...kogo!?dlatego ja mówie , ja poproszę z wejściem do mieszkania - to jest raz i z prawem przeszukania chyba Ty wyraźnie słyszysz , bo jak chcesz to ja Ci k**wa dziś dam auuu na flaszke dla jakichś tu trzech , dwóch , trzech tych tych tych obcokrajowców co chodzą po naszej ulicy rozumiesz , co szukają wrażeń ,i Ci wejdą k**wa a ja tylko zapukam a oni wejdą i Ci roz***olą pół chałupy i jeszcze Ty się sadzisz????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

insane in the brain

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Wiesław Binienda doradcą prezydenta USA

ktos nie wytrzymal cisnienia i dal mędce w łep napewno wielu mialo na to ochote ja tez . wreszcie sie trafil ktos odwazny moze nie potrzebnie bil ale na nich nie ma zadnego spsobu sa poprostu bezkarni . kiedys odwiedzilem wydzial komunikacji i byla godzina 15:20 i uslyszalem ze komputery juz powylaczane i czekaja na 15:30 hahahahahh to wreszcie jak to jest pracuje sie do 15 wylacza komputer i sprzata stanowisko pracy czy konczy sie o 15:30 i wychodzi do domy tym bardziej ze sprzataczki sa napewno na pelnym etacie. W kolejce stales jak chciales zarejestrowac auto ale jak chciales zarejestrowac i ubezpieczyc pan " młody" dupy ci malo nie wylizal a stary jak stary zasiedzialy zgrzybialy gbur jemu to smaa ta praca na lep wlazla i jego zachowanie jest efektem codziennej pracy tam przez X lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org