niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ponad 42 %!!!

rys wogolnie nie widac po zalozeniu zegarka na reke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Epitafium na Kopernika
Empik
sklep odzieżowy Wiktoria na dworcu

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Nie wyjdzie bo to replika ;) Pokaz certyfikaty to za 10 tysi pogonisz na Wawce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

to mozemy sie przejsc gdzies gdzie sprawcaja zegarki i powiedza czy to reblika czy nie co za problem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Informacje są prawdziwe. To o czym pisałam to fizjologia. Mozna o tym przeczytać w artykułach bądź książkach. takie tez jest moje zdanie na ten temat. Tego tez uczą na specjalistycznych kursach terapii manualnej.
Polecam książke Kinezyterapia w stabilizacji kompleksu lędzwiowo miednicznego. chociaz tak na prawde nie wiem do konca co Ci dolega, a ksiazka dla osoby , która nie ma do czynienia z medycyna moze byc troszke skomplikowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Żabka na Ks.Janusza
Sułtan Kebab
Empik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Witam, Zna ktoś dobrego psychiatrę dziecięcego , bezskutecznie szukam lekarza , który potraktowałby sprawę powaznie i indywidualnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

O co konkretnie chodzi?, wiesz zależy od objawów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Electrolux AEG Favorit 80871 M.Droga,ale doskonala:)Male zuzycie pradu,wody,a po zmywaniu naczynia lsnia.Cichutka.Wielki wyswietlacz.Polecam!!Mozna ja kupic jako wolnostojaca,ale jest tez odkrecany blat gorny i pod zabudowe pasuje idealnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Dziecko leczy się już u pychiatry z którego w ogóle nie jestem zadowolona a jeśli chodzi o konkrety to walczy z tikami.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

mistereco

Czy możesz podać co to jest "pzp" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Najważniejsze to zużycie wody,prądu i poziom hałasu ,wszystkie inne bajery to takie wymysły i prześciganie się producentów. Swoją drogą to nie wiem czemu "zabudowa",bo za samo przeznaczenie "do zabudowy" płaci się kilkanaście procent więcej (no chyba że to Ci nie przeszkadza). Wiem że fajnie wygląda ,a dopóki się nie wygadasz masz zmywarkę goście pomogą w zmywaniu :) Jeżeli chodzi o firmę to nie polecam bardzo znanych marek ,bo to też kosztuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

nie zdziw sie jak telepizza pozwie cie za te "świry" zrobiles sobie jaja ale kłamstwami na temat konkretnej firmy, wiec sa to podstawy do wyciągnięcia odpowiedzialności karnej tym bardziej, ze sam szczerze sie przyznales do kłamstw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

miesiac na rozpatrzenie plus 6 miesiecy na dotacje ;) z tego co mi wiadomo , wiec nie jest to tak kolorowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

zapackany interes

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Na terenie Łomży Netia ma 2 węzły obejmują one większość miasta
może akurat są w zasięgu Twojej ulicy, i wcale nie muszą być bardzo blisko


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

To i ja się dołączam

Sklep ALEX na Dmowskiego nr ! na mojej liście najgorszej obsługi w Łomży, jednym słowem jeden wielki syf

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Witam wszystkich forumowiczów,
mam pytanie - czy dysponuje ktoś z was pytaniami do WZ?
mój e-mail: radar2000@poczta.onet.pl

Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

baltazar ....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

Sklep odzieżowy Women of Paris opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

jaska smaruj dupe bo ksiadz pedal juz do ciebie mknie
Hu....j ci w przelyk....
Cioto..........
A baltazar moze i pisze .
Zobacz co za pet ten temat zalozyl....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ponad 42 %!!!

jak wyżej, na dworcu czerwona budka, a ci na rynku zdaje się są tylko w soboty, nie wiem czy co tydzień. ale np. w ruchu na długiej też odkładają gazetki które nie poszły i sprzedają taniej "po terminie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org