poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tuskolandia-Zniknął film z Donaldem Tuskiem na grobie ofiar

mozna, jak trzeba..
milo mi ksieciunio, jestem szczebiotka,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-Zniknął film z Donaldem Tuskiem na grobie ofiar

chcesz miec wlosy i makijaz zrobiony tanio czy dobrze? Bo tanio= gówniano, nikt kto szanuje swoja prace nie bedzie robil tanio. Cena fryzury zalezy tez od dlugosci wlosow ale lekkie fale w salonach mysle, ze od 60zl w gore, musialabys popytac, wejdz w ogloszenia tam sa fryzjerki ktore sie oglaszaja, ze w domku ci zrobi napisz, popros o zdjecia i cos wybierzesz jak w salonie za drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-Zniknął film z Donaldem Tuskiem na grobie ofiar

więc stan surowy zamknięty to mniej więcej ile;)
Wątpię aby za 100 tys z robocizną zbudować dom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuskolandia-Zniknął film z Donaldem Tuskiem na grobie ofiar

brzeczyszczykiewicz taka fontanna wlasnie powinna byc bo te sikajace bidety sa do dupy tak jak i te kopce siana co stoja obok, na strzelnicy tez te kuromestwo juz jest. Czemu nie moga postawic takiej fontanny z misa? Tego typu co jest pod agrobiznesem, co drozszy interes? to moga przeciez zrobi jedna a porzadna a nie dwa barachla

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org