poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I co wy na to PiS-iorki ?

MALINA na Starym Rynku. Dobra kawa, lodowe desery. Miejsce w środku i na zewnątrz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

A czy w Retro jest też na zewnątrz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

a co robią nowego na Senatorskiej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

to latają satelity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Po prostu Łomża ;) Chyba musiałby być cud żeby 18000 osób zagłosowało na Łomżę przez 3 dni :) "ŁomżaRulez" ma racje. Gdy mieszkańcy chcą zrobić coś dla miasta każdy się wywyższa (typu co to nie Admin :D ) . No i to tyle. Dziuraaa! :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Satelity nie latają poniżej poziomu chmur i świecą (odbijają promienie słoneczne) normalnie (białe światło).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

sprzedał bym ale chyba wiecej jak 1 zł cos mi sie zdaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

a to Łomża ma pepek ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

mowisz masz:D

http://www.twierdzalomza.pl/images/stories/grubson%20plakat.jpg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

może ma odstający pępek i chce zasłonić?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Imprezy ? ciekawe gdzie i na jaki *** ? i dla kogo ? ktoś spragniony wrażeń to w PKS i do Suwałk Ostrołęki itd. najpierw trzeba mieć zaplecze i dobrą organizacje imprez bo zaprosić to każdy może ale nie każdy chce się pier** z tym wszystkim ,a muszle dawno powina być jako zabytek ;-)

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

mam 10.
mogę Ci odpalić połowę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

chce zrobic 18-nastkę w pizzeri, dobry to jest pomysł? Którą pizzerie proponujecie dobrze by bylo zeby oprócz jedzenia były równiez jakies atrakcje czy znacie taki lokal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Najlepsze zony to cudze zony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

czy ktos mi odpowie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

do książek gówniarzu a nie bilardy i maszyny ci w głowie , później skończysz jak trolle łomżyńskie i będziesz spam robił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Ja po prostu uważam, że tacy przestępcy jak Gracjan powinni być natychmiastowo i dożywotnio wykluczanie ze społeczeństwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Kobiety mają rozum szczura dlatego nie mają już co wymyślać. Niedługo na palcach będą nosić kolczyki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

wiesz mało mnie to interesuje a i licz sie ze zdaniem innych bo w tym momencie stawiasz władze w nie komfortowej sytuacji jak uważasz że masz najwiecej do powiedzenia w tym miescie. nie zwracasz uwagi na to co inni myślą. a i mam gdzies Twoje poglądy tak jak kolega wyżej napisał za różaniec i do koscioła xD taki dzień sasiada to można sobie w du**e wsadzic. serdecznie pozdrawiam :) (idz na forum polityczne tam chyba Ciebie potrzebują zarzuc pomysł jaki koncert i gdzie dac The mucher band" xD)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

uuu szanelko hahaha co robilas w samoohodzie z mojim kolego ? ;))
pudlo .. dzis to bylem ja czy tego hcesz czy nie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

?

/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Eeeee ! No właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

piepszysz jak sie kurzy

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

JAZDA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

IBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIAIBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIAIBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIAIBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIAIBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIAIBIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIABIIABIABIABIABIABIABIABIA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.K.
Adres: Al. Piłsudskiego 33, 18-402 Łomża
Tel.: (86) 212-62-13
Godziny otwarcia:
pn-sb: 07:00-22:00
nd: 09:00-20:00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I co wy na to PiS-iorki ?

Spróbuj młotkiem, ja wszystko naprawiam młotkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org