wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS nadal groźny. !!

droga na Kamienne schodki,widać wejście przez bramę Napoleona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Chyba krzywdy nie będzie, bo 100 płacone od pierwszej godziny!!!!!!!!
Albo dzień wolny płatny.

Co ma powiedzieć służba zdrowia, policja,kierowcy MPKi PKS, strażacy,kolejarze, i wielu podobnych.

Jak ci nie pasuje to się z kimś zamień pewnie chętnie ktoś zarobi parę złotych jak ma oddać na procesji księdzu.

Ja do pracy idę, i wielu kolegów też, nikt nie płacze oprucz solidaruchów, a to oni w 1989 zgotowali nam ten los.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Widocznie była jakaś kolizja skoro auto blokowało zjazd a policja nie zezwoliła na zjazd auta na bok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

popadasz w paranoje szczebiotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Dam radę - muszę! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

do: shaggy20

cytat:
tak to prawda, domek jest wybudowany bez pozwolenia, facet mial cos nie tak z glowa, "spowiedziewał" się III wojny swiatowej stad te wierzyczki obserwacyjne, kolesia zamkneli w psychiatryku ;) więc napewno nie kupisz tego domku ;)
ps. pewnie padna pytania skąd to wiem, to od razu odpowiadam, mieszkam niedaleko ;)

Co miałeś/łaś na myśli, pisząc: "mieszkam niedaleko"?
Sąsiednie łóżko, salę, czy domek?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

jedno z wejść do tuneli jest w II LO i to tam zapadło się boisko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/przedstawiciel-handlowy-ogl2612970.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

glupie to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Jerry

Nie popisałeś się swoją wypowiedzią niestety. Jechałem taksówką, której kierowca widział zdarzenie. Kierowca tej niebieskiej skody (na warszawskich numerach) przejechał pieszego na przejściu dla pieszych. Policja zastosowała standardową procedurę i trudno się temu dziwić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

ten wsap mnie juz przesladuje;/ to chore sie tak reklamować chetnych nie mają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

nie widziales moich owsikow to sie odczep
i co ci do tego, czy je lecze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

w XXI wieku , liczy sie tylko praca.,.po sumiennym wdrazaniu sie w swoje obowiazki, kazdy obywatel , bez wzgledu czy jego dzien pracy wypadl w Boze Cialo -czy nie, ......-mszy swietej nie powinien zlekcewazyc. W biales koszuli, w czystych butach, z klinexem w jednej kieszeni i na ofiare w drugiej, 10 przykazan bozych aplikowac, bez kwekania pod nosem jest gotowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

praca tak
wyzysk nie
niestety w naszym mieście istnieje jedynie wyzysk w 99%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

normalnie-nienormalny doskonale ujęte, jak ma się kogoś, z kim planuje sie przyszłość, wszystkie inne rzeczy zaczyna sie postrzegać w nowy sposób i wszystko przyjmuje inne wartości.
kto nie doświadczył i tak tego nie zrozumie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

OH ho ho
wskocz do pociagu w biegu .............z duza walizka, wtedy porozmawiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

dajcie telefon do tego jacka z lakowej podajde swoim autem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Jasio dostał rózge na baterie;)

ę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

auu synek ja ci powiedziałem to zle się dla ciebie skończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Maćku, czyli Ci ludzie uczyli się w dzisiejszym II lo, przy Placu Kościuszki? Bo chyba nie do końca zrozumiałam...;d

Budynek II LO został oddany do użytku w 1900 roku. Do tego roku uczyli w kolegium pojezuickim (zdjęcie poniżej, z którego pozostał fragment ściany z wmurowanym kamieniem od Placu Kościuszki. Pan Bohdan Winiarski zaczynał naukę w kolegium pojezuickim kończył w Gimnazjum Męskim w budynku obecnego LO II.



***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

:)))))))))))))))))))))




:)))))))))))))))))))))))

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

ja potrzebuje na JUŻ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Z idiotką nie ma co dyskutować. Siedzi na tym necie i książki przepisuje, żeby sobie posty ponabijać, jak by to była jakaś duma?

Pytasz o interes, czego brakuje itp. a nie napisałeś ile na to masz kasy? Wiesz, za 10.000 nie rozkręcisz tego, co rozkręcisz za 100.000.
Dom pogrzebowy to super interes (tak myślę), ale tam, to w milionach trzeba mieć kasę na inwestycję, bo i restauracja na poczęstunek i biuro. Jakaś kapliczka, sklepik, pomieszczenia na trumny, chłodnia itp. itd. Bez urazy, nie piszę tego po złości, ale zdaje mi się, że za cienki jesteś na ten interes.
Napisz lepiej w jakich granicach jesteś w stanie coś rozkręcić, to będzie łatwiej z pomysłami od normalnych forumowiczów.
Może i ja z czegoś skorzystam...?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

szybko sie psuly i rozlewaly, pamietam ze byly czerwone pojemniki do woreczkow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS nadal groźny. !!

Ja do dziś mam czerwony woreczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org