sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rada Miasta Lomza

brown power



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rada Miasta Lomza

black (?) power



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rada Miasta Lomza

AVG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rada Miasta Lomza

W sumie to ja nic nie mam do nich, rozumiem chcą żyć w swobodzie, bo im szczęście w ich kraju nie dopisało.
Wielki + dla tych, ktorzy chcieli im pomoc, ale nie zdali sobie przed tym sprawy, ze przyjmuja do Lomzy DZIKUSOW!
Jesli by zyli w zgodzie, do nikogo sie nie czepiali to ja do nich nie mam nic, zeby tu zostali, ale co z tego.. jak ludzie sie ich boją. Opanowali cały Stary Rynek, najpiekniejsze miejsce W Lomzy. Chodza z nozami, zajmuja caly chodnik, jesli ktos przechodzi to nawet sie nie odsuną, zrzynają wielkich Kozakow.
Zaczepiają nie pracują, a dostają od Państwa dużo pieniedzy. To jest nie fair wobec mieszkancow Lomzy , i okolic. Jest naprawde duzo dzieci, fajnych dzieci ktore sa chore, albo nie maja pieniedzy zeby zyć. Chodza żebrza...
A taki czeczen przyszedl do Lomzy , nie pojdzie do roboty, tylko zyje z pieniedzy panstwa. Ludzie, gdzie tu sprawiedliwosc!?

Pewnego dnia ide sobie sam w starym Rynku, stoja czeczeni na chodniku z okolo 30 ich bylo. jedni zaciskali piesci, drudzy widzialem mieli noz w rece. Przechodzilem kolo nich i jeden z nich zaczal przedemna w rynne uderzac piescia, a inni jakies odglosy wydawac, chcieli mnie przestarszyc, normalnie jak DZIKUSY!
Jezdza czerwoniakami, nie placa za bilety. Kiedy kanar ich zlapie, oni prawie becza, i mowia, ze kupia 7 biletow i kanar ich puszcza. Inny mieszkaniec Lomzy jak zostanie zlapany przez kanara, to nie ma odwrotu musi zaplacic mandat, czy Czeczeny maja jakies wieksze uprawnienia od Mieszkancow Lomzy, czy co..

Sonda, ktora byla prowadzona dla mieszkancow Lomzy, kto chce zeby zamknac osrodek dla uchodzccow powinna byc takze prowadzona dla okolic Lomzy. Przeciez duzo osob dojedza do szkoly z okolic, pracuje i chce do Lomzy przyjezdzac i wiedziec, ze mu w tym fajnym miescie sie nic nie stanie.

Lomza jest i tak mala, czemu akurat tutaj zostal zrobiony osrodek dla nich?
Katowice o wiele wieksze miasto od lomzy, mialo osrodek ale zamkneli, wiec czemu w mniejszym miejsce o wiele od Katowic gdzie zyje sie naprawde dobrze bez czeczenow otworzyli go.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org