wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Wiem :) ale nie jestem ******** żeby jakiś węgiel sypać na ulice po całej szerokosci ! :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Panu Babielowi szczególnie polecam zapoznanie się z tematem teroryzmu islamskiego na terenie Kaukazu i roli jaką seperatyści czeczeńscy w tym odgrywają. Nie bezpodstawnymm jest stwierdzenie ,że speratystyczny islamski ruch czeczeński środki na swe działania otrzymuje właśnie od tych uchodżców którzy wyjechali do europy. To właśnie ci seperatyści w sytuacji gdy w Czeczeni panuje spokój , kraj funkcjnonuje i dynamicznie się rozwija usiłują storpedować działania rządu Kadyrowa i doprowadzić do destabilizcji tego kraju. Ponieważ siły seperatystów są słabe i nie mają poparcia wśród lokalnej społeczności czeczeńskiej zaczęły one działać w ramach Republiki Islamskiej Emiratu Kaukaskiego opartego na prawach Szariatu. Przywódca seperatystów Doku Umarow w chwili obcenej za podstawowe działania uważa zamachy terorystyczne skierowane przeciw cywilnej ludności Rosji. Swoje decyzje i plany w tej sprawie publikował na łamach serwisu emiratów kaukaskich. Działania seperatystów czeczeńskich wspierane są przez bojowników alkaidy którzy swym doświadczeniem i determinacją wspieraja ich w walce o wprowadzenia islamu na terenie dawnych republik rosyjskich na Kaukazie. Jak bardzo ta idea jest gorąca i popierana właśnie przez uchodzćów czeczeńskich można się przekonać po przeczytaniu informacji podawanych na łamach portalu internetowego serwis emiratów kaukaskich. Co wiecej niektórzy seperatyści czeczeńscy uznani przez społeczność międzynarodową za pospolitych przestępców uważani są za bohaterów narodowych. W chwili obecnej nie ma podstaw do stwierdzenia ,ze Czeczenia to kraj ogarnięty wojną bo tak nie jest. Taki obraz jest szcztucznie kreowany dla potrzeb samych uchodzców jak i osób politycznie poprawnych w naszym kraju. Czeczenia w chwili obecnej to kraj normalnie funkcjonujący a stolica Groznyj nie nosi już śladów zniszczeń. Europa stała się miejsce ucieczki , schronienia dla osób narodowości czeczeńskiej głównie ze względów ekonmicznych a także dla osób czynnie zaangażowanych w działalność islamskich seperatystów czeczeńskich ze względów politycznych. Niektórzy z nich z obawy przed opowiedzialnością za dokonane zbrodnie uciekło do europy i z tego miejsca wspiera lokalny islamski ruch seperatystyczny w Czeczeni lub wręcz przenika ponownie do czeczeni. Tak więc zanim coś się napisze warto poczytać i dowiedzieć skąd , dokąd , dlaczego i w jakim celu ci uchodżcy zmierzają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Cytat - "Oni tu mieszkają, niektórzy mają pracę...", to ja jeszcze dodam - a reszta stoi na mieście pod filarami w miejsce naszych żuli i przesiadają całymi dniami w Admiralu, od rana wydając pieniądze które dostali od państwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Donald w Czeczenio nie byłem ale to co napisałem o sytuacji w tym kraju oparłem na relacjach korespondentów europejskich agencji prasowych. Co więcej wyczytałem tam ,że w tej chwili Rosja pompuje powazne kwoty w celu odbudowy Czeczeni i stolicy Groznego. Tak więc informacje masz stare chyba z okresu emigracji polaków do USA w czasach gdy jeszcze pływał Batory. ALbo rozumię , że po prostu jest ci tak wygodnie w roli politycznie poprawnego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Bimbo czy to masz na myśli?
http://www.tvn24.pl/-1,1649905,0,1,eksperci-wskazuja-na-czeczenow,wiadomosc.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Autor: magdalena316 (---.die.net)
Data: 29-03-10 11:19

Posty powine być usunięte i autor prześwietlony dokładnie przez prokuraturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

Do : magdalena 316. Swoim postem udowadniasz, że o niczym nie masz zielonego pojęcia . Przecież Rosja dała autonomię Czeczenii - i to nie wczoraj. Dzisiejszy zamach zaś został dokonany przez radykalny odłam islamu z północno-wschodniego Kaukazu . Natomiast sądząc po agresywnym, zacietrzewionym tonie Twojej wypowiedzi łatwo ocenić twó światopogląd. I dojść do wniosku, że twoje miejsce na tym świecie powinien zająć kto inny. N.p. jakaś myśląca, porządna i w miarę pokorna czeczenka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

magdalena316 "brodaczom" ?? co to do chu... ma niby znaczyć?? że każdy mieszkaniec Łomży z zarostem jest z Czeczenii ?? "brodaczom" co to za określenie ?? Sam chodzę nie ogolony przez 365 dni w roku i co to pozwala ci na osądzanie mnie ?? Weź ty się kobieto ogarnij bo to nie pierwszy raz jak pierd.... głupoty na tym forum, przykład post o domie samotniej matki. Zniknij, zagub się, akyszzzzzz.

A jak nie to powiedz którym autobusem jeździsz, to przyjdę i go wysadzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

niechodzilo o ciebie glabie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

"Jakiś czas tem był gwałtowny wzrost rozwodów - dlaczego? Bo wprowadzono przepis, że rodzinom niepełnym należy się większa kasa niż rodzionom normalnym. "

Magdaleno nigdy nie było większej kasy!!!!!

i proszę zdefiniuj "rodzina normalna"

bo czy rodzina w której matka sama wychowuje dzieci według ciebie jest normalna

Przeczytaj książki z psychologii to sie dowiesz co znaczy normalna a niepełna idiotko!!!

Patologia to alkohol, bicie, inne uzależnienia np narkotyki a nie samotne macierzyństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

do Aborygen

Gostek który kiedyś zwiedził tunel z budowlanki pod ulicą zjazd jest moim kolegą z podstawówki.Napisałem do niego na nk.Jeśli się odezwie w tej sprawie do mnie i wyrazi chęć na kontakt z Tobą to Cię z nim skontaktuję.Pozdrawiam
odezwij się na e-mail:
biesspieczny@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Połowa Platformy skończyła zaledwie podstawówkę!

należy wziąść telefon w rękę, lewą lub prawą, następnym krokiem będzie wystukanie klawiszy na klawiaturze telefonu po czym należy wcisnąć zieloną sluchawkę, odczekać aż pojawi się sygnał i czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org