wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrajny antypolonizm WYborczej

Dużo się mówi o czystości przedmałżeńskiej. Wiadomo że Kościół nie dopuszcza współżycia przed ślubem tylko czy czystość ogranicza się tylko do samego seksu? Młodzi ludzie często nie wiedzą na co można sobie pozwolić.. MYŚLE ZE TEGO TYPU PYTANIA WYNIKAJĄ Z OBAWY POPEŁNIENIA TEGO GRZECHU .. Twoje zycie.. Ty decydujesz :) pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

przechodzi , ale wykorzystasz go na 100% przez miesiac , przynajmniej ja wykorzystywałem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

Wasze przygody z imprez, wszystko na temat niezapomnianych sytuacji :) jakies zdjecia, ciekawe a najlepiej śmieszne historie :) tak dla zabicia czasu zeby sobie poczytać coś zabawnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

ze swojej strony mogę dodać jeszcze relax , sprzętu dla dziewczyn jest dużo porównując np z intercosmeticks karnet 65 zl, z legitką bądż też na 3 miesiące 50 zl , activie bym bral jeszcze pod uwagę karnet chyba 70zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

o widzisz ewcia ja ostatnio byłem w rzymiance piłem pół wieczoru wode mineralną gazowaną a chciałem niegazowano tylko nie mieli eh to akurat była raczej smutna historia :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

no to mi fczoraj kolega napity zdradzil ze jest tak silny ze juz w wieku 18stu lat polozyl nauczycielke na renke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

żal

Gdy ludzie przestają wierzyć w Boga, nie oznacza to,
że będą wierzyć w nic, tylko że w cokolwiek
Gilbert K. Chesterton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

mam bardzo mały budżet- 300 złotych... i nie wiem czy możliwe jest to do wykonania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

dzięki za info:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

Witam mam pytanie gdzie można wgrać mapę do GPS, chodzi mi zeby sie ktos znał dobrze na tym, karte mam i tylko chodzi o jakas dobra mape.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

obok orange na legionow.jeden klucz gerdy a dwa zwykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrajny antypolonizm WYborczej

A patrzałeś na Poczcie polskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org