poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
List z Polski

Polecam Help GSM na Legionów jedynie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

Polecam www.forum.bukmacherskie.com

Są typy, analizy, Typy dobrych i doswiadczonych typerów.
A także korzystanie z tych stron co do lig. www.seriea.pl www.francja.goal.pl www.anglia.goal.pl www.fussball.pl Są analizy i typy na mecze w danej lidze.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

Jadę w piątek rano do Olsztyna na zjazd, mam wolne miejsca. Jeżeli chcesz się zabrać to dzwoń tel. 509 981 719.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

Sudan Sun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

Najlepszy jest serwis na Polowej ! Nokia wymiata ! Niskie ceny , miła obsługa , sybka naprawa to wszystko czego potrzebujesz !
Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

Witam
piszę pracę na temat diety i potrzebuje materiałów ponieważ mojej promotorce nie wystarcza to co mam, czy jest ktoś kto studiuje dietetykę i posiada takie materiały??
Pozdrawiam

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

chyba na przeciw bp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski

A Pan znów się do mnie odzywa:P Nie ma jakiś szczególnych zainteresowań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: List z Polski


Poziom dyskusji w związku z tą sytuacją wskazuje na niekoniecznie wysoki poziom intelektualny respondentów , którzy chcą przy tej okazji załatwiać swoją prywatę . Potwierdza także słuszność G , B. Shawa , który rzekł swego czasu : " Ludzkość cierpi nie na niedostatek wody , ale na nadmiar idiotów " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org