poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gigantyczne premie w NFZ

Kasiu zadzwoń do Pani Janiny Góralczyk - tel. 509549039

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

i Bona nie dość że ma super smak to i konserwantów ma dużo mniej jak cala reszta. Dziękujemy!!!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

A po czym poznać że lampy są stare..? Bo ja jak chodziłam ostatnio do SUDAN SUN (było to wiosną tego roku) to pani która tam pracowała "ostrzegała" żeby brać 1-2 minuty mniej bo lampy są wymienione. I faktycznie ostro jarały..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

czytając to co piszesz widze że ty naprawdę masz problem z funkcjonowaniem swojej firmy.Nie możesz mieć żelu do nikogo ża to że ludzie idą tam gdzie im pasuje. A co do kosmetyków to jak byś sobie poczytała na forum zagranicznym to też byś wiedziała jakich sie kosmetyków uzywa . Ja osobiście choszę do LARYSY a kosmetyki kupuję przez internet i jest to naprawdę rewelacyjna marka używana na całym świecie. Zastanawia mnie czemu nie krttykujesz mnie za to że chodzę do innego Solarium niż twoje skoro uważsz je za najlepsze??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

co pękła ściana
o szok :)

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

podejdz do niego przy nastepnej okazji i poprostu pogadaj zobaczysz jak sie zachowa . Przez forum to raczej nic nie zdzialasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

polecam kotlecika se smietana i miodem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

Jest poniedzialek 7.XII wlasnie wracamy z kolega ze Szkoly.Idziemy szybko bo pada deszcz.dochodzimy do skrzyzowanie Al.Legionow z Pilsudskiego.Czekamy na przejsciu az pojawi sie zielone swiatlo.Widzimy jak po drugiej stronie na ulice wchodzi maly kociak.Idzie przez przejscie samochody stoja.Smiejemy sie ze zna sie na swiatlach.Idzie wolno bo jest maly-zaczyna migac zielone swiatlo.Ludzie juz dawno zeszli z ulicy.Widzimy jak kilka metrow dalej-pod ogrodzeniem duzy kot przyglada sie i mialczy co jakis czas.-to pewnie matka mowimy.Auta ruszaja juz po kocie myslimy.Pierwszy hamuje drugi tez-pozwalaja kotu dojsc do wysepki miedzy pasami ale czy on sie zatrzyma i nie wejdzie wpros pod kola? kiedy przejezdzaja nastepne widzimy ze kot dzielnie czeka na wysepce.Ufff! znow zapala sie zielone.Kociak znow rusza.Brakuje mu siel ale idzie znow miga zielone.Samochody ruszaja napewno zwolną-kot jest jak na dloni.Do matki brakuje mu 1,5 metra.Smiejemy sie ze farciarz z nigo.Ale co to niebieski OPEL ASTRA(hatchbag) o numerze BIY 484..."jak druga".przyspiesza.No wiej-krzyczymy!Siedzi w nim czterech mlodych mezczyzn.Pewnie chca pomoc zeby kot zdazyl.Ale co to-oni jada prosto na niego jeszcze tylko 40-50 cm i kraweznik-zdazy!Niestety panowie delikatnie skrecaja zeby moc przejechac go kolem- po co ma życ?Kotek odbija sie od zderzaka i uderza prosto w kraweznik.Widzimy z daleka jak koledzy kierowcy z duzym usmiechem ogladaja sie do tylu aby podziwiac swoje dzielo.
To My krolowie drogi jestesmy w aucie bardzo silni i mozemy rozjechac kazdego kto stanie nam na drodze.Nie znamy litosci i wspolczucia-no chyba ze na nas pedzilby tir to wtedy naladujemy w gacie i wiejemy-takie z nas kozaki.
Wreszcie z kumplem dobiegamy do kota.Ostatkiem sil podnosi się i wlecze na przednich lapach polamane kosci.Zatacza się i niemilosiernie mleszczy.Wyobrazamy sobie jak my czulibysmy sie w tej sytuacji-bul musi być okropny.Mam nadzieje ze nigdy mnie to nie spotka.Podbiegamy biezemy kota do torby a kumpla ojciec podwozi nas do lecznicy-za leczenie nic nie placimy-koszty ponosi urzad miasta.Lekarz stwierdza zlamania tylnych nog.Mowi ze kot będzie cierpial ale może uda mu się go poskladac.Jedna ofiara mniej na koncie oprawcow-tym razem im się nie udalo dokonac calkowitego zniszczenia.Zobaczcie ilu ludzi musi ciezko pracowac aby naprawic zniszcenia bezwzglednego typa.Mam nadzieje ze wszyscy bedziemy zwalczac zachowania takoch oprawcow,a ciebie panie kierowco kiedys spotka takie samo cierpienie jakie zgotowales wszystkim zyjac do tej pory na swiecie.
A'propos dziś czytam na 4lomza ze jakis typ robi podobnie z 13-stolatkiem na przejsciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

polecam dr.Załską jest bardzo miła i przyjemna a zarazem dokładna, przyjmuje na kase chorych i prywatnie na ks.Janusza nowe bloki ,pierwszy blok od szkoły:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

Znajoma kupiła za 3000zł/m2 nowe stan deweloperski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gigantyczne premie w NFZ

o bize biedny kociaczek:( tak to jest jak sie zbierze banda facetów i zaczną popisówe odwalac....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org