poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Też uważam, że Łomża- Jedwabne. Wąska, z ledwością można się minąć i niebezpiecznie niskie pobocza w stosunku do asfaltu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

zależy do jakiego psychologa chcesz iść i z jakim problemem. Czy dotyczy to dziecka czy dorosłego, czy chcesz iść na psychoterapie a może chodzi o uzależnienia, oraz czy chcesz się tylko do Łomży ograniczać czy moga być specjaliści z innych miast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

nie wiecie może gdzie znajdę dobrego elektromechanika?pilnie potrzebuję bo zepsuł mi się samochód, z góry dzięki za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Auto Gaz na stacjach w Łomży jest dobrej jakości ale jak sprawa sie ma z ilością wlewanego gazu do naszych zbiorników ???? Czy faktycznie otrzymujemy tyle gazu za ile zapłaciliśmy (pokazały liczydła na dystrybutorach) ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

w takim razie tam się udam.dziękuję za szybką odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

takczysiak :
1) Przykazanie, które podałeś, jest pierwszym przykazaniem.
No i zapomniałeś dorzucić werset trzeci : "Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie !"
Nigdy nie słyszałem, by święty był czczony jak Bóg.
A co do kultu Maryi : " Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny. Święte jest Jego imię." (Łk 1,48-49)

2) A jak to pielgrzymi są manipulowani ? "Dawać kasę, bo inaczej do piekła traficie !" ? Czasy płatnych odpustów skończyły się 500 lat temu.

3) Co do pierwotnego zagadnienia :
Bóg próbował wyeliminować smutki, kłopoty, tragedie, ale człowiek przez zło zwiedziony złamał zakaz Boga, przez co zniweczył starania boże.
I od tamtej pory istnieje śmierć, czy to naturalna, czy przez wypadki losowe, czy przez zabójstwa.
Równie dobrze mogliby wracać z (lub jechać do) innych miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Takie rzeczy to na policję, a nie na forum 4lomza. Czy to próba szantażu, czy rozpaczliwego zwrócenia na siebie uwagi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

A może jest to kolejne wcielenie paplika...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

na wzgs-sie wchodzi wiecej gazu niz pojemnosc butli he nigdy tam nie tankowalem i zapewne nie bede. jedyne gdzie tankuje to pryma i bp i żadnych problemow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Ju-Jitsu to nie capoeira jeśli o to ci chodziło. Unomat , możesz podać więcej info? Albo gg? Jak coś to możesz wysłać na maila mistrzu93@gmail.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

zapisz się na szachy. może uda ci się pobić gońca pod wieżą na oczach króla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

ma? ciekawe ile płacą. a są tam przecież stacje komercyjne za które się słono płaci.
póki co IST to sieć złodziei w którym kwitnie piractwo. Są IPki stałe, można sprawdzić kto ile GB udostępnia, zawartość i pozostaje tylko zapukać do drzwi z wezwaniem. Mam nadzieję że w najbliższym czasie skończy się ten proceder i co po niektórzy gigowi chojracy będą mięli za swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

wes mi wyliz torbe psi wymaZie !!!!


gdyby mnie pies na schodach nie wyprzedzil to bym sie pierwszy do twojej starej dorwal i bytlbym twoim ojcem, a tak szybszy ybyl :... do siaska jaka porazka z twego ryja o mamma mia !!!!!!!!!!!11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

szukajka sie kłania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Sznowni Rodzice !!

Kupujcie zabwki dla swoich pociech - ZABAWKI - a nie zwierzęta, które gdy stają się uciążliwe - wyrzucacie jak rzecz!! Coraz częściej w lasach spotyka się takie "zabawki" . Dziś - w okolicach lasu w poówie drogi z Jeziorka na Motykę - błąkają sie dwaj Bracia Mniejsi. Jeden to szczenię - mix labradora - wychudzone tak - że zamiast żoładka ma przświt - słania się na łapach i skomli, biega za samochodami- drugi - to piękny wilczur ba - w obrozy - całkiem ładnej - musi z "dobrego domu" . Nie są to psy z wioski - które zerwały się z łańcucha!! Czy któś jest w stanie im pomóc??? Przewieźć np do schroniska?? Kto ma autko i serce???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Dekalog nadany, ponoć bezpośrednio od boga, nie może być "prawem" podrzędnym od "nauk" Ewangelisty. Boski zakaz czczenia obrazów jest od dawna łamany przez religię Rzymską, szczególnie w Polsce poprzez kult Maryjny. Upraszanie łaski poprzez ofiary w postaci datków, ozdób, skarbonek itd.. to prosta kontynuajcja kupowania odpustów.
Jeżeli bóg nie był w stanie przeszkodzić człowiekowi w zniweczeniu swoich "starań", to do bani z takim "Wszechmogącym" jeżeli On nie jest wszechwładny. Patrząc na to boskie dzieło - świat, w którym jest tyle okrucieństw, jedno życie istnieje kosztem innego, można wysnuć wniosek, że stwórca jest niesamowitym sadystą, który patrząc na Ziemię czerpie przyjemność z obserwacji tragedii, okrutnego zabijania i cierpienia. Czuje on pewnie satysfakcję, że człowiek, którego stworzył na swój obraz i podobieństwo, jest najgorszą istotą na Ziemi.

Nie bądżcie naiwni w wierze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

poszukać się pisze...
Dzięki za konkrety,a jak już wchodzicie w ten temat, to napiszcie coś, co mnie interesuje, a nie jak zwykle swoje internetowi gamonie :))
A po 2, jak już były takie tematy,to były dawniej,a mnie interesuje coś na czasie, bo jak nie wiecie, konkurencja robi swoje i każdy stara się ulepszać swój biznes.
No ale mimo wszystko dzięki, a Wam życze takich samych odpowiedzi jak o coś spytacie w nowym temacie, -jakie udzieliliście mi!
Pozdrowionka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Niewykluczone.... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

ist nadaje? lohohoh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

pool zabiera sie zwykle do niemieckich marek i to tez nie najnowszych - jesli juz o to Ci chodzi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

NISSAN Primera P11 GT.:D

Primerki rządzą!!!:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5490797 tak mniej wiecej wygląda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Platforma Obywatelska sprowadziła do Polski najlepszych speców od marketingu pol

Orange Free, 1.2mbps (nie Łomża :)), 60zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org