środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Promocja naszego miasta

a co z Firmą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

A co z Firmą ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

angel- nasz spadek,zawdzieczamy jedynie pilkarzom i zarzadowi,oraz miastu Łomza,ze jest takie miejsce w tabeli-jakie jest!

nemo- masz racje, w Łomzy przydalo by sie to i tamto, dobrych inwestycji NIGDY ZA WIELE! dla wielu ludzi,lepszm spozytkowaniem miejskich pieniedzy niz na ŁKS (z duzej litery), bylo by np: wybudowanie kolejnego ronda, badz jakies dofinansowanie na nastepny kosciol-dla mnie juz wystarczy! Mowisz,ze o ŁKSie nie mowia w innych miastach,a ja Ci powiem takie fajne przyslowie- w du.pie byles, go.wno widziales! Przy okazji pobytow w Plocku, Szczecinie, Gryfinie czy tez w niedalekiej Wawie, rozmawiajac z ludzmi,jak sie dowiedzieli ze jestem z Lomzy,to mowili- 2 lige tam macie? dobre te wasze piwko? itd. Takze sie nie wypowiadaj w temacie,na ktory nie masz do konca pojecia i na prawde,poszukaj sobie innych tematow,do wykewania swoich zali,albo zaloz swoj wlasny!

do reszty- nie palcie stykow,moim zdaniem utrzymamy sie na pewno. dla czego?
-dlatego bo, Slask ma fuzje z Groclinem(tak mowia w wielkopolsce) i Groclin idzie do 4 ligi. Slask dlatego zlozyl podanie o licencje na gre w ekstraklasie,zeby ja otrzymac i w konsekwencji sprzedac i zarobic kupe siana. Czyli gora tabeli uklada sie tak samo jak w sobote,tyle ze nie awansuje Piast,a drozyna ktora kupi od Slaska licencje. Na chwile obecna mowi sie o Polonii Warszawa. jezeli Slask otrzyma licencje,a prawdopodobnie otrzyma,to wielkim przegranym jest Arka Gdynia,ktora miala grac w barazach, takze Piast Gliwice, ktory pierwotnie awansowal, a teraz musi grac z Jaga o ekstraklase. Jezeli Slask nie otrzymalby licencji,to zagra na licencji Groclinu,a gorna tabelka wroci do stanu z soboty. Jedynym problemem moze byc fakt,ze Slask zerwie rozmowy z Dyskobolia i bedzie chcial grac na wlasnej licencji, bez fujii z Groclinem,ale to im sie za bardzo nie oplaca,tak na chlopski rozum,bo na licencji Groclinu zagraja w tym roku w Pucharze UEFA a w dodatku potezny zastrzyk gotowki od pana Drzymaly, wlasciciela Groclinu.

Takze ŁKS na 99.9% bedzie mial znowu fuksa i choc byl przedostatni,to i tak sie utrzyma. Pytanie tylko co dalej???! I o to moim zdaniem sie martwmy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

zapraszam do Agencji Reklamy ROBSON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Zna ktoś z was może adres strony z której mozna ściągną cs 1.6 no steam z botami. Był bym bardzo wdzięczny za podanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Sam jesteś idiotą bo myślisz że tak łatwo dobrego(!) znaleźć. a ja nie chcę po sieci grac tylko z botami :P A od tego jest forum żeby zakładać tematy i zakładam go po to żeby nie ściągać 20 razy jakiegoś dziadostwa które nie będzie działać, a dowiedzieć sie gdzie jest dobry i konkretny sciągnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

najlepszy jest duży clasik mieszany i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Co sądzicie o ww placówce? Ja mam mieszane odczucia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

na interi pisali z miesiac temu ze jest na rechabiitacjach gdzies, z tym ze nie polegaja one narazie na tym zeby go u sprawnic a raczej ucza go teraz wszystkiego od nowa. (mowienia, chodzenia, jedzenia itp) krótko mówiac sa nikle szanase ze zobaczymy go jeszcze kiedys w tv a juz napewno nie takiego jak przed wypadkiem.

tak tylko czytalem tam. nie wiem ile w tym prawdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Auto najszybsze to w lomzy jest Mustang Mach1 Bialy 330KM !!:]
Wymiata te auto :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

kolejny dzieciak wychowany na Need For Speedzie się odezwał buahahah

Mustang jest bardzo ładny z zewnątrz i fajnie brzmi, ale nie jest najszybszy na prostej, a w zakrętach to w ogóle porażka ;)

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

tez mialam nie przyjemne starcie z tym barmanem.Podchodzimy ze znajomymi do baru zamowic piwo a on na same dzien dobry mowi ze wszystko jest zarezerwowane..ze nie ma miejsc..Pomyslalam i co z tego skoro chcemy wypic piwo a nikt nie mowi tu o siedzeniu przy stoliku!co jeszcze smieszniejsze ze byly w srodku 4 osoby na krzyz wiec nawet jakbysmy usiedli to napewno do czasu gdy Ci ludzie nie przyjda a on potraktowal nas jak intruzów,powiniem sie cieszyc ze damy zarobic a nie jednym slowem wypraszac!chyba chlopak za pewnie sie czuje w tym barze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

no i chłopaka zwolnicie z pracy, ale to nie jego wina - szef tak kazał, bo jak nie to won. Nie wiem, czy forum czytają odpowiednie służby, jeżeli tak, to przypominam, że zgodnie z kpk, zawiadomienie przez media, a takim czymś jest net, jest oficjalnym zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a jeżeli tak to Pan Prokurator powinien powyższe zawiadomienie potraktować poważnie. No ale czy życie w Polsce jest poważne?

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

hehe nie chcesz bo nie możesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Dlaczego masz takie zdanie o tej stacji?Ja tankuje caly czas i nie narzekam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Georginia Tarasiuk - ,, Niedorosła miłość"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

zycie w Polsce nie jest czuubek powazne ale uwazam ze mozemy w miare mozliwosci probowac cos zmienic jezeli bedziemy glosno na takie tematy rozmawiac bo na kims zarobic a sie nie narobic jest sztuka ale do czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

a czy to wazne kiedy? wazne ze cos sie dzieje w tej Łomży wkoncu ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja naszego miasta

Przy Centrum Katolickim jest i w Rampie.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org