czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Widać to co najcenniejsze...

wezz czlowieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

ahahhaha nie lubisz ich a piszesz temat na forum ? lol =/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

Metoda keratynowa polega na przedłużeniu pasemkami z końcówką keratynową. Zawarta w łusce keratyna jest słynna z wartości regenerujących więc można ją stosować na suche i zniszczone włosy. Polega na opleceniu łuską naturalnego włosa i zgrzaniu zgrzewarką o niskiej temperaturze,Zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny. Przy tej metodzie nie ma możliwości zsunięcia się pasemka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

Witam !

Zakładam ten temat ponieważ chciałbym sie dowiedzieć czy w Łomży są osoby które grają w cs-a (Tylko steam) i czy są klany (Tez tylko steam). Bo gdyby były osoby można zrobić klan w którym będą łomżyniacy :)

Co wy na to ?? proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

mniejsza o to ..chodzi o sedno sprawy ..!!!

Dajcie jakieś namiar na ten płyn!!!

Szukałam na krótkiej...w tym sklepie fryzjerskim...ale tam nawet nie wiedzą co to ,i wogóle z czym to się jje ;/ Więc jak oni nie wiedzą ,to kto ma wiedzieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

JUMAKI TO MY *****...CO WY TU NA POLICJE GADACIE TOC GONIA NAS CALY CZAS PRZEZ CALE MIASTO JAK BIEGNIEMY ..KASIA16 CZYLI MY MAFIA JUMAKOW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

żegnam podbijaczu tematów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

Zmień sobie nicka śmieszny kompleksiarzu.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Widać to co najcenniejsze...

Cavalera, no ja mowilem, ze moze to i potoczne, ale przeciez tego zwrotu sie uzywa bardzo czesto, a nie jestesmy na forum literackim chyba ;) A mozesz mnie oswiecic, czemu musi byc te "ą"? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org