piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

Za to przyjezdni będą mieli całkowicie za free;) Ale nie o to chodzi. Dobrze, że coś się tu dzieje. Bo jak nie ma nic, to tez narzekacie. Fedor, wyluzuj i jutro pospiewaj z dodą;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

ale firma zabijaja i płacą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

wezcie zainterweniujcie to administratora czy do kogo tam trzeba zeby na stronie glownej zrobil specjalna zakladke "ginekolog" bo juz czytac sie nie chce tych tysiaca postow, jaki ginekolog dobry, jaki przystojny,ktory tani, ktory na NFZ, jeszcze chyba nie bylo tlyko postu ktory ma najwieksze sipy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nie musi uzywać, wsyzscy pamiętają o kogo chodzi.


Morderców? A kogo zabili? Ty umiesz rzucać słowami bez pokrycia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Andy C

dokladnie uczciwy czlowiek nie uczestniczy w tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

do Andy C patrz na tego brzeczy......zabili czlowieka.....


a teraz kogo zabili.


ty brzeczy....pewnie jestes chory psychicznie albo dajesz na prochu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

algeroth

... i tak by to forum należało się traktować, nie jako ambonę czy podium do prawienia morałów !

ludzie rozsądni sami wiedzą co dobre a do idiotów i tak nic nie dotrze ,
łopatą do głowy nie nałożysz ,


"jeden z nielicznych tematów gdzie nikt nikogo nie bluzga " - czyżby mnie pamięć zawiodła ? zajrzę do archiwum !

pozdro dla BANDY DZIECIAKÓW !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Aha no fakt, pamiętam, w którymś tam były jakieś spięcia z kimś. Tylko chyba tam był jakiś konkretny powód powiedzmy osobisty, a nie jechanie dla zabawy - bo i tak nikt nie wie kim jestem ;) Co nie zmienia faktu, że było to dziecinne i żal było czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

nie tak sztywno :P
ale jak mnie humor najdzie to ogarnę coś ze stroju w tych kolorach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nie ma jednego najlepszego kredytu na zawsze i nie ma jednego najlepszego kredytu dla wszystkich.
http://kredyt.ogar.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A gdzie jest wejście z parkingu na plażę miejską? Jakiś bałwan pogrodził , że nie ma przejścia nie mówiąc o przejeździe matki z wózkiem , czy niepełnosprawnego na wózku. Jakiś debilizm ogarnia pewne osoby , czy tak musi być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zezowate
:))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

alegorth, może nie próbował, ale był ktoś, któ próbował. Podejrzewam, że mu było wszystko jedno skoro wrócił;/

Moze gdyby odcięto go od tego środowiska, ale......to nie jest takie łatwe. Nic nie jest łatwe. Potrzeba porządnego odwyku i potem rozpoczynać życie od nowa. Ale w wiekszości przypadków zapewne brakuje chęci, sił, czy mocnej woli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

informacje pod www.utopia.podlasie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

To się pochwal wszystkowiedząca, co ty wiesz, a czego my nie wiemy. Żalisz się to żal się do końca, a nie oskarżasz ludzi, rzucasz oszczerstwami i udajesz głupią. A może nie udajesz.....?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dziadka_kalesony no masz racje ale to dlatego że mi nie chce się ruszyć do ludzi.

A służby porządkowe maja gdzieś pijaczków upomnienia nic nie dają a pewnie tyle razy wypisali mandatów że szkoda im papieru i tak z nich nikt nie z nich nie ściągnie kasy no bo z czego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

dzień dobry .ja tez pozwolę sobie na wypowiedź w kwestii alkoholu i alkoholizmu .uwazam ,ze jest to bardzo powazny problem społeczny skutkujący wieloma nieszczęściami rodzin :matek i dzieci maltretowanych przez ludzi uzaleznionych od tej uzywki; a ile tragedii jest przez alkohol na drogach ?!! sam jestem abstynentem ,gdyz zawsze lepiej nie pić,niz pić i dać dobry przykład innym ludziom. pozdrawia Myślicielek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

zara,zara:)))) przewrotny temat ALE NIE O TO CHODZILO!!!!!!!!:)) ale o RZEZNIE NA LEGIONOW 87 - trup sie sciele gesto!!!!!!!!!!!:)))))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A co, wcześniej już coś tam się działo takiego? :p
Miejsce jak miejsce, to mogło się wydarzyć wszędzie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Witam!!!

Wszystko jest przyśpieszone maxymalnie!!!!

Np: Limity przyjęć w olsztynie na listopad 1000
na grudzień 1450

Wszystko jest związane z euro 2012!!!! chcą mieć jak największą liczbę Policjantów w prewencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jaką pizzerie w Łomży polecacie za najlepszą?
Bo nie wiem jaką wybrać.
Nie jestem z Łomży
Ps.z Siedlec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Do 1 października.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

spoko tobie nie przeszkadza .Tylko w tej chwili kupili schodolaza w ratuszu pomysleli o tobie -krisslks- ale nie pomysleli o innych np.jak wczesniej przytaczalem matce z wozkiem.A ogolnie mi chodzi o miasto ze jest dyskryminacja nawed w glopim autobusie nie wszyscy umieja sie zachowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

diavolo albo gruby benek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Nie lubimy ich bo jeżdżą dobrymi samochodami i jeszcze wyłudzają zasiłki:


Nie lubimy ich bo mają paskudne, tłuste kobiety, które tylko rodzić potrafią:


Nie lubimy ich, bo rozmnażają się bez opamiętania:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

gdzie jest gruby benek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

hehe
jednak wolę gajerek ;)
jeszcze 38 minut i koniec pracy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Kaktus mi gdzieś tam wyrośnie jak ktoś z nas zobaczy w akcji tego schodołaza!!!! Mogę się z kimś założyć o dużą kasę, że nikt nie będzie miał okazji ujrzenia takiego widoku. To tak jak w wielu szkołach- pokupowane są schodołazy po 15- 20 tys. zł i .... schowane gdzieś głęboko w piwnicach. Jak jakiś niepełnosprawny chciałby skorzystać, musiałby wcześniej chyba podanie napisać z tygodniowym wyprzedzeniem, że w tym i w tym dniu zamierza złożyć wizytę. Szkoły wydawały kasę z naszych podatków na te bezsensowne zakupy tylko dlatego, żeby remont jakiegoś kibla czy wymiana drzwi w pokoju dyrektora mogła być podciągnięta pod "likwidację barier architektonicznych" i dofinansowana z NFOZ. Czyżby tak samo było w Urzędzie? Jeżeli tak, to bardzo nieładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Brzeczyszczykiewicz

Ja chętnie jej pomogę ,zawsze może do mnie napisać .


Nie wiesz jak zachowuje się zranione zwierze ? Kąsa wszystkich ,nawet tych którzy chcą opatrzyć jego rany .......


Większość osób na forum ją ocenia i krytykuje , wcześniej bałam się odezwać , ale Ona jest miła dla tych którzy jej nie oceniają i nie zaczepiają .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

i tak caly czas


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

w centrum katolickim obok parafii Krzyża Świętego organizowane są 5-cio godzinne zajęcia dla dzieci od godz 10 do 15.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org