sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog Łomza- poleć

hej, chce iść do ginekologa w celu dobrania dla siebie tabletek antykoncepcyjnych, stad pytania:
chce iść na NFZ, kogo polecacie najlepiej kobietę :)
jakie badania są wykonywane ?
czy muszę iść do rodzinnego po skierowanie ?
jakie są skutki uboczne ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Jedyne badanie jakie Ci zaproponują to oczywiście ginekologiczne. Nie znam lekarza, który przed wypisaniem tbl antykoncepcyjnych zleciłby badania krwi...
Nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego. Najczestrze skutki uboczne to wzrost wagi, drażliwość i spadek libido. Jeśli chcesz na NFZ to polecałabym Ci się umówić na Wyszyńskiego. Dzwonisz i umawiać sie na wizytę tego samego dnia. Z kobiet przyjmuje tam tylko Malinowska, ale ja osobiście byłam u tej pani raz i nigdy więcej do niej nie wrócę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

ja byłam na nfz. nie zrobią badan, dadza ci i bierzesz, jak sie bedziesz dobrze czuła to nadal, jak zle to zmienia i tak w kółko. odradzam...

skutki uboczne u każdego inne. ale można mieć ostre problemy... wypadanie włosów, tycie, pogorszenie skóry, obniżone libido, depresja. i tak dalej.. także osobiście nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

A kogo na NFZ polecacie ?
Nie mam dodatkowych pieniędzy na dodatkową wizytę prywatna :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Sex to nie zabawka, łaskawa pani. Najpierw zapobiegają aby nie mieć dzieci, kasę płacą a później podwójnie płacą aby mieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Ktos poradzi konkretne nazwisko, skoro pani zła to moze mężczyzna tylko jaki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Alutka chodziłaś do jakiegoś mężczyzny na NFZ na Wyszyńskiego? Mogłabys kogos polecić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Polecam dr Załęska na Ks. Janusza przyjmuje. Też metodą chybił trafił dobiera, ale to norma niestety. Zainteresowana pacjentką. Ja po tabletkach przytyłam, ale stan włosów i skóry akurat się poprawił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Na wizytę prywatną nie stać ale na tabletki to tak. Przy skrzyżowaniu W.Polskiego i Sikorskiego jest poradnia ginekologiczna na NFZ, przyjmuje kobieta i mezczyzna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Mi przytycie nie przeszkadza nawet wskazane, jestem bardzo chuda :D
A dr Zaleska na NFZ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Dlatego napisałam ze to juz dodatkowy koszt i tak, dlatego nie chce prywatnie by wiecej płacić..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Nie za młoda jesteś na sex?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Nie, nie za młoda.. Normalnie pytam, normalne pytania to zaraz juz cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

A ta pani na NFZ przyjmuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

obojetnie do kogo na nfz... ale załęska dziwna jest. ja byłam u niej z problemem a ona że wszystko w porządku.a sie okazało że nie jest. i chodziłam do zdanowicza na wyszynskiego. przynajmniej badania mi zrobił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Oralny cię uzdrowi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

to pewnie prowokacja, udaje niewiniątko żeby jej oferty słać..
pełno takich np na lento - szukają przyjaźni a zdjecia wstawiają w bieliźnie zapewniajac ze to ogłoszenie czysto przyjazne..!! Wszedzie ku**stwo..

Do lekarza nie umiesz się dostać a dopy dawać umiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Ogarnijcie sie ludzie, pierwszy wątek na tym forum, ale patrze że to jakies dno uciekać stad jak najdalej... Juz nie mozna o normalna ludzka porade zapytac bo komentarze na poziomie 0 :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Mamci się zapytaj o takie rzeczy a nie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Załęskiej nie polecam. To jest bardzo dobra lekarka ale, moim zdaniem, ginekolog powinien być dostępny cały czas. Załęska, niestety, odbiera telefon tylko w godzinach otwarcia gabinetu i często wybiera się na niezapowiedziany urlop. Bardzo polecam Skrętka (na Wyszyńskiego na przeciw Biedronki przyjmuje na NFZ). Cały czas dostępny, zawsze miły, wizyta szybka i konkretna. Co do samych tabletek... Przepisze je nawet lekarz rodzinny, ginekolog nie poradzi wiele więcej. No, chyba że jest to pierwsza w życiu wizyta - wtedy warto sprawdzić, czy wszystko dobrze. Ja do tabletek podchodziłam dwukrotnie. Pierwsze skończyły się ciężką depresją, a drugie problemami skórnymi i, znowu, wahaniami nastroju. A kiedy będziesz już kupowała.. zapytaj w aptece o zamiennik. Zdarzyło się, że nie było tabletek, które brałam (40zł) akurat w aptece, a kupowałam w ostatniej chwili. Farmaceuta dał mi inne, identyczny skład - te same proporcje tych samych hormonów, ale za 20zł. Później okazało się nawet, że nawet treść ulotki jest słowo w słowo taka sama.
Wracając do pytania: ginekolog - Skrętek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Ja na Wyszyńskiego chodzę do dr Zdaniwicza i nie moge narzekać. Jest ran codziennie i bez problemu umawiasz sie na wizytę tego samego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Ja polecam dr. Pękałe, przyjmuje na NFZ na Wyszyńskiego i w Zambrowie (ja jeżdzę do Zambrowa, bo w Łomży ciężko się dostać). Pierwsze tabletki wybrane idealnie żadnych skutków ubocznych, regularne badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Łomza- poleć

Załęskiej nie polecam. Wczesniej chodzilam do niej prywatnie i w moim odczuciu tak naprawdę nie obchodziło ją nic co związane z pacjentem. Tez bylam, aby rozpocząć antykoncepcję hormonalną i przepisała mi tabletki po zwykłych badaniach ginekologicznych, bez żadnych badan krwi itd. Te tabletki jednak mi nie pasowały, bo to też jakaś nowość na rynku była i dowiedzialam się też, że wielu osobom je przepisuje, w tym moim koleżankom, które tez do niej chodzily, a chyba każdy ma inny poziom hormonów itd. i nie powinno się wszystkim dawać tych samych i czekać dla której będą odpowiednie. Teraz chodzę prywatnie do innego ginekologa, a na NFZ mogę polecić ginekologa Leśniewicza, który przyjmuje tylko we wtorki w Łomżyńskim Centrum Medycznym na ul.Wyszynskiego, moja znajoma sobie go chwali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org