sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fryzura i makijaż ślubny

Witam, niedługo wychodzę za mąż i szukam fryzjerki, która robi ładną i trwałą fryzurę ślubną (myślałam o tym, żeby zrobić loki i chciałabym żeby długo trzymały mi się, a nie zaraz rozprostowały). Możecie mi polecić dobrą fryzjerkę

Co do makijażu to myślę o Pani Kasi Serafińskiej podobno robi piękne makijaże i trwałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

Jeżeli chodzi o fryzury to polecam Justynę ma salon Karina na kazańskiej. Mogę zagwarantować że fryzura na pewno utrzyma się cała noc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

tylko nie salon Trendy i pani justyna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

Salon fryzjerski w Czaplicach. naprawde polecam tylko trzeba duzo wczesniej sie zapisac bo sa straszne kolejki.ale warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

Niedługo biorę ślub i czeszę się u Blusiewicz na Mazowieckiej a makijaż w tym samym lokalu :-)
Polecam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

Kiedy masz ten slub?
Ja zapisywalam się z 5 msc wczesniej, dzwonilam do kilku kosmetyczek i nie mialy wolnych terminow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fryzura i makijaż ślubny

Makijaż - polecam Agnieszkę Pierożyńską na ul. Sienkiewicza.
Mój makijaż ślubny był rewelacyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org