sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klawiatura USB do laptopa.

Witam,
Mam pytanie. Mianowicie. Chciałbym zakupić klawiaturę pod USB i podpiąć ją pod laptopa. I tu jest moje pytanie.

1. Czy po podłączeniu takiej klawiatury na USB pod laptopa to ona odrazu zacznie działać? Wyświetli się komunikat, że wykryto urządzenie itp i będzie można działać ?
2. Jeżeli odnośnie pierwszego pytania będzie to czy ta klawiatura z laptopa będzie normalnie działać czy zostanie jakoś zdezaktywowana czy cuś ?

Proszę o jakieś wyjaśnienie tego tematu, ponieważ trochę już szukałem na ten temat lecz postanowiłem jeszcze tutaj się upewnić. :)

Pozdrawiam.

P.S Proszę bez trollowania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klawiatura USB do laptopa.

Zalalam kiedyś laptopa i taka klawiatura uratowała mi życie. Działała od Razu po podłączeniu

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klawiatura USB do laptopa.

To chyba zależy też od tego jaki masz system w tym laptopie. Starsze systemy mogą się domagać wgrania sterowników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klawiatura USB do laptopa.

1. przewodowa powinna działać od razu (windows xp wzwyż)
2. bezprzewodowa może wymagać nieco więcej zachodu ale też nie powinna przysporzyć kłopotów
3. będą działały dwie klawiatury ;) (podobnie jest z urządzeniami wskazującymi np. myszkami, możemy mieć kilka myszek i wszystkie będą działać, w przypadku klawiatur każda może mieć inny język wprowadzania tekstów np. cyrylica)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org