sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dietetyk

Witam. Jestem dyplomowanym dietetykiem i chciałabym udzielać porad, jednak zastanawiam się, czy w Łomży jest potrzebny kolejny gabinet dietetyczny. Jeśli tak, jakie stawki są dla Państwa akceptowalne? Czy byłby ktoś zainteresowany poradą on-line?
Pozdrawiam.

dietetyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

A można jakiś kontakt prosić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

Proszę o kontakt na maila:

s.z.z.dietetyk@gmail.com

Pozdrawiam.

dietetyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

wystarczy naśladować szpitalne menu...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

ostatnio wróciłem ze szpitala i rzeczywiście można na tym schudnąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

Sama ostatnio szukalam dietetyka w łomży, wiem ze sa 3 gabinety, naturhouse, jakis tez na basenie, i w przychodni Somed, mozna wpisac w google dietetyk lomza i znajdziesz, jak na takie male miasto 3 poradnie chyba styka, dobrze zeby dietetyk byl refundowany przez nfz bo ludziom szkoda kasy niestety na takie usługi, (mi zreszta tez) , porad on-line jest mnóstwo w calej sieci wiec tez raczej niekoniecznie, ale jak nie spróbujesz nie zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk

Witam.
W kwestii żywienia szpitalnego - oczywiście, że można na tym schudnąć, ale czy przy okazji trzeba się natrudzić i nagłodzić. Dobrze skomponowana dieta nie pozwoli na głodzenie, będąc na niej można jeść ulubione potrawy, ucząc się przy okazji zdrowych nawyków żywieniowych, aby po osiągnięciu wymarzonego efektu nie narażać się na jo-jo.

Co do refundacji usług dietetycznych - niestety NFZ nie daje takiej możliwości. Ponawiam więc pytanie, ile powinna kosztować wg. Państwa taka usługa?

dietetyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org