sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekarze

czy ktoś z was korzystał z porady urologa na ul. Wojska polskiego(przy biedronce)?czy lepiej udać się do szpitala?I czy może ktoś wie,czy usg brzucha tylko na Wyszyńskiego można wykonać,czy gdzies jeszcze znajduje się takowe miejsce??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarze

Zależy czy masz czas. W szpitalu przyjmują dobrzy urolodzy(choć nie wszyscy). W piątek przyjmuje nieciekawy. Na WP przyjmuje taki doktor z Ostrołęki podobno dobry od prostaty. Jak z nerkami to w ostateczności. USG ma stare. Co do USG to na Wyszyńskiego jest lux i jak możesz zaczekać to polecam. Oczywiście cały czas mówię o leczeniu na NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarze

Tak, bardziej chodzi mi o nerki. A wiesz może w jakie dni przyjmuje na Wp? Długi czas oczekiwania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarze

Chyba codziennie popołudniami. dr.Trywiański. Najlepiej zadzwonić i od razu się umówić. Promedpol Rejestracja:
tel. 86 215 02 65
tel. 536 49 99 69

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarze

Super, dziękuję bardzo za rzeczową odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarze

Na wizyty z NFZ strasznie długo się czeka niestety :( Ja zastanawiam się czy nie zainwestować w pakiet medyczny http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 firmy S7 wtedy nie musiałabym czekać na żadne wizyty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org