sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stomatolog

Witam. Szukam dobrego nie drogiego stomatologa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Piotr Brzóska z Kolegialnej

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Nie polecam Pani Marciniak, (jej mąż ok) ale z ludźmi trzeba umieć rozmawiać. Konkurencja jest nie mała więc należy dbać o klienta. Opryskliwość, zero poszanowania i przeświadczenie \"co ja od niej chce\" to domena tej Pani.

Mogę za to polecić Dr Łapuć z Białegostoku, solidny człowiek, fachowiec a ceny takie jak w Łomży a nawet niższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Pani Magdalena Grzymała. Cud, miód kobieta. Nie dość, że bardzo profesjonalna obsługa, to jeszcze bardzo sympatyczna i miła kobieta, która tłumaczy co i jak robi i jednocześnie mówi jak potem dbać, by zbyt często do dentysty nie chodzić już :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Evitare ta stomatolog zawsze cieszyła sie dobrą opinią.. Aż dziwne ze tak piszesz ale ok, widocznie masz powód..
A czy wie ktoś z was gdzie można wyrwać dziecki 11 letniemu bolący dziurawy ząb na nfz? Bo w jednym z gabinetów trzeba zapłacić w sumie 70zł bo się punkty już skończyły :( Czyli prywatnie. Można gdzieś od ręki na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

na szosie zambrowskiej u SZYMBORSKICH SPRÓBUJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

*Mamcia* - cieszyła się dobrą opinią jako fachowiec i dlatego tam poszedłem ale potraktowała mnie jak osobę, która nie powinna tam przyjść. Jeżeli miała problem prywatny to nie powinna przenosić tego na życie zawodowe. Rozmawiałem o niej u siebie w pracy i kilka osób potwierdziło moje zdanie, więc coś w tym jest. Jeżeli chodzi o jej męża to facet jest ok. Wiem, że znajomi wolą się do niego zapisywać niż do niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Mamcia - z wyrwaniem spróbuj w gabinecie na Słowackiego (DuoDent to się chyba nazywa) - tam jeszcze niedawno były \"punkty\" NFZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Piotr Brzózka na Kolegialnej.Jak dla mnie najlepszy fachowiec !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stomatolog

Długo szukałam dobrego stomatologa, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę villanova, mają tam bardzo dobrych specjalistów, między innymi stomatologów: http://www.villanova.pl/71/0/stomatologia%20estetyczna.htm
Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie miałam żadnych komplikacji, co się chwali. Polecam każdemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org