sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Potrzebuję zasięgnąć opinii na temat neta polsat ma umowę z plusem .Ma ktoś może coś doradzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Zadałaś pytanie tak bardzo skomplikowane, że nie znam na nie odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

jakie skomplikowane? To pytanie bardzo istotne bo jedni mówią ,że internet w systemie LTE na terenie miasta i okolic funkcjonuje bardzo dobrze. Natomiast inni twierdza ,ze tym systemem nie ma pełnego pokrycia miasta i okolicy. Więc pytanie jest bardzo ważne z punktu widzenia praktycznego czyli osób który z tego systemu internetowego korzystają. Odpowiedzi dadza innym pojęcie czy warto inwestowac w drogie modemy i usługi LTE.

lateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

bardzo dobry jest internet od firmy voice net. jesli masz linie telefoniczną, dostajesz router wifi, i wszystko gra. ceny też korzystne bo do 10MB płacisz tylko 59zł, a do 20MB 69zł. osobiście mam ten tańszy, jest jak dla mnie wystarczający. wczesniej miałam tp, tzn orange, i jestem zadowolona ze zmiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Działa bez zarzutu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

No ja nie polecę, limit schodzi bardzo szybko-mam inne sieci i mam na podstawie czego porównać...zasięg rzeczywiście niezły ale co mi po tym jak po 2 tyg kończy się limit w raczej oszczędnym korzystaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Do janek59

A jaki masz limit ? i jak jest z predkoscia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Co to znaczy, że szybko kończy się limit? To jakoś inaczej liczą transfer, czy może \"hamulce puściły\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

też zależy czy ktoś jest w zasięgu LTE.Ja mam w plusie i tak to ok poza faktem że
już 2 modemy wymieniałem bo się przegrzewają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Teraz są korzystne oferty typu Power LTE (plus,CP), play online unlimited , gdzie będąc w zasięgu sieci LTE (w play także HSPA+) transmisja danych jest nielimitowana. To zmienia spojrzenie na internet mobilny, ktory zawsze miał limit. Także dla kogoś bardziej wymagającego polecam opcję nielimitowaną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Ci którzy mają tv z polatu tak jak ja mogą sobie dokupić neta gdzie 25GB kosztuje teraz 35 zł po wyczerpaniu limitu nie ma żadnych kosztów internet jedynie zwalnia do 20 mb/s mam w tej chwili neostradę i płace 49,90 a że jest tyle niepochlebnych info na temat posatu to nie wiem czy się zdecydować dzieki za każdą opinie te które już są i będą pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

działa i jest ok ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet LTE cyfrowy polsat ma ktoś?proszę o opinie

Powiem tak, ile osób tyle zdań. Wiele już się nasłyszałem, to od sąsiada- że zajebiste, to od szwagra, że do niczego. Jednakże więcej dobrego słyszałem, więc można spróbować :) Sam myślałem o tej opcji ale jakoś się wstrzymałem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org