sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zieja

witam potrzebuje opinie na temat firmy zieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

spoko gosc
duzo prac w delegacji
ale i zarobisz
hydrauliko sie zajmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

jeden z lepszych platnikow na lomze robote znasz to i zarejestruje cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

ty sie dlugo nie zastanawiaj jak przyjecia sa to smigaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

a jak z zarobkami nie wiecie może i godzinki pracy czy soboty pracują i jak płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

co tu pisac o stawce zalezy co umiesz ,ale zle nie jest po 10 godz robia a ci co chca wiecej robia wiecej delegacje placi naprawde mozna zarobic chyba ze wolisz na mopie jezdzic to do wiomaru idz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

To jednak są w Łomży uczciwi pracodawcy co szanują pracowników i jeszcze dobrze płacą oby więcej takich aż miło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

nie dyskutuj z sherlockiem - lomzykiem bo on siedzi na zasiłku w UK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

ta juz od 95 siedzi na zasilku i ma wszystko w ...4literach...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

Autor: dlaczego_nie ty nie przeprowadzaj z tym typem dyskusji bo on siedzi w lomzy bez zasilku i nie umie znalesc pracy oferma zyciowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

to jak polecacie czy nie bo ja różne opinie słyszałem 6,80 za h na papier nie jest dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

Placa dobrze, co do traktowania ludzi rozne sa opinie i najlepiej przekonac sie samemu, nie ma co na forum sie rozpisywac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

Autor: kisiel3736 napisz nam co za fachowiec z ciebie co wogle umiesz robic ,bo w tej firmie jak fachowcy co znaja prace to latami pracuja i nikt nie narzeka i nawet do 4,5 tys zarabiaja na miesiac plus soboty po 6godz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

pewnie ty klucza,mlotka nie umiesz trzymac to siedz w domu i sie nie osmieszaj bo szybko wyjdzie szydlo z worka nik na ciebie robic nie bedzie wtedy i szef nie mily ze sklamales go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

Ja tam nie pracowałem ale pracował znajomy i z tego co wiem można tam zarobić dobre pieniądze ale musisz mieć mocną psychikę bo szef potrafi bez zdania racji zbluzgać pracownika i nawyzywać od różnych no powiem tak kiedyś trafi kosa na kamień komuś się to w końcu nie spodoba i mu odwinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zieja

szef teraz nie krzyczy ma doła po tej tragedii jaka go spotkała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org