sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pizzeria Biesiadowo

Kiedy otwarcie Biesiadowa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

ma być w łomży biesiadowo? gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

dla mnie z tymi pizzeriami to przegięcie, czy wszystko musicie otwierać tu gdzie mieszkacie, weźcie trochę pomyślcie, zbadajcie rynki w innych miastach, a nie później płacz że nie wyszło...
A Biesiadowo to stylistyczna masakra, jak dla mnie, ale powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

http://www.biesiadowo.pl/o-firmie/aktualnosci - wg wpisu "wkrotce" trwa juz 3 miesiace...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Na nowogrodzkiej ze 100 metrów za zatrudniakiem:). Największa pizza ponoc 58cm średnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

To, że w Łomży jest kilka pizzerii nie oznacza, że nie można już otwierac innych :/ Ciekawa alternatywa dla Grubych Benków itp itd gdzie pizza zrobiła się delikatnie mówiąc ble.

A tak pro po, jadł ktoś w Pizza Chata? Miałem okazje tam raz zjesc i muszę przyznac, że wypadło bardzo nieźle. Ma ktoś na ten temat jakieś opinie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

jadłam w Pizza Chata i bardzo mi smakowało, nareszcie pizza nie ociekająca tłuszczem, świeże dodatki, super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Działa to biesiadowo? Gdzie obecnie najlepsza pizza? Podobno papryczka się pogorszyła, a mam ochotę na pizze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

ciekawe czemu tak z ninacka upadla diabolika mieli wedlug mnie bardzo dobra pizze i zawsze jak tam bylem cos sie dzialo az tu nagle ni z tego ni z owego zamkniete

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo



Diabolika , JUŻ upadła , czy tylko chwilowo zamknęli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

upadła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Diabolikę zjadła zapewne lokalizacja i ...promocje. Pizza była dobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Re: Diabolika osobt uczące się
Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 28-01-12 18:47

byłem, pizza przeciętna , w Łomży jadłem gorsze, lokal czysty, nowy,
tylko dlaczego tam tak pusto ?

przykre, ale myślę, że dwa, trzy lata i zamkną !

......................................................................................................................

Już w STYCZNIU pisałem , ALE ŻE AŻ TAK SZYBKO ?
Lokalizacja i brak klientów ( nie mówię tu o smaku czy jakości , bo to rzecz gustu ) , ale o ogólnych warunkach . W Łomży ludzie nie mają kasy , a z tzw klienta okazjonalnego , który kupuje pizzę " od święta " dwa, trzy razy do roku , to żaden lokal się nie utrzyma .
Szkoda , bo od przybytku głowa nie boli i pizza nie była najgorsza , jak na łomżyńskie warunki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

ja wam mowie zezoawty to jest gosc osoba madra analizujaca obiektywnie wszystkie sytuacje umiejaca przewidywac rozwoj wydarzen jego firma to musi sie rozwijac ogolnie czlowiek ktorego waarto poznac moze bede mial kiedys zaszyt uscisnac mu dlon moze przejdzie na mnie choc troche jego madrosci wtedy to bym zaczal kosic hajs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo


BRAK NICKA , brawo , staraj się i pracuj nad sobą dalej , a efekty same przyjdą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

zezowaty mam choc odrobine szansy by moc zglebic twoje przemyslenia nad danymi tematami ?? jak uwazasz co bedzie z grecja wyjdzie z eurolandu??? polska pograzy sie w kryzysie czy nadal bedzie zielona wyspa???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo


Jak temat jest poważny , a oponent godzien dyskusji , to odpowiadam serio " na poważnie " , a jak pisze głupoty jakiś gimnazjalista , to robię sobie jaja i mam przy tym niezłą zabawę z POTOMKÓW ROZTRZĄSACZY GNOJU .

TAK , wyjdzie .
Na tle ogólnego kryzysu w Europie , to jeszcze jest " zieloną wyspą " .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Wiesz, jak pizza godna uwagi to i lokalizacja nie ma większego znaczenia. Papryczka zmieniła lokal na dużo dalej od centrum ale nazwa tak utkwiła w pamięci ze jako pierwsza jest zawsze w głowie przy wyborze. A zE lubię od czasu do czasu popróbować czegoś zupełnie nowego.... ostatecznie skończyło się na chinszczyznie domowej roboty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

papryczka a gdzie to jest bo chyba nie w lomzy a zambrowie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

gdzie się znajduje pizza chata

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Na Szosie Zambrowskiej,koło pogotowia

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

papryczka tj. chillipizza:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Brzeczyszczykiewicz, akurat chillipizza zmieniła na 10 razy lepsze miejsce niz miała wcześniej... Długa to nie jest juz żadne centrum miasta, po 18 zamiera zupełnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

No w sumie masz rację. Nigdy tam też nie bywam po 18ej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

chili pizza dobra bleeeeeee jak dla mnie ostatnia pizzeria w lomzy ktora odwiedze wole juz chyba mrozona nizeli jesc z chili pizza definitywnie nie trafia w moj gust ale coz ile ludzi tyle opini jeden lubi kebaba drugi pizze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo



W Łomży NIE ma dobrej pizzy , wszędzie te gnioty co nam serwują nie mają nic wspólnego z prawdziwą pizzą .
Szczytem wszystkiego jest już roszczenie sobie pretensji do miana restauracja/pizzeria WŁOSKA ! Nie potrafią poprawnie napisać nazw własnych pizzy i składu surowcowego .
WSZĘDZIE zamiast mozzarelli używają wyrobów seropodobnych - analogów !

Ciekawa sprawa : pasty robione są ZAWSZE z wcześniej , kilka godzin ( a w skrajnych przypadkach i 2-3 dni ) , gotowanego makaronu jajecznego . Powinno być - mąka " twarda ", ciasto bez jaj .

Sałatki : główny składnik , to najtańsza KAPUSTA PEKIŃSKA - ???

Lasagne : błoto i " paćka " na talerzu ! zamiast sosu beszamelowego śmietana ! w środku najtańsze , tłuste mięso mielone ( z Biedronki ? ) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

i moj caly misterny plan poszedl w pizdu! biesiodowo w lomzy to byl moj pomysl:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Czy już wiadomo, kiedy otwarcie Biesiadowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

miało być otwarcie:

napisane
wtorek, 31 stycznia 2012

Niedługo przepysznej pizzy z Biesiadowa można będzie spróbować także w Łomży, Rzeszowie oraz w Warszawie Wawer!

jak nie było tak nie ma:

http://www.biesiadowo.pl/o-firmie/aktualnosci

chyba nie ma...,chyba,że coś mi nie wiadomo ,to informować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

i co jest to biesiadowo ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

dalej jestem ciekaw co z tym biesiadowo ogolnie Diavolo najlepsza chyba ale sprobowac mozna i czego nowego tylko czy to wogole jest ostwarte ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

??___??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

dobrze wiesz że nie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

....no wiem weim ale czekale az "franczyzobiorca" sie wypowei z jakich powodow nie wypalilo - diabolika nawet smaczna byla ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

a jakie to ma znaczenie? może kasy mu brakowało, rozmyślił się bo to h..owy interes.. zadzwoń do biesiadowa i sie zapytaj jak chcesz to otwierać, lokal ci dechami wyłożą i będzie pizzeria.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Ciekaw jestwm, gdzie byś poszedł z siódemką znajomych, na obiad ale żeby i atmosfere miał ten lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

`

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

Najlepsza pizza jest wg mnie w 4 pory, najtańsza nie jest, ale z sosikami jest bezkonkurencyjna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pizzeria Biesiadowo

prosze Cie kto Ci to powiedzial?
reklama ________________________________
troche malo trafiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org