piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rozliczenie pit 37

witam. czy ktoś wie czy w tym roku można odliczyć internet od podatku?? i jakie dokumenty są do tego potrzebne??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Nie jestem pewien, ale już chyba nie można w tym roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

właśnie jedni mówią że można ale pod warunkiem że przez ostatnie 2 lata
nie odliczałem a inni ze nie można. i teraz nie wiem sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Najlepiej będzie zadzwonić do skarbówki na Polową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

tak by było najlepiej ale tam takie przyjemne panie siedzą że nie wiem czy powiedzą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Ja nie raz wcześniej dzwoniłem i zawsze uzyskałem odpowiednią informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

mówisz?? skoro tak to osobiście się przejdę i zobaczę. a czy muszę rachunki za internet trzymać by go odliczyć w razie co ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Odlicyc moga tylko Ci ktorzy nigdy nie odliczali internetu ewentualnie Ci ktory rozlicyzli pierwszy raz w zeznianiu podadotkowym za 2012 rok.
Faktury sa potrebne do wgladu tylko wtedy gdy skarbowka tego zazada :)

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

internet mam od grudnia 2012.. nie odliczałem nigdy.dzieki Guti Jares za informację. pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Tak samo jak z ulgą na dziecko, jedni mi mówili, że za jedno dziecko nie można uzyskać ulgi, a po doczytaniu informacji na stronach US w Polsce, doczytałam, że można, ale pod pewnymi warunkami. Internet można odliczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rozliczenie pit 37

Polecam wejść na tę stronę: http://mapapit.pl/ - znajdziesz tam informacje w jaki sposób możesz wypełnić rozliczenie roczne na rok 2013 na popularnym druku pit 37 a także co możesz sobie ewentualnie odliczyć.
Dla mnie kiedyś również była to czarna magia ale wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne. Na portalu jest dobry filmik, który powinien Cię pokierować w tym zakresie krok po kroku. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org