piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
400zl za Samsunga sII

Witam 27 lipca w nocy zgubilam samsunga sII podczas wsiadania do samochodu lub wysiadania okolice statoil lub okolice pizzeria Diavolo dla osoby ktora go posiada nagroda 400zl. Nie chodzi o telefon tylko o zdjecia i filmiki dziecka ktore sie na nim znajdowaly. Jezeli ktos je wykasowal nie szkodzi jakos je z karty lub telefonu wyciagne.

Pozdrawiam
509-041-083
514-711-819

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 400zl za Samsunga sII

iks de



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 400zl za Samsunga sII

idź na psy i podaj im imei jak tylko ktoś go włączy automatycznie go znajdą.:-)

podać Ci numer konta, czy dasz mi do ręki? :-) hehe

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 400zl za Samsunga sII

numer IMEI powinnaś mieć w umowie od operatora, gwarancji, dokumencie zakupu czy na pudełku. Jeśli nie masz tego jest jeszcze wyjście zgłoszenia tego na Policję i podania swojego numeru (dobrze by było gdyby był to abonament bądź numer zarejestrowany) następnie Policja jeśli by chciała musiałaby wystąpić do operatora o wniosek z jakiego IMIE łączył się ten numer z BTS i potem można dojść a nawet namierzyć taki telefon.... ale to długa droga bo nie ma przestępstwa, więc pewnie bez prawnika ani rusz - wydaj te 400zł na prawnika, przynajmniej na radę.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 400zl za Samsunga sII

numer IMEI powinnaś mieć w umowie od operatora, gwarancji, dokumencie zakupu czy na pudełku. Jeśli nie masz tego jest jeszcze wyjście zgłoszenia tego na Policję i podania swojego numeru (dobrze by było gdyby był to abonament bądź numer zarejestrowany) następnie Policja jeśli by chciała musiałaby wystąpić do operatora o wniosek z jakiego IMIE łączył się ten numer z BTS i potem można dojść a nawet namierzyć taki telefon.... ale to długa droga bo nie ma przestępstwa, więc pewnie bez prawnika ani rusz - wydaj te 400zł na prawnika, przynajmniej na radę.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 400zl za Samsunga sII

Przy zgubionym telefonie policja podejrzewam, że nawet nie kiwnie palcem. W sumie to z jakiej okazji miała by coś robić. Przecież przestępstwa nie było.
Ja miałem zgłoszoną kradzież i sprawa została umorzona....... mimo tego iż sami mówili, że telefon był włączany.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org