sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Tak jak w tytule , może ktoś potrzebuję ubranek dzieciecych . Nie są może najlepszej jakości i w najlepszym stanie . Na pewno są do uprania do odświezenia . Robię porządki na strychu a szkoda mi wyrzucic , bo jeszcze jakiś maluch bedzie w nich śmigał po podwórku bądź też po domu .
Kontakt proszę zostawić na forum odezwe się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

jak masz takie malutkie malutkie to mozesz oddac np do szpitala tam potrzebuja albo wszystko do domu dziecka napewno sie przydadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Różne mam od niemowlaka do 152 cm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

JA MOGĘ ZABRAĆ DLA 6 LATKA I 3 LATKI probi88@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

A naprawdę potrzebujesz? Skoro w innym wątku chyba prowadzasz dziecko do prywatnego przedszkola?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

A kto o zdanie Cię pytał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Zapraszam na facebooka na profil " Łomża rozdaje " tam możesz komuś oddac ubranka

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Darek a co zabronisz się wypowiadac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

moja kolezanka jest w ciąży i bedzie potrzebowała,a to dla chłopca czy dziewczynki?

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Chyba nikt nie potrzebuje , tylko może ktoś mi powie gdzie są te pojemniki na odzież w Łomży bo mam z 10 dużych 120 l worków do wrzucenia
Dzieki bardzo
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

ostatni oglądałam pragram w którym pokazywali co naprawde dzieje się z tymi ubraniami z pojemników,zabiera je prywatna firma, a potem sprzedają do sklepów z używaną odzieżą.i ktos zarabia na tym potężne pieniądze.

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

To chyba pozostaje mi je spalić !! Szok a mówią ,że społeczeństwo biedne !!
Nadają się na podwórko , na działkę , po domu te szmatki !! Może mam jeszcze zdjęcia porobić i ktoś obejrzy czy faktycznie są dobre ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

tez czytalam o tym w gazetach. ta firma tylko korzysta z logo fundacji, wiec niech cie to nie dziwi jesli zobaczysz te ubranka w uzywaku. lepiej oddaj do domu dziecka, tam sie bardziej przydadza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

to podaj nr zadzwonie

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

a czy ja napisałam że dla moich dzieci ?? na wojska polskiego 15-17 są rodziny które potrzebują może zawieś i postaw tam bądź ja oddaje do katedry oni co sobotę rozdają żywność oraz odzież rodzinom potrzebującym jak masz dużo tak ich to jeszcze możesz zawieść do caritas oni są bardzo wdzięczni za każdą darowiznę placówkę tako masz koło szkoły podstawowej num 2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

co do katedry musisz zostawić je na plebani u proboszcza tam też się przydają bo tam przychodzą naprawdę ludzie z potrzebami i są to rodziny biedne i wielodzietne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

podaje nr jak sie zdecydujesz zadzwon 797933609

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Dom sqamotnej matki. Szpital - te malutkie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, położne środowiskowe w każdej przychodni mają rozeznanie kto naprawdę potrzebuje. itp. tam gdzie jest rzeczywisty kontakt z człowiekiem. Nie polecam tych kontenerów. Niestety to biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi
Ubranka wywożę do domu samotnej matki w Nieławicach

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ktoś potrzebuje ubranek dziecięcych

I bardzo mądrze zrobilas .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org