sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Z nieoficjalnych źródeł wiem,że ta dziewczynka jest córką martuchy i agatki oraz niejakiego Ahmeda. Nie wiadomo dokładnie która z nich jest matką, bo ahmed ma jeszcze dwie inne żonki.

http://www.euroislam.pl/index.php/2012/10/muzulmanskim-dzieciom-wolno-nawolywac-do-dzihadu/

Prawda, że ktoś wychował tę dziewczynkę zgodnie z najlepszymi wzorcami? Jak dorośnie pewnie wstąpi do Palikoterii a może nawet do anarchistycznej bojówki ANTIFA.

Gdyby to u nas tak pięknie się dzieci wychowywało... A nie księża straszą piekłem za myśli nieczyste albo namawiają do dobra i nadstawiania drugiego policzka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

hahahahahahaha naprawde jestes zalosny nie potrafisz odepszec moich argumentow to posuwasz sie do tego..a tu akurat zebym chciala moglabym cie okarzyc o pomowienia czlowieku..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Patrze Jeams co chwila z innego IP wchodzi, żeby nikt go nie wychwycił ;p . Daj sobie spokój z tym wszystkim bo tylko możesz sobie problemów narobić a w przeszłości podobno na tym forum kilku się przekonało o tym jak to jest wyrażać swoją opinię w niekorzystnym świetle o obcokrajowcach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Mówiłam Ci już chłopcze, że jesteś pusty i GŁUPI przez WIELKIE "G"???
Mówiłam Ci już, że masz GÓWNIANE argumenty na te swoje prostackie posty???
Rozbawiłeś mnie do łez :D :D :D Teraz to już w ogóle pokazałeś, że nic mądrego nie masz do powiedzenia. OBIECUJE CI...mało tego...ja Ci przysięgam, że nie zostawie tego tak......



Zauważ prostaku, że pisząc do Ciebie używam wielkich liter z słowach "Ciebie" "Cię" "Tobie". To dowód na to, że mimo, że jesteś taki durny i beznadziejny to nadal Cię szanuję bo jesteś TYLKO człowiekiem. Trochę poje**** ale człowiek to człowiek i nie zamierzam po za tym zniżać się do Twojego gównianego poziomu :)

Pozdrawiam Cię serdecznie Jeams i do zobaczenia gdzieś tam.....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

tor:):)
Bardzo łatwy do rozpracowania i wyśledzenia :):)

Jeams:):) Nie wiesz o tym że uzytkowników tora nie obowiazuja procedury prawne jak w naszym przypadku :)
Nas zanim dosięgna to jeszcze kilka miesięcy potrwa ale Ciebie durniu juz zapewne namierzają i niebawem usłyszysz puk puk do drzwi:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Ale niby za co mają mnie śledzić? Za to że pokazuje wam jak fajna religia jest islam?
Przeciez nie obrażam waszego profeta.
Zawszwe powtarzam że Mahomet to fajny gosc. Zawsze pisze o nim z wielką sympatą - Mahometek, Mahomecić, Mahometuś. Czy można jeszcze milej o nim pisać?

Bardzo lubię tego kolesia i jestem pewien, że gdyby żył bardzobyśmy się zaprzyjaznili. Razem pilibyśmy wódeczkę, zagryzali kaszanką a w każdy piątek wyrywalibyśmy suczki w jakims przedszkolu.
Ja rwałbym panie przedszkolanki a Mohomecik? On już by sobie znalazł jakąś kobitkę któraby mu podpasowała.

martucha się obrazila? ale za co? Jesli masz córke to wierzę, że jest to równie sympatyczna dziewczynka jak ta z filmiku. Jestem przekonany, ze wychowalabyś ją dokładnie tak samo. A może już ja za mąż wydalas?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Za maila, którym się identyfikujesz będą Cię ścigać. Ty i te Twoje "stowarzyszenie"........ ( fazap@wp.pl )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

sluchaj frajerzyno czy jak ci tam na imie nie pozwole zeby menda twojego pokroju tykala sie mojej corki..za to zostaniesz podciagniety do odpowiedzialnosci


a gdzie jest admin ktory nie reaguje na tego typu posty...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

nonono tylko taki głąb jak ty nie odróżni czeczena od czeczenki.
O tym zdarzeniu już pisałem wcześniej - prawdopodobnie to było ustawione - czeczeni chcieli zwrócić na siebie uwagę.
No ale niczego im nie udowodniono, więc tę teorię zostawmy.
1 - nikt tych grubych kobiet nie pobił.
2 - pytałem o zdarzenie, gdy czeczen został pobity a nie czeczenka.

ja rozumiem, że te ich kobiety są paskudne i może nie odróżniasz. Jest prosta metoda
:
jak grube to kobieta, jak chyde to mężczyzna
jak z papierosem w ręku to facet
jak obładowana zakupami to kobieta.

Tu masz kilkadziesiąt przypadków, że to Polacy są ofiarami
http://vimeo.com/27142832

Podaj tak ze dwa, trzy przykłady, gdy to czeczen był ofiarą.

Nawet dla głąba to chyba wymowne - dziesiątki przypadków rasistowskich ataków Czeczenów na Polaków i ANI JEDNEGO ZDARZENIA, GDY TO POLAK POBIŁ CZECZENA.

aNI JEDENEGO.

I kto tu jest rasistą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

To ty mnie wyzywasz. Admin powinien ci dac bana.
A ta twoja córeczka z koranem w ręce to w typie pewnego proroka a nie w moim.
Sory za pomyłke. Nie tu napisałem co trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

podciągać to se możesz na drążku - na drążku ahmeda najlepiej.

Dobra - lecę na disco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Jaki Ty beznadziejny jesteś :))))) Brak słów..... Przyjdzie czas, że ktoś Ci ukróci te mądrości :) hahaha
Ty też tylko "szczekać" potrafisz na forum jak jesteś niby to anonimowy. A tak naprawdę jesteś szarą myszką, która piszczy ze strachu chowając się za monitorem. Beznadzieja.... Szkoda czasu na dyskusje z takim "kimś" jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

to agatce juz nerw przeszedl? a co tam u szanownej coreczki? co dostala pod choinke? Malutki Koranik i laske dynamitu?

http://5a2814.mojasonda.pl wez udzial w sondzie "co dalej z fazap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

To w końcu martuchnam czy Agatka jest żoną niejakiego Ahmeda ?
o co tu chodzi, a może to jedna i ta sama osoba ?

- no, ale dzieci nie są tu niczemu winne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

do konca nie wiadomo - obie stracily rachube po urodzeniu 12 pociech

http://5a2814.mojasonda.pl wez udzial w sondzie "co dalej z fazap"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Jeams , dałbyś już w końcu święty spokój martuchnam !

ona już dawno temu wyprowadziła się z MŁYNNIKA 27 do Szczecina ,
lub może dalej i ...
... do męża do Danii ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

znam martuchne i znam jej dzieci ,sa cudowne jak tez ich mama i tata :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Jesli pochodzi z Młynika 27 to wiem co to za jedna.Natomiest Egona nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

... a jego gang ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

Gangu nie znam,ale wiem ,że Martusia teraz ma klawo jak cholera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Córka martuchy i agatki? Taka mała dziewczynka a już tak ma w główce poukładane.

to niech jej się wiedzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org