piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pobieraczek wpłata

Witam. Czy ktoś dostał przedsądowe wezwanie do zapłaty od pobieraczka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Jest już przygotowany pozew zbiorowy przeciwko tej złodziejskiej firmie. Następne w kolejności to :chomikuj.pl oraz Dobre-Programy.pl (pisane z myślnikiem).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

nie reaguj na to wezwanie bo to bezpodstawne...juz jeden proces pobieraczek przegral i mial kare zaplacic

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

nie wchodź w żadne rozmowy, bo ci żyć nie dadzą.Zalecana kompletna ignorancja.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Każde powiadomienia ignorować. Do mnie przyszło, że jak nie zapłacę to skierują sprawę do sądu i przyszło to jakoś ponad rok temu i nadal cisza. Nawet chyba w interwencji o tym Pobieraczku było jak ludzi oszukują. Nawet nie pamiętam, żebym na taką stronę wchodziła... Także spokojnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

hahahhahhahaaa. piraty śiagać nielegalne pliki i jeszcze płacić.

gdzie tu rozum i logika:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

pobieraczek to jedne wielkie oszustwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

męczą mnie od dwóch miesięcy, wczoraj dostałem wezwanie przedsądowe do zapłaty. Nie wiem jak ich spławic .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

poprostu nie daj sie zastraszyc ;) olej ich wezwania i maile... To oszuści ;p !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

tak zrobiłem. Zastanawiam się tylko jak to możliwe ,że firma została ukarana i dalej robi to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Heh ja dostalam przedsadowe zawiadomienie na poczatku sierpnia...smieszni sa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

NIE PŁAĆ!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

ja też dostalam i usunelam e-mail :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Nie płacić, zignorować. Czekają tylko na jeleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Tak też zrobię. Dziękuję za zainteresowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

do mnie tez wyslylali . ja odeslalam im jakis tam artukul prawny o piractwie bla bla i dali mi swiety spokoj . banda oszustow a biedni ludzie sie na to nabieraja .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

http://stop-pirat.pl/pobieraczek-ukarany-przez-uokik/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Kiedyś walczyłem z pobieraczkiem .
Skończyło się na tym iż zarządałem na piśmie podpisanej przeze mnie umowy na świadczenie usług z ich strony - czegokolwiek , gdzie była moja zgoda .

Od razu też wysłałem pismo mailem ,faksem wypowiedzenie wszelkich umów wobec mnie a nich .

Od tego trzeba zacząć .
Z tego co Pamiętam to podczas rejestracji wybiera się okres testowy 14 dni . Klika się potwierdzenie regulaminu ,a tam napisane , że po 14 dniach przechodzi sie na płatny . Dzieje się to z liścia .

Umowa to umowa . Gdyby wypowiedzieć przed upływem 14 dni to nie mieli by prawa nękać . A tak po ptakach . Trzeba zapłacić .

Po prostu trzeba czytać regulaminy w takich przypadkach .

Przykra sprawa . Ale sądzę że mogą do esądu wystąpić i uzyskać nakaz zapłaty i trzeba będzie zapłacić .

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

bezpodstawne, poniewaz nie mają PISEMNEJ umowy z podpisem, nic by nigdy nie wygrali dlatego nie ma co sie przejmowac, tylko nie odbierac nic ani maili ani poczty nawet poleconej, a na przyslosc do sklepu i kupowac a nie rżnąc z neta, stac was na oplacenie internetu to i stac was na plyte czy film, bo teraz to tylko takie przekrety w tych czasach no a druga sprawa to idiotyczne klikanie ze sie zapoznaliscie z regulaminem, to juz tak ciezko przeczytac??!! no to macie, wlasnie takich jeleni szukaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

jakies 2lata temu tez mialam ten problem, na emaila przychodzily mi ciagle jakies wezwania do ząplaty, bodajze cos kolo 90 zl, zignorowalam to, pomyslalam sobie, ze jak juz naprawde beda chcieli sciagnac ze mnie kase pewnie wysla komornika, ale po jakims czasie odpuscili ;p wiec nie ma sensu placic, strasza, bo na pewno jest sporo naiwnych,, na ktorych zarabiaja ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

o tym było już w TV. Śmiechu warte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Umowa pisemna nie jest wymagana, bo składasz swój podpis niejako klikając w poszczególne haczyki warunków. Zostaje odstąpić w ciągu dziesięciu dni od umowy zawieranej na odległość (takimi umowami są właśnie umowy zawierane przez internet). Podpis jest potrzebny jedynie do celów dowodowych.
Przeważnie można dojść po numerze IP komputera do osoby wysyłającej, ale pobieraczek nie uda się z tym do sądu, bo po pierwsze jest to firma pośrednicząca w przesyłaniu głównie nielegalnych plików (sami narazili by się na odpowiedzialność karną) i policja raczej na wniosek prokuratury tego nie zrobi bo była by zasypana tysiącem takich wniosków tej firmy, po drugie, żeby iść do sądu potrzebne są dowody dostarczenia wezwań do adresata, a po trzecie 90 zł to za mała kwota w porównaniu do kosztów sądowych i adwokackich, a i tak nie mają pewności, że te pieniądze ściągną, bo mogła je na przykład wysłać osoba niepełnoletnia (w większości przypadków takie osoby wchodzą na pobieraczka), a jak wiadomo takie osoby nie mają zdolności prawnej lub mają ograniczoną zdolność prawną i takie umowy można unieważnić z mocy prawa.
Widziałem kiedyś pismo od nich wezwanie przedsądowe :), straszą kancelarią komorniczą ze sobą powiązaną, chociaż, żeby trafić na taką czarną listę, najpierw notoryczne uchylanie się od płatności (wezwania do zapłaty są podstawą), potem musi odbyć się proces, następnie sprawa trafia do komornika. Nie mają więc podstaw do odebrania w ten sposób pieniędzy. Poza tym, żeby trafić do Krajowego Rejestru Długów, trzeba być zadłużonym na co najmniej 200 zł i to dopiero po tym jak sąd orzeknie o długu.
Ostatnio w radiu mówili o tym pobieraczku, że jest w umowie dziwny zapis, że masz prawo do 10 dni darmowego pobierania, ale i tak musisz zapłacić, bo korzystasz z serwera. Pobieranie swoją drogą, a wejście na stronę i zalogowanie na ich stronie swoją drogą. Tutaj umowa ma zawarty haczyk. Samo wejście na stronę z zalogowaniem jest płatne, nie musisz korzystać z ich usług. Dlatego UOK ukarał ich za wprowadzanie w błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pobieraczek wpłata

Co nie zmienia faktu, że trzeba patrzeć w co się klika i gdzie się wchodzi. I czytac co się akceptuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org