sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
7zł/h

Firma bud. zat. mężczyzn w wieku 25-35l do prac fizycznych. Praca w Konarzycach. Stawka 7zł/h. Proszę dzwonić pod nr tel. od pn-pt w godz. 8-15.
(to chyba jakieś jaja!!!!!!!!!!!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

debili szuka za 7 zł? smieszne pffff

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

Życzmy temu Panu z całego serca, by musiał w takich warunkach pracować za takie pieniążki, by z tego utrzymał rodzinę, może jeszcze wynajął mieszkanie i opłacił rachunki. Ludzie pracują, bo nie mają wyjścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

To wszystko zależy, czy brutto czy netto. Bo 7 pln na rękę nie wszędzie zarobisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

7 zł i jeszcze za jaka prace... kazdy kto sie orientowal to chyba wie o jaka prace chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

Chłop co 2 tygodnie umieszcza takie lub podobne ogłoszenie bo nikt nie chce nosić betonowych płotów za 7zł to lepiej iść sprzątać w szpitalu za tako samo stawkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

za pewne 7 brutto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

przygłupek, głupszych od siebie szuka. Też zauważyłem te ogłoszenia. Co za kretyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

To juz jest przegiecie pały ! Pracowac ciezko fizycznie za taki ochłap. Kazdy kto tam pracuje to musi byc zniewolonym debilem bez własnej wartosci i honoru ! Niech ten wspanialy pseudopracodawca wsadzi sobie te załosne 7 zl gleboko w...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

Czyli ja jako wyrocznia podsumuję to tak:
Praca w Konarzycach dno , obóz pracy z niewykluczoną zagładą :-)
Zamieszczenie ogłoszenia jako postu ? Popieram przynajmniej ukazało się od razu :-)
Admin jesteś niepotrzebnym zjadaczem chleba w 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

7 zl to swietny zarobek,niewiem kto ci wiecej zaplaci?no czyba ze w Warszawie ale wszystko wydasz na dojazdy i noclegi,a 7 zeta to jest super w Podlaskim na budowie i nietylko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

A no tak, bo widziałem ogłoszenie dla dziewczyny, praca w sklepie 5zł na h.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

A co to za praca? Za taką stawkę, to napewno warte uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

ja myślę, że za takie pieniądze to już tę robotę chwycił i jeszcze ze szczęścia robi 3 godziny za free darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

hahaha za mało 7zl jak ta praca jest na czarno to się może pocałować w d...

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

Jak ci mało to idź do mcdonalda, dostaniesz może z 5,80.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

7 zl na godzine???? pewnie w ogrodzeniach betonowych. Moj znajomy ma 15 zl przy tych ogrodzienach i mu dobrze wychodzi. Nie osmieszaj pracownikow czlowieku,ktos na ciebie bedzie robil,a ty bedziesz tylko dyrygowal!! Pfffffff śmiech 7 zl na godzine :)))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

Xbox360
Mówisz:"...zniewolonym debilem bez własnej wartości i honoru..."...hmm...
Wyobraź sobie,że Masz rodzinę(czyt.żonę i dzieci),a jedynym źródłem dochodu do twojego domowego budżetu jest O.S.bo za 15pln/h nie ma dla Ciebie żadnej pracy w okolicy.czy idąc zarabiać jakiekolwiek pieniądze to jest uszczerbek na twoim honorze,bądź zaniża to twoją wartość?Pewnie Wolałbyś porzucić rodzinę(o ile ona nie zrobiłaby tego przed Tobą)niźli "zniżyć się" po te
7pln/h.jak wycenić honor człowieka?czy honorem będzie pozwolenie na zagładę rodziny?czy walkę o nią za wszelką(czyt.7pln/h).współczuję Ci Twoich "miar".
wpm
"...świetny zarobek..."jak to ludziom mało trzeba...gówno to nie zarobek,ale może Zadzwoń,Dogadaj się,Ustaw se życie na nowo z taką kasą!
jak juz powiedziałem,pieniądze które oferowane są przez "biznesmena"z Konarzyc to żałosna próba dorobienia się ów ciułacza,ale na tym to polega:idziesz,pracujesz do pierwszej tygodniówki,potem żucasz tę pracę,a na twoje miejsce przychodzi następny i tak kur...a do zaj....nia :-(



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

za 7 na takim stanowisku to troszkę cienko.....nawet bardzo cienko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

7 zł na godzinę to dla mnie śmiech. Każdy człowiek ma rodzinę i jakieś plany na przyszłość, a za tyle to może tylko wegetować. Jak ktoś się postara starczy na jedzenie i utrzymanie i nic po za tym. Takie życie z dnia na dzień aby tylko starczyło, ale ludzie się godzą na taki wyzysk bo nie mają innego wyjścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

TERAZ MINIMUM NA USŁUGACH TO 10 ZŁ. Ja już miałem to 3 lata wstecz. Pozniej zmieniłem pracę i znów na start 10zł. Teraz propozycja w innej branży też 10 zł. I ta stawka 10zł 2-3 lata temu znaczyła zupełnie co innego. Teraz to jest całe nic. CAŁE NIC! Jak się ma rodzine. Stawka 8-9 zł jest w hurtowniach lub przy sprzedaży na start.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

tania sila robocza program uni by z robotnika zrobic niewolnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

dla mnie to ten pracodawca oczywiscie pseudo to cwel i zlodziej oszukujacy ludzi w trudnej sytuacji porazka pewnie 10 to min socjalne na reke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

ja mogę mu dać 7 zł na piwo, nie dziad wie kto to pan :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 7zł/h

haa...to góra pieniędzy,bo biuro pracy wysłało kobietę na myjnię,a właściciel zaoferował ~~~1 zł~~ za h ;/ to fakt autentyczny,bez ściemy


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org