niedziela, 09 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wojsko Giżycko

witam, mam takie pytanko, w jednostce w gizycku był nabór szeregowych 5 marca, dostałem etat po 2 tyg zadzwonili żebym po zaswiadczenie o etacie przyjechałno i dziś pojechałem no i zawiozłem je do wku i mam zgromadzić te wszystkie badania, papiery....i odnośnie tego mam pytanie czy jak już wszystko bede miał to czy może orientuje się ktoś ile bedzie trzeba czekać na podpisanie kontraktu? i czy juz na 100% mam ten etat? a może ktoś jeszcze z Łomży dostał tam etat?Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

niebieska0000 jak będziesz chciała to ksywy trepów Tobie podam z Gizola;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

he oky, a ty Andy C też tam służysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

Nie, w Kolnie służy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

Na 100% to wiadomo że pierdoły piszesz.

Masz czekac w gotowości i juz .
A za 1rok znowu będą kazali ci te wszystkie papierki i badania dostarczyć :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

Jak w Kolnie?, unitarka w Rutkach w kurzej piechocie, potem pół roku w Smolnikach w rakietach, (głęboki sztych daleki rzut ), a zakończenie służby w marynarce konno-podwodnej, gdzie uw Andzia C na szable się strzelał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

niebieska0000 nie ale znam ludzi co służyli w Giżolu . Z Łomży i okolic dojeżdżali do Giżycka co tydzień. No ale musisz się liczyć z tym że będziesz musiała coś wynająć bo na jednostce nie można kimać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

wiem, a moze orientujesz się ile oni czekali na podpisanie kontraktu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

niebieska0000 szczegóły podam Tobie poprzez maila ,muszę się dopytać osobiście żeby Ciebie nie wprowadzić w błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wojsko Giżycko

dzieki:) czekam na odzew milla1201@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org