piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

O 21:35 06.07 NA FORUM POJAWIŁ SIĘ NOWY BARDZO WAŻNY TEMAT ADMINISTRATOR GO ZDJĄ, BO GOŚĆ TROSZKĘ ZASZALAŁ ZA SŁOWNICTWEM, ALE JA GO W PEŁNI POPIERAM I NA JEGO MIEJSCU TEŻ BYM TO ZROIŁ. DO WIADOMOŚCI TYCH, CO NIE ZDĄŻYLI PRZECZYTAĆ. KRÓTKI CYTAT

" Jak dorwe kogoś kto wyprowadza psy pod oknami na .............. to mu to g......o pod drzwi zaniose i ściane wytre tam gdzie mieszka. "

" Żebyście sie nie zdziwili jak dotkniecie klamki a tam będzie brązowa s...a waszego psa i g....o na ścianie. Ostrzegam że to nie są żarty i będe taki uczciwy i odniose to co żeście po drodze zgubili pod waszą chałupe. "

I NIE MA SIĘ, CO FACETOWI DZIWIĆ CZY WAM JEST MIŁO JAK WAM JAKIŚ PIES POD OKNEM NA...A
MIŁO BY BYŁ POPATRZEĆ JAK DZIECI BAWIĄ SIĘ NA TRAWIE, ALE STRACH WSZĘDZIE G...O
A NA STRZELNICY NIBY ZAKAZ HAHAHA A STRZELNICA WYGLĄDA JAK JEDEN WIELKI KIBEL
MASZ PSA MASZ OBOWIĄZKI I ZABIERAJ TO G...O ZE SOBĄ

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

No to musi być bardzo wkurwiające =/a gdzie jest Spółdzielcza ?

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

To te 3 wieżowce przy kościele tam gdzie papież był. Ten od jedynki na przeciwko przedszkola to Spółdzielcza.

Jak dorwe kogoś kto wyprowadza psy pod oknami na spółdzielczej to mu to gówno pod drzwi zaniose i klamke wytre i ściane tam gdzie miesza Chodzi tutaj o spółdzielczą 32 i ludzi z moniuszki z wieżowca w którym jest apteka a szczególnie śiderskich zięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Tak to jest jak z wieśniaka miesczuch nagle się zrobi i mu zwykłe G na trawniku przeszkadza. Przecież spółdzielnie stawiają tabliczki na trawnikach "szanuj zieleń", "zakaz wchodzenia na trawniki". Odczytywać litery, w szkole nauczyli, ale ze zrozumieniem treści - już słabiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Przeczytaj temat na pierwszej stronie Forum Ogólnego "Znowu o pieskach", tam jest dużo napisne na ten właśnie temat łącznie z ustawą nakazującą sprzątanie po swoim piesku. Tylko nie ma kto egzekwować tej ustawy. Straży Miejskiej łatwiej pochodzić po płatnych parkingach i wsadzać za wycieraczki upomnienia za niezapłacone parkowanie.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Wczoraj wieczorem zauważyłem gościa koło 50 jak pieska wyprowadzał koło spółdzielczej. Mam pare ładnych okrągłych kamieni i torebek z wodą przygotowanych. Dzisiaj wieczorem mu niezłego guza na łbie natłuke jak to jeszcze raz zrobi. Ciekawe czy wiedzą ludzie że za takie g.... płaci się mandat od 200 złotych w góre. Wcześnbiej pisałem że będe ludziom wycierał ściane i klamki u drzwi g... ich psa a jak się ono wypisze to swoje przyniose skoro są takimi zboczeńcami i ich g.... w publicznym miejscu podnieca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ja się za was psi zboczeńcy wezme.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Co to za różnica czy sr.. człowiek czy pies? I to g... i to g....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ja uważam, że takim osobom należy sie przyniesienie ich "zguby" do domu.
Ale jak po kupie rozpoznać "dawcę"?

No chyba, że ma się czas na obserwacje i jakąs lornetkę.... i zapędy detektywistyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Popieram akcje "Oddaj to, co do właściciela należy" :) Zróbmy jakąś zbiórkę i pogońmy wszystkich, których zauważymy. Wtedy im się odechce. Może nie koniecznie przemocą, ale naróbmy ludziom wstydu przy innych, nie nawidzę czegoś takiego, że pies sra mi pod oknem <ble>. Ustawa jest, a nikt tego nie egzekwuje, brak sprawiedliowści, sypcie mandaty dla właścicieli takich psów.

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Jak to dobrze, że ja nie mieszkam na jakimś osiedlu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

fuck_you: zacznij robić tak, jak Marek Kondrat w filmie "Dzień Świra" - po prostu zacznij **** ludziom pod balkonami ;-)

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Nie trzeba tutaj żadnych zapędów detektywistycznych wystarczy wyjść przypilnować i zanieść ludziom g... pod chałupe i nim ściany wysmarować klamke i próg. Może wtedy się nauczą że trzeba to zabrać w torebke i do kosza wywalić. Skoro jest ustawa to znaczy że moge g... właścicielowi odnieść. A co on z nim zrobi zje czy do kibla wyrzuci to już jego sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

R O T F L

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Dzisiaj to tak tych zboczeńców srających na trwanikach przypilnuje że im sie odechce. A ta pani Anna Mira po tym swoim kalece bez tylnych łap niech też gówna sprząta bo to nie sanatorium dla niepełnosprawnych jajników. Jeśli to nie o panią akurat chodzi to prosze sie nie gniewać ale g... swoje i psa sprzątać.

Jak dorwe kogoś kto wyprowadza psy pod oknami na spółdzielczej to mu to gówno pod drzwi zaniose i klamke wytre i ściane tam gdzie miesza Chodzi tutaj o spółdzielczą 32 i ludzi z moniuszki z wieżowca w którym jest apteka a szczególnie śiderskich zięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Jestem jak najbardziej za odnoszeniem zguby właścicielowi :). Ów będzie miał wówczas pełne prawo, a nawet obowiązek powiedzieć, czy raczej zapytać grzecznie: "A g...o cię to obchodzi!?". W końcu to jego "własność"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Powiem wam że nie tylko na tej spółdzielczej latają psy i srają gdzie popadnie a właściciele mają to w dupie,dziś wieczorem wyszłem na szluga tak około 3.00 w nocy ide przez park tam obok 4 + a tam cała zgraja lata psów i srają dokoła =/ no ja nie wiem czemu nikt się nie może zająć tym ? straż miejska co robi w tej sprawie albo inne oragny ścigania ?

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Kupiłem dzisiaj dodatkowo paczke petard. Dzisiaj sie scwanili bo psa wyprowadziła matka z dzieckiem na ręku więc na razie nie reagowałem szkoda mi tego dziecka było. Zobacze czy sie pieski petard boją.

Jak dorwe kogoś kto wyprowadza psy pod oknami na spółdzielczej to mu to gówno pod drzwi zaniose i klamke wytre i ściane tam gdzie miesza Chodzi tutaj o spółdzielczą 32 i ludzi z moniuszki z wieżowca w którym jest apteka a szczególnie śiderskich zięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

"A ta pani Anna Mira po tym swoim kalece bez tylnych łap niech też gówna sprząta bo to nie sanatorium dla niepełnosprawnych jajników."

:DDDD

Qrcze! No nie wiem jak się do Ciebie zwracać, bo pomyślisz sobie, że Ci każę sp....ć, a jakżesz bym śmiała...:))
A szacuneczek mam, a jakże, bo i mnie leży na sercu problem omawiany. Mam tylko jedną małą prośbę: nie smarować klamek przy domofonach, jak to miało miejsce na naszym Kurdwanowie, bo cóż są winni niewinni??
Gdyby nie moja rodzina stojąca na balkonie wołająca rozpaczliwe "UWAŻAJ!!!" byłabym naruszyła pułapkę nie-na-mnie-zastawioną... A fe! W końcu koprofilikiem nie jestem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Na całe szczęście nie jestem "śiderskich zięcia" :)

A z tym dzieckiem na ręku to lux pomysł... Tylko trzeba takie małe dziecko skądyś pożyczyć :)

Nie bywam na TYM osiedlu, ale jak już wyruszę, to z dzieckiem na ręku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Adamusku,
"Pożyczę" Ci moje dziecko pod warunkiem, że psa swego w pampersie prowadzał będziesz...

Buźka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

No teraz to już jestem pewna, że jesteście zwyczajnie nienormalni. Pies musi gdzieś **** i musi szczekać. Bo to jest tylko zwierzątko. A wy debile chcecie rzucać w te psy kamieniami albo straszyć petardami? Powaliło wam się w tych durnych łbach? Proponuję jeszcze kopać dzieci, które płaczą albo śmiecą, strzelać do wróbli i wron. Rozkładać kolczatki na ulicach, żeby samochody nie jeździły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

LIFE IS BRUTAL .


marta50 dzisiaj miałem proroczy sen który się snił przez godzine bo tylko tyle mogłem spać a wiecej nie mogłem bo ... a śniło mi się że ludzie strzelali do zwierząt wszedzię zrobił się syf dokoła tylko ściany a jak jusz wytępili zwierzęta to zaczeli sami siebie zabijać a walczyli jak ludzi MATRIXa .

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

panie f_Y ja sobie nie życze ataków w odniesieniu do mojej osoby.
Jeżeli w twojej głowie nie rozjaśniło nic, co napisałam, to wyjaśniam: popieram akcję.

Ale nie głupie ataki na mnie (na moje jajniki również).
Psa nie ma, i nie miałam nigdy.

Bez poważania dla Pana, z poważaniem dla innych czytelników.
Anna M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

AnnuśMiruś,
Żebyś przypadkiem se nie myślała, że z Ciebie się śmiałam, bo nie, jeno ze sposobu w jaki Pan Efju ujął w słowa myśli swe...:) Też nie pojmuję cóż ón chciał od Ciebie, skoroś przeca słusznej sprawy broniła.
Oj, Szanowny Efju! Należą się przeprosiny Pannie Annie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

odnosic wlascicielom co zostawili na trawniku to jest pomysl, moze sie naucza raz na zawsze!!!! a psy nie sa winne i nikt nie ma do nich pretensji, ze zyja, winni sa ich wlasciciele i ich trzeba nauczyc kultury a sposob jak wyzej mowilem jak zostawili to im zaniesc i powiedziec w oczy a nie mazac sciany, moze sie zawstydza i sie naucza, albo upomniec po prostu na goracym uczynku, bo jezeli przechodzac i widzac co piesek robi a jego Pan sie przyglada i zaraz sie zmywa nie zareagujemy to ludzie mysla ze to akceptujemy NIE!!!! trzeba to powiedziec niech im glupio bedzie, powie jeden, drugi, trzeci i moze sie nauczy na przyszlosc a jak nie pomoze to zaniesc pod dzrzwi zostawic g.... i juz!!!!:P

Damiano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

pytanie - a po ..... są STRASZAKI MIEJSKIE
Kupili im zabaweczkę to stoją za krzakami a potem fotki sprzedają zamiast robić to co do nich należy
Zamiast ścigać właścicieli niepilnowanych psów ścigajmy tych którzy odpowiadają za to ściganie - może CHŁOPCZYKÓW Z CZERWONEGO PLACU wytażać na trawnikach - niech widzą co ewidentnie zaniedbują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ot hamstwo i wieśniactwo! Przywyczaił się chodzić boso po łące i mu teraz w mieście g**** na trawniku przeszkadza:
1. jak jeszcze mieszkałeś na wsi (lub jedziesz do babci na wieś na wakacje) to ci krowie albo końskie g**** na łące nie przeszkadza?
2. straż miejska powinna zająć się takimi jak ty za chodzenie po trawnikach mimo ewidentnych zakazów!
3. musisz mieć koleś bardzo ubogie życie osobiste skoro dzielisz się historyjkami o jakimś tam g***** i szykujesz kolejne powstanie (kamienie, petardy itp) może jeszcze kosę na sztorc przekujesz i sztandar sobie zrobisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

szanowny fuck_you, zabierz sie pan rowniez za bachory, ktore smieca na trawnikach, za blokersow, ktorzy dra mordy przez pol nocy, a najlepiej byloby gdybys sie pan skonsultowal z dobrym psychiatra, i pamietaj pan, odpalanie petard jest dozwolone tylko w sylwestra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Paragrafy na sranie przez psy na chodnikach też są. One nie mogą **** nawet w sylwestra na trawniku, a jak już srają to niech zasrany właściciel po nich sprząta. Ja nie mam w zasadzie nic do psów ale do właścicieli. Nigdzie na świecie tak nie ma że pies wyłazi na ulice i właściciel patrzy jak ten sra i idzie sobie ze zwisającym petem w zębach jak gdynby nigdy nic. Dzieci na ulicy mi nie przeszkadzają bo to dla ludzi wszystko.
Zastanawia mnie czy jak rano wstajecie to też pod łóżkiem sracie albo w kuchni pod stołem i obiad potem jecie? Co to za problem papierową torebke psu pod d... podstawić. Chyba że sie wstydzicie porządku i tak was rodzice wychowali.
TO BY BYŁO LEPSZE ŹRÓDŁO WPŁYWU MANDATÓW NIŻ FOTORADAR NA ULICY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Czy wy ludzie lubicie cokolwiek oprócz samych siebie ???
Jestem tu po raz pierwszy i pewnie ostatni. Macie pewnie masę kompleksów i dajecie temu wyraz na forum.
Na spółdzielczą mam za daleko i z psem tam nie pójdę ale chętnie bym wami powycierał miejsca gdzie nasrał mój pies !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Nie zmieniaj tematu i nic nie usprawiedliwia tego że łamiesz prawo nie sprzątając po swoim psie. Jeśli chcesz wiedzieć co lubie to na pewno padający teraz deszcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

hehe, teamt sie rozwinal

Szczerze mowiac popieram akcje. Tez czasami mam dosc jak idzie sobie pies i zalatwia swoja potrzebe w miejscu publicznym, a wlasciciel jakby nigdy nic.:/ a najlepsze jest to, ze taki przypadek widzialem rok temu przed Sadem Okregowym :) buah

Fuck_you, mam lepszy pomysl niz wymazywanie g*wnem ludziom drzwi :)
Skoro niesprzatanie po swoim psie jest lamaniem prawa lokalnego ;)
to dzwon po Straz Miejska (to moze byc platne), wiec dzwon na Policje z budki i spox =)
znajac psy czasami dosc dlugo sie zalatwiaja, wiec i Policja zdarzy =)

a i nie przeklinaj tyle, zdenerwowanie rozumie, ale pohamuj swoj jezyk =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

WIDZĘ, ŻE TEMAT WYWOŁAŁ BURZĘ I TAK MIAŁO BYĆ.
fu_yo. ZACZĄŁ TEN TEMAT WCZORAJ W NOCY TO FAKT, ŻE TROCHĘ W SŁOWACH NIE PRZEBIERA, ALE MA TROCHĘ RACJI OCZYWIŚCIE NIE KAMIENIE I PETARDY, ALE O SAM FAKT, ŻE WŁAŚCICIELE CZFORONOGÓW MAJĄ WSZYSTKO W DUPIE JA NIE NIENAWIDZĘ PSÓW JA MAM PRETĘSJE DO ICH WŁAŚCICIELI. TWÓJ PIES TWOJE GÓWNO.
CO DO WIEŚNIAKA OK JESTEM WIEŚNIAKIEM URODZIŁEM SIĘ W ŁOMŻY I NIE CZUJĘ SIĘ MIESZCZUCHEM A MIEJSCE KROWIEGO GÓWNA JEST WŁAŚNIE NA ŁĄCE. I NIE WIEM, O CO CI CHODZI JAK KROWA SRA NA ŁĄCE ROLNIKA TO JEGO KROWA JEGO ŁĄKA I JEGO GÓWNO I JAK MU SIĘ ZECHCĘ TO POSPRZĄTA, ALE TRAWNIK PRZED BLOKIEM JEST WSPÓLNY TYM BARDZIEJ STRZELNICA GDZIE SĄ BOISKA. ZA ŚMIECĄCE DZIECI ODPOWIADJĄ RODZICE ZA SRAJĄCE PSY WŁAŚCICIELE POWTAŻAM MASZ PSA MASZ OBOWIĄZKI!!! STAWIAM, ŻE ZESTAW DO SPRZĄTANIA PO PSIE MOŻMA KUPIĆ W KAŻDYM SKLEPEI ZOOLOGICZNYM CZY U WETERYNARZA NO, ALE PO, CO WYDAWAĆ KASĘ NO I WSTYD SIĘ W GÓWNIE PAPRAĆ.
SRAJ RAZEM Z PSEM ZAOSZCZĘDZISZ NA WODZIE PAPIERZE OT SAME ZALETY. NO JEGO GÓWNO NIE JEST INNE NIŻ TWOJE A CO ZASRAJMY CAŁY TEN ŚWIAT. WIDZĘ, ŻE SĄ WŚRÓD WAS MIŁOŚNICY PSIEGO GÓWNA NOOOO TO JESZCZE PARTIĘ ZAŁÓŻCIE PPPPG
(POLSKA PARTIA PRZYJACIÓŁ PSIEGO GÓWNA)

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Psy szczekają, ... karawana idzie dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

A może by tak zająć się rzygającymi i lejącymi ludkami. A może ich to się boicie ?? – bo można „w buźkę zarobić” ??? Czy nie zwróciliście uwagi , że nikt „nie ma ochoty” zwrócić im uwagi żeby sprzątnął po sobie, albo przyczepił sobie torbę ? A może PAN - PANI „fuck_you” powinien się nad tym problemem zastanowić i dać trochę luzu psom i ich właścicielom. Płacą przecież podatek od „posiadania” psa. A czy ktoś płaci podatek od „posiadania” pijaka, rzygacza i lejka ? Ludzie dajcie luzu. Mam dzieci, miałem psa i wiem co to wszystko znaczy. Trawniki nie są do zabawy dla dzieci. Place zabaw i owszem. Jak ktoś tam prowadzi czworonoga to mandacik i wymianą piasku powinien być obciążony. Dajcie żyć normalnym „kochaczom” psów.

Olek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ja mysle ze takie tolerancyjne myslenie o sraniu pieskow co po niektorych ludzi w naszym narodzie zostanie jeszcze na dluuuugi czas, bo w koncu kazdy narod ma jakies swoje wady. To jest jak jakas 'narosl' na mysleniu ludzi, ze sranie psow naokolo bez sprzatania po nich laskawie jest czyms normalnym, a jak ktos sie przyczepi to jeszcze wielkie zdziwienie.
I nie mieszajmy prosze panstwa do tego wiesniactwa jak to niektorzy tutaj okreslili, bo sam dosc dlugi czas przebywam w naszej pieknej wielce kulturalnej stolicy i tam trawniki w stylu lak przy ambroziaku wygladaja jak jedne wielkie pola gnoju. Nie znajdziesz trawnika na zadnym osiedlu, przez ktorego przebiegniecie nie bedzie grozilo w 90 % ubebranie sie w psim lajnie. Wystarczy sobie wybrazic nie kilkatysiecy ludzi jak to jest u nas a kilkadziesiat tysiecy, ktorzy oblegaja taki trawnik codziennie.
DLATEGO - KOCHASZ SWOJEGO MILUSINSKIEGO PIESKA - TO SPRZATAJ DO JASNEJ HOL... LAJNO PO NIM!!!!!

LORD ON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Lordek - udajesz czy naprawdę nie wiesz o czym pisałem wcześniej ?
Może ustosunkujesz się również do drugiej części mojej wypowiedzi.

Olek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

zoofile ;]



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

A co wam sie tak zachcialo po trawnikach biegac :D ? Szanowac zielen to i w gowna wdeptywac nie bedziecie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Oj, ludkowie mili.. Sółdzielnia mieszkaniowa jest WSPÓLNOTĄ! a WIĘC: MÓJ (TAKŻE ) TRAWNIK MÓJ PIES I MOJE GÓWNO:-) Więc o co chodzi?
Czyżby psy srały także na inne prywatne posesje?
Są wielkie miasta w Europie gdzie sprzątają właściciele po psach, ale tylko gdy nababra onże na chodniku (trawniki są poza "dozorem"). Są też metropolie gdzie psy paskudzą i na chodnikach (np w Paryżu), Jakoś to mimo wszystko od miasta turystów nie odstrasza...Choć rozumiem także irytację fuck_you i innych, ale chyba reakcja jest jakoś zbyt neurotyczna bo niedawno był podobny post- wściekłości, że ptaki też srają na ukochane szamochody!
Do czego to może doprowadzić - to można sie domyślić, a symptomy są już widoczne w masowym wycinaniu i okaleczaniu drzew w mieście. Może tak dla tych, którym tak natura przeszkadza trzeba by wybudować kwatery w fortecznych bunkrach? Tam byłoby to, co lubią: swojski beton, smoła, kurz, smrodek stęchlizny i zardzewiałej stali itp... no i żadnych srających psów i ptaków, żadnych drzew i trawników, żadnych innych stworzeń zywych - tylko oni sami ze swoją miezmierzoną radością bytu....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Autor: Olek_X
"Trawniki nie są do zabawy dla dzieci"
Ale nie są też żeby psy załatwiały na nich swoje potrzeby fizjologiczne, a jeżeli już załatwiają się to jest odpowiednia uczwała. "Uchwała nr 237/XLIV/97 z dnia 28 maja 1997 r. , która nakazuje właścicielowi posprzątać po swoim psie. Można ją znalęźć w temacie "Znowu o pieskach," koniec strony trzeciej i początek czwartej paragraf 5 powyższej uchwały.

Na co idą podatki za psy?

Rozbudowa schroniska

Pragniemy stworzyć godne warunki dla naszych psiaków. Chcemy by powstawały boksy murowane z zadaszeniami oraz wybiegami. Na to potrzeba niestety pieniędzy, których ciągle jest za mało. Jeden taki boks to 350 zł, wybieg 2000 zł, zadaszenia 3000 zł.
W obecnej chwili przebywa u nas 120 psów (w tym 30 szczeniąt).
Codziennie potrzeba ok. 40 kg karmy, mnóstwo mleka, makaronu itp. – w sumie miesięcznie ok. 3000 zł: oprócz tego opieka weterynaryjna (odrobaczenie, szczepienie, operacje, leczenie itp.), poza tym ciągła rozbudowa (w tamtym roku założyliśmy prąd i wodę ; były to bardzo kosztowne inwestycje), opłaty itp.
Odłowiony pies otrzymuje na całe swoje życie i pobyt w schronisku ok. 420zł (brutto). Niektóre z nich są z nami od początku czyli od 2 lat. Pieniądze te miasto uzyskuje z podatków na psy, dlatego wiedz o tym, że płacąc podatki za swojego pupila pomagasz innemu psu przeżyć!
Pieniądze, które otrzymujemy od miasta zaledwie wystarczają na pokrycie codziennych wydatków, dlatego jeśli możesz to Pomóż!

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Zbychu,

Kocham naturę jak mało kto! W tym pieski i zwierzynę wszelaką także (nnno... może pająki tylko lubię, powiedzmy..., a od kurczaków w rosole wolę indyka, bo zdrowszy, chyba...) Ale nie znoszę wręcz myć kółek od wózka dziecięcego, tylko dlatego, że na środku chodnika...
Tylko mi nie mówcie, że to moja wina, żem w porę nie skręciła, albo, że nie posiadam prawa jazdy na pojazdy tego rodzaju, wskutek czego manewry typu slalom gigant pomiędzy qpami są mi obce...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

fuck_you: gdzie i kiedy można się przyłączyć do Twojej akcji?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

"A czy ktoś płaci podatek od „posiadania” pijaka, rzygacza i lejka ?"

Chłopie jest różnica pomiędzy człowiekiem (choćby i pijakiem) a psem!!!!!!

HEHEHEH
Dyskuja świetan-o gównie :D Ale 1000% popieram pomysł Fuck_You.
Ludie, na strzelnicy nie da się w piłke grać bo tyle leży tam gówien!!! Jak chce se gałą poodbijać to sie musze łamać prawo wchodząc na teren przedszkola nr. 15 lub 14 i tam grać. Piaskownic są obesrane na maksa!!!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ja to znowu nie moge sie powstrzymac jak ktos takiego bydlaka z 60kg trzyma na balkonie,a ten wyje szczeka na kazdego psa lub człowieka który sie rusza w polu widzenia.Piszecie tu wszyscy obroncy psów ze ten pies mósi sie gdzies załatwiac i tp bo to przeciez jak człowiek czy dziecko ,nie wolno rzucac kamieniami i tp.ALE JA DZIECKA NIE ZAMYKAM NA CAŁY DZIEN NA BALKONIE.MOJE DZIECI NIE WYJA PO NOCACH DO KSIEZYCA I NIE TŁUKA SIE PO BARIERCE OD BALKONU.TYM BARDZIEJ NIE ROBIA PO TRAWNIKACH.Ale jak poczytaja te posty to nie wiem czy nie zaczna latac z tym smarowidełkiem.To jak to jest wreszcie ,tolerowac czy kiełbaska z arszenikiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Tu masz sporo racji bo Polacy faktycznie nie mają żadnej kultury w chowaniu zwierząt. Psy trzymają godzinami na balkonach, albo na metrowych łańcuchach przy dziurawych budach, albo zostawiają w lesie przywiązane sznurkiem do drzewa... a najczęściej porzucają w zimię podrośnięte szczeniaki bo już znudziły się ich bachorom. Z drugiej strony (znów skrajność) pozwalają psom na wszystko nawet kosztem sąsiadów. Ja rozumiem irytację z powodu zasranych trawników, ale nie rozumiem, czemu to mają być za to zmaltretowane petardami psy, a nie ich właściciele? Bo są bezbronne, a właściciel może przylać za to w pysk?
To ma być ta "waleczność" prezentowana przez Fuck_you, MrS i innych?
Te zwierzęta zachowują się NORMALNIE, a winni są tylko i wyłącznie ich WŁAŚCICIELE i to wyłącznie do nich należy kierować skargi, a nawet ewentualne kary. Ciągle w kontekstach niektórych wypowiedzi czuję coś niepokojącego, co wyraził autor jednego z postów: "wezmę chyba wiatrówkę i wystrzelam te srające mi na samochód ptaki".
Pozdrawiam ( z niepokojem).

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Popieram !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Widzę, że psy to ostatnio główny temat na forum. Zaczęliście jeszcze się czepiać Straży Miejskiej, że zamiast ganiać za psimi kupkami wypisują wam mandaty i rozstawiają fotoradary po mieście:) Tak się składa, że nadal samochód pędzący ponad 100km/h przez miasto jest bardziej niebezpieczny od psich odchodów na trawniku. Myślcie może logicznie co? Na psiej kupie możesz się co najwyżej poślizgnąć i przy niesamowitym pechu się przewrócić ( pomijam fakt, ze po trawnikach chodzić nie wolno) a pędzący samochód może zabić...Nadal uważacie, że Straż Miejska powinna się zająć pieskami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

HEHEHE HIHIIHI BUAHAHAHAH!!! Wiecie co ? Ta dyskusja jest poprostu śmieszna !!!! :-D :-D . A najśmieszniejsze są posty Marty50 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Nie Pieskami, tylko ich właścicielami i kierowcami przekraczającymi szybkość.
W szczególności powinni zająć się Martą50 za namawianie innych do nieprzestrzegania prawa.



Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

HEhe... No to można powiedzieć Maciuś, że łomżyńska Straż Miejska będzie miała kupę roboty!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ


Są ludzie i taborety
1.ludzie z psami wychodzą tam gdzie napewno nie będą nikomu przeszkadzać (kupki zrobione przez ich pupilów)zawsze w pobliżu miejsca zamieszkania jest napewno takie miejsce.
2. Taborety natomiast idą tam gdzie im jest najwygodniej, czyli najlepiej do piaskownicy albo na kawałek placyku z trawko zielono tam gdzie dzieci się bawią, (bo takiemu gnojowi dupy nie chce się ruszyć żeby przejść 20 metrów gdzie ma puste pole ) widzę takiego jednego z okna mojego bloku te jego bydle waży ze 30 kg.


Ludzi kochajcie tabertów tępcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Tak, jasne, wszystkiemu winne jak zwykle te wredne, ohydne czworonogi. A ciekawy jestem, ilu z Was, wymądrzający się na tym forum przeciwko psom i ich właścicielom, stłukło butelki po piwie na ulicy. Ilu z Was rzuca pety na ziemię? Rzyga po upojnej nocy spędzonej w pubie pod drzewem? Leje na krzaki? Kultury to najpierw poszukajcie u siebie, wsiury jedne, a potem czepiajcie się innych. (Zaznaczam, że miano "wsiur" nie odnosi się do wszystkich bywalców forum, oraz że wieś, to sposób myślenia, nie miejsce pochodzenia).

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ja pir.. ole ten temat mozna ciagnac i ciagnac.NIkt tu nie wini psów i ich zachowania .Zrozum ,nieraz sie nawaliłem i haftowałem pod sciana w młodych latach,nieraz pobiłem buteke i nie raz zrobiłem duzo innych głupstw.ALE NIE ROBIŁEM TEGO SWIADOMIE BO BYŁEM PIJANY.Ale jak to ma sie do tego ze ktos swiadomie kupuje sobiewilka i trzyma go na balkonie na trzech metrach,bo jego to wali co sie z tym psem dzieje przez cały dzien,idzie sobie spokojnie do roboty i ma wszystko w dupie.Wieczorem wraca i jak przykładny własciciel psa wyprowadza swego obronce na 5 minut na spacer do okola bloku .Obowiazki spełnione ,pies sie wykasztanil na trawniku ,mozna isc spac.A ze sie psina nie wylatała i palma jej odbija na balkononie to chyba tak ma byc bo to w koncu pies obronny i musi poszczekac z pól nocy zeby sasiedzi wiedzieli ze nie tak łatwo wejsc przez balkon.TO JEST TYPOWE MYSLENIE WIEKSZOSCI PSIARZY W TYM MIESCIE.I nie mieszajcie do tego wsi ,bo akurat ja na wsi sie wychowałem i do zwierzat mam jak najwiekszy szacunek.Nigd zaden pies u nas nie był zamykany,ale wymagało to długich lat cwiczen .Kazdy pies którego mielismy potrafił sam z pola krowy przygonic,obcego podchodził po cichu ,a dzieciaki mogły mu uszy poobrywac .Dobry pies jest dla mnie wiecej wart niz koles do piwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Najpierw niech hycel zajmie się bezpańskimi psami i kotami, ( o ile taki u nas jest, bo ja nie widziałem) dopiero wtedy sie czepiać właścicieli piesków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Wiecej pożytku byłoby gdyby hycle wyłapali i przerobili na paszę naszych polityków"... psia ich mać!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

I w ten oto sposób sprytnie przeszliśmy od szczekająco-srających psów do polityki...:)) Adminie Szanowny, wrzućże ten temat na politykę...plizzzz!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Wyciągnąłem stary temat, ale była okazja ku temu.

Zobaczcie co się dzieje i to przed blokiem gdzie większość mieszkańców to stróże prawa. Powinno się ich karać podwójnie. Czy te tabliczki coś pomogą?



Marto50 czy Ty nie mieszkasz gdzieś w pobliżu? Jeżeli tak to dajesz zły przykład.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

1000zł powinni dawać i więcej az sie nauczą !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Wniosek , że na policję z bloku trzeba nasłać policję z komendy - dobre sobie , hahaha. A dzielnicowy tam jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

ja bym zakonczyl juz ten temat bo to smierdzaca sprawa hehe;] i tylko gadanie o GOWNIE...wystarczy;]hehe



pozdrawiam:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

W społeczności osiedlowej są trzy problemy: dzieci, psy i samochody. Będzie porządek, gdy te trzy problemy rozwiążemy, ale jednocześnie.
Pozdrawiam serdecznie,

Henryk Mościbrodzki
sygnatariusz POWNiAS
tel. 722 229 062
=============
Porozumienie Osób Wspierających Niezależną i Autentyczną Spółdzielczość jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Panie Henryku Mościbrodzki co pan miał na myśli pisząc cyt. ,,są trzy problemy :dzieci, psy i samochody'' psy owszem samochody też stanowią jakiś problem, ale dzieci ??.Nie wiem jak inni, ale moim zdaniem wygląda na to, że Pan to najlepiej by psy uspał , samochody na złom a dzieci chyba na smyczach prowadzać.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

W coraz większym stopiu uważam, że ten kraj smierdzi gównym tym razem psim. Co jest QRW* ma* w tym narodzie czy ten poj**** socjalizm wypalił ludziom mózgi. Masz kundla to po nim sprzątaj proste. Nie rozumiesz debilu jeden z drugim, że za swoją właśnośc masz odpowiadać. Twój pies nasrał TY!!! powtażam TY cepie sprzątnij po nim. Twój nieletni dzieciak złamie prawo TY!! będziesz odpowiadał przed sądem. Czy tak trudno to zrozumieć. Czy trawnik ma byc galerią psich gówien. W każdym cywilizowanym kraju za niesprzątnięcie po swoim psie, wyrzuceniu papierka na ulice masz policje na karku, nie tu musi byc na odwrót 4ty świat, brudasów. Pierd*** straż miejska i policja woli wlepiac mandaty za przekroczenie 10 km/h. Nie dostaje świra jak na to wszystko patrzę i słyszę. Niech ruscy pier**** bombę atomową i wyjebie wszystko w piz**.

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

No marCino! Ty podążyłeś ścieżką Pana!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Dziwię się, że Panu Mościbrodzkiemu przeszkadzają dzieci :/:/ W ogóle tego nie rozumiem. Przecież dzieci to sama radość i aż miło popatrzeć, jak się bawią, biegają itp. Ale jak tu się bawić na polu mionowym, gdzie aż roi się od psich gówien ??? Podejrzewam że ta sytuacja w dużym stopniu przerasta zagrożenie naszych wojsk w Iraku. Ludzie, czy cieszyliście się jak Wam kiedyś pies nasrał w domu ? Raczej nie :/ No to pomyślcie, bo podwórka, osiedla i trawniki to Nasza wspólna własność. Życzę takim ludziom, żeby ich dzieci i zarazem oni sami nieraz w życiu wpakowali się na taką mieliznę i mieli nauczkę.

Pozdro dla autora postu, bo jestem absolutnie za i dla wszystkich, którzy są z nami :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

makmarc napisał(a):

> Dziwię się, że Panu Mościbrodzkiemu przeszkadzają dzieci :/:/ W
> ogóle tego nie rozumiem. Przecież dzieci to sama radość i aż
> miło popatrzeć, jak się bawią, biegają itp. Ale jak tu się
> bawić na polu mionowym, gdzie aż roi się od psich gówien ???
> Podejrzewam że ta sytuacja w dużym stopniu przerasta zagrożenie
> naszych wojsk w Iraku. Ludzie, czy cieszyliście się jak Wam
> kiedyś pies nasrał w domu ? Raczej nie :/ No to pomyślcie, bo
> podwórka, osiedla i trawniki to Nasza wspólna własność. Życzę
> takim ludziom, żeby ich dzieci i zarazem oni sami nieraz w
> życiu wpakowali się na taką mieliznę i mieli nauczkę.

Bo to jest tak, gdy ...

1. Nasze dziecko maluje klatkę schodową - wychowywanie bezstresowe - mówimy "niech się wyżyje", gdy to samo robi dziecko naszego sąsiada to już wandal.
2. Nasz samochód blokuje przejazd na drodze osiedlowej lub na ulicy - "a gdzie mam go postawić" - jest w porządku, gdy jedziemy samochodem sami - i coś takiego stoi na drodzie - mówimy "Niechby tego ch... pokręciło ...".
3. Nasz pies załatwia potrzebę na chodniki - bo ma krótką smycz - jest w porządku, gdy wdepniemy w "szczęście" [...].

Proszę dziwić się dalej,

Henryk Mościbrodzki
sygnatariusz POWNiAS
tel. 722 229 062
=============
Porozumienie Osób Wspierających Niezależną i Autentyczną Spółdzielczość jest ruchem społecznym działającym na rzecz rozwoju autentycznej spółdzielczości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PSY CO SRAJĄ I SZCZEKAJĄ

Nie można nic mieć do psów tylko do właścicieli?????Psiaaaaa twaja maćććć. Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org