sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słup

Witam! Gdzie w Łomży mogę kupić słupy betonowe wraz z dowozem i jaka jest ich cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

w betoniarni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

Zależy o jaki słup ci chodzi. Osobiście nie widziałem takowych. Jeżeli chodzi o słup okrągły to są formy tekturowe w które zalewa się beton w wyznaczonym miejscu np. Filary na ganku przed domem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

idz na poligonową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

Kolega grzechu86 ma rację jedź na poligonową tam kupisz i nie są to kosmiczne pieniążki - np. słup żelbetowy 6m 250 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

Dzięki wszystkim z rady pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

jeszcze jedno w jakim sklepie są te słupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

na poligonowej jest firma produkująca różnego rodzaju konstrukcje betonowe np. kręgi, studnie, słupy itp. nie znam adresu ale jak będziesz jechał poligonową na pewno zauważysz kojarzę że będzie ona za zakrętem ;) druga może trzecia firma na placu widać ich produkty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

Biznes chce rozkręcić i potrzebuje słupów a wy o poligonowej piep...cie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

kiedys tam pracowalem.... za zakretem po prawej stronie ;) nie da sie tego ominąć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

a i tam slupy sa ale do ogrodzeń betonowych... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słup

http://www.google.pl/#hl=pl&cp=20&gs_id=2a&xhr=t&q=s%C5%82upy+betonowe+%C5%82om%C5%BC%C4%85&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=s%C5%82upy+betonowe+%C5%82om%C5%BC%C4%85&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=16c46a4ee10369d8&biw=1011&bih=526



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org