sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paczka dla Tomka

Dzisiaj (14.01.2012r) na dworcu w Łomży mężczyzna i kobieta dali nam do przekazania dla Tomka paczkę, ale po dotarciu do Warszawy okazało się, że wysiadłyśmy na innym dworcu i teraz nie wiemy co z nimi zrobić.
Prosimy o kontakt i odbiór rzeczy: 511158256



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

To problem będziecie się smażyć w piekle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

fanka nie wysylaj mi inastepnych...daj najpierw porzadek z tymi co juz odeslalas zrobic :))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

Transponder Masakra...... hahahhahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

Autor: martuchnam (---.play-internet.pl)
Data: 14-01-12 17:36

fanka nie wysylaj mi inastepnych...daj najpierw porzadek z tymi co juz odeslalas zrobic :))

i am who i am and i like it!!!!!!
???? ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paczka dla Tomka

bo mnie tu mowisz ze w piekle sie spala...mowie daj mi spalic najpierw tych co juz wczesniej ich tam poslalas...hmm no wiesz proces troche trwa...grzechow za duzo maja :))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org