poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepsza pizza

uwaga "4 pory roku" zdetronizowane,
pizza w rampie to prawdziwy rarytas kuchni włoskiej, poprostu byłam w szoku, po makaronie mój chłopak miał biegunkę ale pizza była lux. No i ten klubowy fantastyczny klimacik. oby tak dalej a nikt im nie dorówna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

No to pięknie qżwa. Poszli, nażarli się.... ona w sioku, a on w kiblu.. brrr. Będę wiedział - co omijać !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Pizza w Rampie to prawdziwa rozróba żołądkowa. Stanowczo odradzam.

Jeśli pizza to "Cztery Pory Roku" lub "Diavolo".

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

najlepsza jest własnej roboty ;> sie wie co je ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

PS: Post geni śmierdzi mi to kryptoreklamą podupadającego lokalu.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

co tak bronicie tego kwaśnego zakalcowatego gniota w 4 porach. zróbcie eksperyment: weście pizzę z rampy i z 4 pór i dajcie komuś do porównania a gwarantuję że lepsza jest z rampy. kiedyś może i była dobra ale teraz to prawdziwy kit w ładnym opakowaniu. wydali na ściany i oszczędzaja na jakości nie mówiąc o ilości (porcje jak dla dziecka)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

To chyba nie reklama. Genia wyraźnie napisała, że jej chłopak miał po makaronie sracz*ę jeszcze przy stoliku, a ona po tej pizzy będzie miała dopiero z rana !! I dlatego zapewne jest w szoku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

W szoku to będzie jak posiedzi godzinkę na kiblu po tej pizzy z Rampy.

genia: obeszliśmy z kumplami wiele pizzerii w mieście. Oto nasze doświadczenia:

"Cztery Pory Roku" - pizza ok, duża, syta, brak dolegliwości żołądkowych
"Diavolo" - jak wyżej, bardzo dobra pizza, brak dolegliwości żołądkowych
"Osteria" - unikać jak ognia tego syfu, nieświeże dodatki, sraczka gwarantowana
"D'Angelo" na Mazowieckiej - bardzo dobra pizza, polecam!
"Savana" na Browarnej - również bardzo dobra pizza, ogromna ilość dodatków, jedną pizzą spokojnie najedzą się dwie dorosłe osoby, dla dzieci ćwiartka...
"D'Angelo" na Księcia Janusza - pizza dobra, ale żołądek po niej boli i zwieracz odmawia posłuszeństwa
"Top Pizza" czy jakoś tak, na Broniewskiego - pizza ble, sraczka
"Rampa" - niedobra pizza, sraczka na całego

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

ANGELO!!!
Sam pizzy nie jem ale to opinia specjalisty. kiesys jak jeszcze to jadałem to w Diavolo serwneli nam takie owoce morza że dalej żygalismy dalej vwszyscy jaj jedlismy niz widzielismy
_________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

mrs jesteś ewidentnie anty nastawiony do rampy bo pewnie dostało ci się w ryja na jakiejś imprezce. ja jestem obiektywna bo ogólnie to mam ten lokal gdzieś ale pizzę mają najlepszą no i lepszy wystrój po remoncie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

a ja polecam Chili Pizza!!! moim zdaniem jest profi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

no i te klimaty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

genia: nigdy nie byłem na żadnej imprezie w rampie, to po pierwsze. Nie jestem anty - po prostu wiem co się działo z żołądkiem moim i moich kolegów po zjedzeniu tam pizzy. Ty z tego co widzę to jesteś bardzo dobrze nastawiona - pewnie tam wyrywasz najwięcej klientów, hehehehehe.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

PS: Dać idiotce komputer z dostępem do internetu, to będzie siedziała, pisała o sraczce swojego chłopaka i o swoich podejrzeniach co do tego, kto, gdzie i kiedy dostał po ryju. Pałuj się kretynko.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza



Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

no jeszcze takiego frajera to faktycznie nie obrabiałam. słuchaj cudaku bo nie będę powtarzać i naucz się tego jak ksiądz pacieża. oto twoje przykazania:
1. pizza w rampie jest najlepsza,
2. pizza w 4 porach to prawdziwy gniot, kwaśny i zakalcowaty,
3. rampa to nie dość że najlepszy klub z najlepszą muzą to jeszcze najlepsza pizza w mieście
narazie te trzy debilu sobie dobrze wkuj a jak się naumiesz to daj znać to ci podam następne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Naucz się suko:
1. Nie jestem frajerem.
2. Masz większy przerób dzienny niż Algida w środku wakacji.
3. Pizza w rampie to gówno.

Jak się tego nauczysz, daj znać, podam ci następne, szmato.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

słuchaj psi synu bo nie będę powtarzać:
czytając twoje posty i styl w jakim je piszesz to w 100% jesteś jednojajecznym zakompleksionym niedorozwojem. patrząc na siebie w lustro zadajesz sobie pytanie dlaczego matka natura mnie tak okaleczyła. nie mam w sobie nic wartościowego i nadomiar złego lubię pizze z 4 pór. ale jest z tego wyjście - sznur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

"Savana" na Browarnej - również bardzo dobra pizza, ogromna ilość dodatków, jedną pizzą spokojnie najedzą się dwie dorosłe osoby, dla dzieci ćwiartka...
Prawda prawda
Ale zobaczcie na 8 czy ile pizzerni 3 polecacie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Rozstrzygnę ten spór (postaram się). Do niedawna (ok. 20 lat) nikt nie wiedział w Polsce co to jest pizza. Królowały mleczne bary. I wyobraźcie sobie, że serwowane tak zupki mleczne, pyzy, makarony z serem (nie zapiekane) były zdecydowanie zdrowsze niż wszystkie te amerykańskie wynalazki razem wzięte. Wystroje sal były żenująco marne, ale ceny były kilkakrotnie tańsze. Na pewno każdego studenta było na nie stać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

a jak z chili pizza? bo w innych miastach mają dobre promocje i jest całkiem niezła :P a w łomży chyba jest za 50% w każdy poniedziałek i wtorek:P

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Najlepsza pizza w Łomży. Cztery pory roku na Legionów, ale najlepszą pizzę na świecie jadłem w Białymstoku w Chili Pizza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

a ja polecam pizze pod koniami według mnie jest spoko i przynajmniej mnie nie ganiało do kibla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Autor: genia

cytat do MrS:

słuchaj psi synu bo nie będę powtarzać:
czytając twoje posty i styl w jakim je piszesz to w 100% jesteś jednojajecznym zakompleksionym niedorozwojem.

Jak myślicie, co się stało z MrS ? Jedni twierdzą, że się ożenił z niedobrą kobietą i teraz jest na żniwach u teściów, inni przypuszczają, że jest magazynierem prowadzącym kokosowe interesy z dwoma koleżkami "w dzinsach i moro" zbierającymi makulaturę z łomżyńskich śmietników. Tak czy inaczej żal naszego forumowicza. A może macie jakieś wiarygodne informacje ? Może Ptysiu91 coś wie na jego temat, wiem, że się przyjaźnili.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

moze zjadl pizze i sraczki dostal:)

a tak powazniej to pewnie siedzi na innym nicku...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

odczepcie sie od ptysia91 on ostatnio zmadrzal :))

a codo pizzy to nie jadlem rownie dobrej pizzy w lomzy jak w 4 porach roku. a w rampie to wlasnie dostalem zakalca. zal dupe sciska zjadlem porowe z kolezanka i zostawilismy :/ poprostu nie da sie jesc ...

genia nie wiem ile ci placa za to ze rozlekamujesz ten lokal ale napewno tak jak napisalas nie ma tam najlepszej muzyki :/ Nie INGERUJ w czyjes upodobania bo poprostu nachalnie NAKAZUJESZ zeby tam jesc :/

Czy Na Forum jest Ktoś to oprocz Geni chwali pizze z rampy i mowi ze jest lepsza od 4 por roku badz innej Łomżyńskiej pizzerii ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

@kacperek89 -
"odczepcie sie od ptysia91 on ostatnio zmadrzal :))"

peter napisal "Jak myślicie, co się stało z MrS ?"

wiec nie wiem o co chodzi...

"roku. a w rampie to wlasnie dostalem"
juz nie ma rampy...

"genia nie wiem ile ci placa za to ze rozlekamujesz"
kto powiedzial, ze reklamuje...ba...Data: 14-11-05 23:39 - wiec to nie jest taki nowiuski poscik...

chyba tyle...

Aaaaaa...

"Czy Na Forum jest Ktoś to oprocz Geni chwali pizze z rampy i mowi ze jest lepsza od 4 por roku badz innej Łomżyńskiej pizzerii ??"

tak...jest lepsza od 4 por roku...chilli pizza...

i jeszcze jedno
RAMPY NIE MA!

PAA
CIAO
NA RAZIE
BYE
CYA
CU

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

ale każdy wie o jakie miejsce doskonale chodzi.

Ja również polecam 4 pory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

W naszej kochanej Łomży to jedyny lokal, do którego warto przyjść na obiad.
Jestem tam bardzo częstym gościem, tam zabieram wszystkich odwiedzających mnie gości i każdy był pod wielkim wrażeniem jakości jedzenia i wspaniałej obsługi.
Jedyny mankament to podział na strefy dla palących i niepalących, który jest śmieszny lepiej by było gdyby w całym lokalu był zakaz palenia.

A Reine z oliwką czosnkową to raj dla podniebienia.

Kto jadł ten wie, o jakim lokalu mowa.

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

sie wie!!! 4pory RULEZZZZ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

chilii !! najtansza pizza(smaczna rowniez) na miejscu oraz na wynos !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Dla mnie w 4 porach jest nieproporcjonalnie dużo serca w porównaniu do ilości ciasta. Wiem, że włoskie pizze mają cienkie ciasto, ale te z 4 pór mi pizz, które jadłam we Włoszech, nie przypominają.
W Łomży najlepsza jest, moim zdaniem, z D`angelo na Mazowieckiej.
Na pewno odradzam Diavolo, które swojego czasu królowało - mieli świetne jedzenie, ale teraz...:/

A najlepsza pizza... jeśli ktoś będzie miał okazję - polecam sieć Da Grasso:-)

----------------------------------------------------------------------------
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

ja robie najlepsze pizze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

polikarp to moze otworz wlasna pizzerie ?? zrobisz konkurencje dla rampy ktora kroluje w Łomzy... ha!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Da grasso? o matko ;/ jesli ktos chce sie najesc samym ciastem to polecam hehe.jadme w da grasso w olsztynie.pizza miala srednice ponad 40 cm ale dodatki byly tylko na srodku.jak to dostalem to smiech na sali byl hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Najlepsz pizza jest w Ełku!Prawdziwa wloska pizza na kamieniach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

tylko diavolo - ich wytwory mozna nazwac pizza w przeciwienstwie do np. blina zalanego wielka iloscia sera z 4 por czy d'angelo. rampa calkiem ok, osteria poza krytyka - nie wiem jak to funkcjonuje, w savanie leja miwex (chyba ze cos sie zmienilo). chilli pizza - nieszczegolna. a wracajac do 4 por to wysokiej jakosci obslugi i serwowanych potraw nie mozna im odmowic.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

pizza w rampie to stare ważywa i wogole ble...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

a mnie ten gniot w 4 Por nie smakowal za cholere, w ogole pizzy nie przypomina
bardzo mi smakuje z D'Angelo

Z Rampy nie byla rewelacyjna, wiecej nie bralem
Diavolo sie zespulo, jakies 10 lat temu mieli super pizze,

A i tak najlepszy jest schabowy z ziemniakami i kapusta !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Co to są ważywa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Cztery Pory Roku.. Tropikalna MMMMMmmmmmmmm

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Jak dla mnie i moich znajomych najlepsza pizza jest w Chilli Pizza. Pizze baaardzo smaczne, tanie, mają dużo promocji, fajny lokal i co się żadko zdarza - miłą obsługę.
Po pizzy z Rampy można się czasem zatruć...

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

w Chili pizza moze pizza jest duza ale nie smaczna, cienkie ciasto. Mi najlepiej smakuje w d'angelolekko kruchy spod duzo ciasta dodatki dobre swieze,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Ja nie przepadam za 4 porami, moim zdaniem jedzenie mają cienkie. Za to obsługi nie można im odmówić.
Jeśli pizza, to Chilli, Diavollo, Big Red Tomato ewentualnie D'Angelo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Najlepsza z Biedronki ,odgrzewana w piekarniku:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

kacperek89 a żebyś wiedział ze otworze i będę kręcił biznes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Zdecydoanie "Chilli pizza" i "Savana" na ul. Browarnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

chilli pizza a szczegolnie te z tabasco albo papryczka chilli pycha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

loveley zgadzam się z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

:-D poprpstu wiem co dobre :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

poprostu * sorka za blad



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

taa...wy sie znacie.Idzcie lepiej ogorki podebrac a nie tu cwaniaczycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

heheheh taki cwaniak z ciebie??? to mozemy sie scignac kto lepiej i smacziej gotuje :P:P zobaczymy kto wygra



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Czytam o tej pizzy i czytam i pizzy mi sie zachciało ehh :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

loveley- z czym Ty do ludzi :P chyba nie wiesz co proponujesz xD pojde zaraz pieczarkow podbiore troche z pola i zaczynamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

ok nie ma problemu :P:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

a i tak wymiekacie przy mojej kolezance(K) co robi najlepsze pizze...sam polikarp wiesz ze te twoje pieczarki zbierane po nocy to czasem ludzi truja :P heh ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

freestyle224 moje pieczarki z mojego pola nikogo jeszcze nie otruly... toz to samo zdrowie

loveley- patrze ze wymiekasz xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

jak widać "gleba" wchodzi nie tylko na pokoje i zalewa nasze piękne miasto, ale co gorsza się okablowała i ma dostęp do neta. BKL-e, BZA-ki błagam zostawcie ostatni bastion wolności, czystości słowa i myśli w naszym mieście i nie piszcie o zbiorach pieczarek ze swoich areałów (a niebawem zapewne się pojawią dyskusje jaka rasa krów jest najbardziej mlekodajna, albo po ile chodzą warchlaki na targowicach). To już lepiej okupujcie wieczorami statek i mcdonalda.

A tak na marginesie to czy to prawda, że jak podsypiecie więcej gówna to pieczarki lepiej rosną, i że najlepsze jest gówno od konia a nie od krowy czy co gorsza świnek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

genia ;D najbardziej mlekodajna jest moja Rogatka tylko ostatnio wzdecia ma to cos kiepsko ;/ a co do warchlakow to zalezy od wagi.Mam takie młode prosieta chcesz kupic? drogo nie wezme bo to juz trzymac nie mam gdzie... a co Ty myslalas bez obornika pieczarki nie wyrosna... na rolnika to Ty sie nie nadajesz chociaz moze cos z Ciebie bedzie... jak chcesz mozesz wpasc na wykopki bo żniwa a tu rak do roboty nie ma pozdro;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Polikarp; niedługo ze znajomkami robimy balety na wolnym powietrzu i świnkę na ruszt ale już odpaloną i ładnie wybebeszoną możesz podrzucić.
Albo ja cię wylukam w okolicy statoila (znakiem rozpoznawczym niech będą odpalone neony w twiom lśniącym rumaku). Piszesz biedaku, że roboty od groma a tu brakuje rąk do pracy. No to czego siedzisz i się męczysz przed kompem lepiej zamiast intelektualnie to popracuj fizycznie - w pole chłopie, czas w pole.
Rogatce spróbuj wsadzić węża w dupę, powinno pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

genia- mojego przyjaciela na ruszt? zapomnij,ale na balety wpadne :) wezme ludzi z sianokosu i na przytupaje wpadniemy ;D jakim rumaku? dziewczyno nie te czasy teraz gdzie gospodarka kwitnie to kumbajnami sie jezdzi ;D bo sołtys zawsze ma przywileje i dopiero na koniec wsiada w traktor i zwozi do domu zapasy na calutki rok :) Rogatka kazala Ci powiedziec zebys sama sobie weza w dupe wsadzila i ze przeprasza jesli Cie urazila ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

polikarp- no czego jak czego ale tego bym się po tobie nie spodziewała - to ty nacodzień z wołowiną gawędzisz, a może razem na kompie smarujecie, dawaj cudaku tego zwierzaka do tv to będzie prawdziwy hit podlasia.
Powiedz wołowinie, że przeprosiny przyjęte.
A nawiązując do tematu pizzy to czy ktoś smakował pizzy z wołowiną - bo ja osobiście jeszcze się nie spotkałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

tylko mi tu z widłami nie wyskakiwać :)

a wracając do tematu, to najlepsza w Łomży jest Romana w 4porach, tylko zamiast papryki oliwki lubię wrzucić... i oczywiście oliwa ostra... niebo w gębie... ujdzie jeszcze pizza w Diavolo ( całkiem przyjemne delikatne ciasto, a i ser całkiem nieźle dobrany do wszystkiego mają). Co do innych pizzerii, to tragedii nie ma i wszystko da sie zjeść, ale w większości przypadków ciasto bardziej przypomina kluski niż te do pizzy...
Swoją drogą, szkoda, ze nie ma w Łomży pizzy z kamiennego pieca opalanego
drewnem; to jest dopiero rarytasik ;))

no, ale ile ludzi na swiecie, tyle gustów, a o tych sie nie dyskutuje...

pozdro

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

genia - a lubie czasem pojsc do chlewka i wyzalic sie trzodzie chlewnej :) pomaga! oddane zwierzeta,zawsze wysluchaja ;) zebys zobaczyla tego prosiaczka bys sie zakochala;) słodkie ma oczeta ;) i nosek ;) ale w domu nie siedza ze mna przy komputerze bo jak raz wpuscilem to stara mnie z nimi wygonila i w chlewku tydzien mieskzalem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

polikarp; uuuuuuuuu ale teraz to już przesadziłeś, co prawda medycyna zna przypadki miłości do inwentarza rogatego czy też wieprzowiny, ale tu - w moherowej krainie - to lepiej ze swoimi upodobaniami nie wyjeżdżaj, bo u drzwi stanie zaloga dżi,
tydzień z wieprzowiną to nie wiem czy to nie ewenement na skalę już nie lokalną ale i europejską.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

genia- ja prosty czlowiek ze wsi po prostu szanuje moja trzode chlewna... moze Ty tez załóz gospodarke kup świnie,bo mam taka maciore ale to wybredne jest szukam jej jakiegos kawalera i zaden jej nie podpasowal... nikt mi nie odbierze moich przyjaciol i i nie strasz mnie nawet...zamkne sie w chlewku albo w kurniku(mam kury) ;D i bedziesz miala mnie i moj dobytek na sumieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Od 15 laty Diavolo.i tylko tam jadam jesli juz

4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

A jak z dowozem pizzy w Łomży? Jest płatny? Jeśli tak, to ile i czym dowożą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Ryska, przywożą korporacje taxi. Biorą tyle ile wynosi standardowy kurs. Dzwonisz np do D'Angelo, zamawiasz z dowozem. Oni sami zamawiają transport. Ostatnio pizzę od nich przywoziło mi TAXI Łomża 96-21.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

...pizzę i piwo do tego poproszę.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

dzięki ADALL :).
Zastanawiam się wobec tego wynosi standardowy kurs? Dziś okazało się, że koszt przewozu pizzy D'Angelo to 10 PLN! Aż się za głowę złapałam! Zadzwoniłam specjanie jeszcze do 4pór i okazało się, że jest to 6 zł.
A gdzie przewóz za darmo? A gdzie jest ten "front do klienta" sie pytam????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

zartujesz?? wezmiesz pizze za 12pln i chcesz gratis dowoz?? normalnie dowoz to 7 w dzien chyba, choc ostatnio zamawialem kebab czy tam pizze i wzieli 10, fakt ze jak sam bym pojechal taxi to by wyszlo w obie minimum 15pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

W przeszłości zamawiałam pizzę (nie w Łomży) i dowóz był gratis. Ale nic to. Za normalną przejażdżkę taxówką po Łomży płacę góra 7 złotych! Czy pize wożone są w jakichś specjalnych lektykach, z wygodami, telewizją satelitarną etc.??? O co tutaj chodzi???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Przepraszam, że zjadam literki, ale to z głodu - pizzy w końcu nie zjadłam...:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

w 4pory masz dowóz darmowy przy większych zamówieniach bodajże 46 zeta.... uwzglednij se to że taksiarze podnieśli ceny !!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

chciałam Wam wszystkim polecić pizzę, ale niestety nie w Łomży. Szczuczyńska pizza jest naj...

Iwona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

A gdzie w Szczuczynie? Znam Szczuczyn - przeszłam go niedawno wzdłuż i wszerz...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

W Wawie za dowóz przykładowo w sieci DaGrasso nigdy nie płaciłem więcej jak 3.50 zł, i powtarzam jest to Wawa, także 7-10 zł w Łomży to rozbój w biały dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Pan taksówkarz powiedział, że to JA powinnam się była dowiedzieć, ile płaci się za dowóz pizzy w związku z czym to moja wina, ze nie zostałam doinformowana, czym ostatecznie spowodował, że do transakcji nie doszło, mimo, iż juz trzymałam portfel w ręku...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Dziwie że nie ma dowozu z pizzeri nawet w takich miasteczkach jak Grajewo czy Kolno są dowozy, gdzie płaci się ok 2 zł w mieście a dowóz poza miasto to kwota ok 4-5 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

buehehe, smieszni jestescie, po pierwsze pizza w wawie nie kosztuje 12pln a jezlei juz kosztuje to nikt jej za darmo nie dowiezie, a po drugie nikt was nie zmusza by ja wam dowozona, zawsze mozecie po nia jechac sami, nie wyobrazam sobie by ktos kto zarabia na tej pizzy powiedzmy 7pln doplacal wam za dowoz i w sumie dokladal do interesu, ale taka juz mentalnosc, 10 to za drogo, za darmo to pizza chujowa, wstyd :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Są przecież promocje, przy zamowieniu powiedzmy 3 pizzd, dowoz gratis. Jedną pizze za 12 zeta zamawiasz i chciałbyś na koniec miasta dowóz, bez przesady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Ja jak Ja: w pizzeriach sieciowych typu Telepizza, PizzaHut, Dominium, Da Grasso, PizzaTime itp ( Nie tylko w Warszawie) nie ma znaczenia czy pizze:
a) zamówisz i zjesz w lokalu
b) zamówisz przez telefon i odbierzesz w lokalu
c) zamówisz przez telefon i zostanie Ci dowieziona

BO I TAK CENA JEST TAKA SAMA ! ! !

w związku z powyższym Twoja teoria się zesrała.

dopóki w Łomży nie otworzy się pizzeria sieciowa z normalnymi promocjami i opcją dowozu, dopóty w Łomży będzie syf, kiła i mogiła w temacie pizzy.

Nie śmiem twierdzić, że jest zmowa prywaciarzy, jednak jest pewne przekonanie, ze inaczej się nie da / ludzie nie potrzebują nic więcej, wynikające z braku konkurencji. wszedzie jest opcja za 15 zł - pizza wielkości talerza.

w takim pizza time za 44 złote są:
- 3 pizze gigant ( 42 cm średnicy)
- 2 litry Coli
- dowóz GRATIS

Takim zestawem legalnie najada się +- 10 osób. Łatwo policzyć jak to jest.
To czy komuś smakuje pizza z danej pizzerii czy nie to sprawa gustu.... a o gustach się nie rozmawia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

No fakt, jeżeli pizza kosztuje 12 zł to trudno się spodziewać jej dowozu za darmo. Chyba, że wymusi to konkurencja. Ale widocznie mało kto zamawia tą usługę z dowozem i dlatego właściciele zlecają to zewnętrznemu przewoźnikowi. Gdyby zleceń dowozu lub ilość zamawianych jednocześnie była większa to zapewne warto byłoby zakupić własny transport. Policzmy: najdalsza odległość w Łomży to ok. 5 km x 8/100 x 4 zł = 1,60 zł Pomijam oczywiście amortyzację.
Ryska: nie zapłaciłaś za tą pizzę ? Jak to się skończyło ?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

często bywam w Warszawie i powiem wam ( i nie będziecie w szoku ;p) , że najlepsza jest w Dominium - i w cale nie taka droga - za dużą pizzę , litr Coli i sałatki zapłaciłem niecałe 30 zł (dowóz gratis) więc warto ! Polecam też Da Grasso i w ostateczności TelePizze

***************
Tu coś kiedyś napiszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Nie zapłaciłam głównie dlatego, że taxiarz był wyjątkowo niesympatyczny, no i że nie zamawiałam tej pizzy sama. A jak to się skończyło? Lepiej nie pytaj! Na szczęście do rękoczynów nie doszło...;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

A Chilli Pizza dowożą swoją na terenie Łomży za free nawet tą za mniej niż 10 pln.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Jesli w 4 porach roku jest dowoz za 6zl nadal to pewnie doplacaja roznice. Taksowki podrozaly, za dowoz jest teraz 10zl. Co sie dziwicie, ze Wam nie funduja dowozu, jak zamawiacie jedna pizze za 12zl.... maja doplacac?
Piszecie ze gdzies tam za 44zl macie 3 pizze cole i dowoz gratis. W Lomzy przy kwocie 44zl tez bedziecie mieli 3 pizze, cole i dowoz gratis, moze jeszcze zostanie, wiec o co biega?

Tylko jedno mnie dziwi. Znow czytam, ze to zmowa, ze lomzynskie pizzerie zdzieraja itp itd. Dominium najlepsza... To przypominam, ze w Dominium kierowcy zasuwaja za niewolnicze stawki, na czarno albo z kombinowana umowa, za kurs dostaja jakies smieszne pieniadze, za paliwo itd placa sami... To sie zastanowcie, czy taki model biznesu ma byc promowany. Niektorym nigdy sie nie dogodzi, z jednej strony narzekaja na pracodawcow, a z drugiej chwala wyzyskiwaczy i szkoda ze ich nie ma w Lomzy...

Poza tym mysle, ze jakby w Lozmy byl taki zbyt na pizze, ze kierowca moglby jezdzic non stop caly dzien i rozwozic po kilka - kilkanascie zamowien za jednym zamachem, to na pewno by pizzerie mialy wlasny dowoz, kwestia skali mysle.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Van Losen zanim sie wypowiesz to najpierw dobrze obadaj temat bo zesrala to sie twoja teoria i argumenty, gratis dowoza jak pizzeria jest blisko, niemal pod nosem ale jak jest dalej to tez placisz, po drugie 12pln to nie 15pln, a to tez jakis koszt, hehe Pizza Time i srednica 42cm ale ciasta, jak ktos lubi sie zapchacz pieczywem to spoko, Adall tam liczyl 8l*4pln, hehe jakie auto na zimnym silniku pali 8l i gdzie taka tania benzyna po 4pln, chetnie zakupie w takiej cenie, pracownik ktory dowozi pewnie tez pracuje za free prawda??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Wszystkie z wymienionych przeze mnie pizzerii dowożą na terenie Warszawy za free. Jesli mają kilka lokali to każdy obsługuje swój teren - nieraz większy niż cała Łomża.

Czekam na przykład gdzie w którejś wymienionych pizzerii dopłacę - nie bądź gołosłowny.

Co do ciasta - jest duzo innych niz pizza time, jesli komuś nie smakuje

Drań napisał:
"W Lomzy przy kwocie 44zl tez bedziecie mieli 3 pizze, cole i dowoz gratis, moze jeszcze zostanie, wiec o co biega?"

Tak będziemy mieli3 pizze wielkości jednej z pizza time, dowiezione zimne bo zaden taksiarz nie ma torby, która zatrzymuje ciepło.


Co do stawek i wyzysku: spytajcie dziewczyny w Osterii ile zarabiają, a ile bierze właściciel hehehe. Małe Łomżyńskie klimaciki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Autor: genia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-07-07 10:32

jak widać "gleba" wchodzi nie tylko na pokoje i zalewa nasze piękne miasto, ale co gorsza się okablowała i ma dostęp do neta. BKL-e, BZA-ki błagam zostawcie ostatni bastion wolności, czystości słowa i myśli w naszym mieście i nie piszcie o zbiorach pieczarek ze swoich areałów (a niebawem zapewne się pojawią dyskusje jaka rasa krów jest najbardziej mlekodajna, albo po ile chodzą warchlaki na targowicach). To już lepiej okupujcie wieczorami statek i mcdonalda.

A tak na marginesie to czy to prawda, że jak podsypiecie więcej gówna to pieczarki lepiej rosną, i że najlepsze jest gówno od konia a nie od krowy czy co gorsza świnek.



nie dość, że jesteś wulgarna, niekulturalna, to jeszcze nietolerancyjna. piszesz na forum tylko po to, żeby się z kimś kłócić? podnieca Cię jak ktoś Cię miesza z błotem? Sado-Masochistko geniu forum jest po to by każdy mógł się wypowiedzieć, a nie zgadzać się z Tobą. zapisz się do kółka różańcowego to może tam będą Cię hołbic. przykre to, bo jednego czego nie mogę o Tobie powiedzieć to to, że jesteś głupia... piszesz składne teksty tyle, że po co w nich tyle złości, goryczy? chłopak nie docenia Twojej pomidorowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Ta, tylko tak jak napisal Ja jak Ja, nie kazdy lubi wsuwac suche ciasto, posypane szczypta dodatkow. TelePizza to dla mnie porazka, tak samo jak inne wynalazki, ktorych probowalem w Wawie. Pizza Hut jest dobra, ale na pewno nie tania. A biorac pod uwage ile farszu sie dostaje na pizzy w Lomzy, a w takiej TelePizzy (gdzie zreszta poza promocja mala pizza kosztuje ok. 20zl), to nie wiem na co narzekac. Naprawde cena to jedyne kryterium?
Z dowozem, to pomysl, ile zamowien maja nasze pizzerie. Jakby mieli zatrudniac pracownika na etat, zeby raz na pol godziny przejechal sie z 1-2 zamowieniami, to raczej by na siebie nie zarobil.
Mowisz, ze w Osterii malo zarabiaja, to znaczy ze trzeba wiecej takich? Pomijajac ile takiej pizzy trzeba sprzedac, zeby zarobic na koszty. Nie wiem, bo nie siedze w tym biznesie, ale podejrzewam, ze duzo... Zreszta ja osobiscie od dluzszego czasu jem w Czterech Porach Roku, bo i jedzenie mi smakuje i atmosfera lokalu mi sie podoba, a cena jest jak najbardziej akceptowalna. Pomysl, ze taki sposob prowadzenia biznesu tez kosztuje. I czy kazda pizzeria ma wygladac tak, ze znajduje sie lokal na zadupiu, zatrudnia jedna osobe do robienia pizzy+obslugi klientow, ewentualnie kogos do rozwozenia i mysli sie, z czego tu najtaniej zrobic pizze i sprzedac klientowi jak najtaniej, z dowozem gratis? Zwlaszcza skoro jest duzo osob takich jak ja, ktorym nie przeszkadza, ze zaplaca te pare zl wiecej? Jak pisze Malachit w Chilli Pizza jest dowoz gratis i pizza tania, wiec czego jeszcze brakuje?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Sory Malachit jeśli zamawiasz "czyli pizza" to płacisz o jakieś kilkanaście zł więcej. Jak byś poszedł do nich i z zobaczył cennik to byś się dowiedział że ceny są niebieskie (te w lokalu i tańsze) i te czerwone (nie pamiętam czy z dowozem, ale poza lokalem i droższe i kilka zł) wiec jak nie wiesz to sie nie udzielaj :) A tak ogólnie to poco rozmawiacie o pizzach i z innych miast jak my jesteśmy z Łomży i mamy swoje, wiec po co mówić jakie pizze są w Wawie albo gdzieś indziej zastanowicie się sami, bo to forum łomżyńskie.

PS. O ile jeszcze jest to pizze z dowozem gratis i nie drogie bo chyba do 14 zł (teraz nie wiem ile ale coś ok tego) są w "Big Red Tomato"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

wawa to syf w kazdej pizzeri robią na akord a nie na jakośc..... moze i super smakuje ale zdrowe to to niejest hehe :D a u nas wszystko świezutkie i cacy :PPPPPP wiem bo robiłem heheh

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

świeżutkie i zdrowe no ... tak

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

...patusiaa92 tak się składa że wiem i dlatego się udzielam. Specjalnie dla Ciebie podpowiem "zobacz jaką cenę podałem i se porównaj" ale nie mów o tym nikomu, ok ?

Mam niejasne wrażenie że w tym roku święta będą wcześniej bo 'coś' z choinki się urwało :P



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

krilan no ja powiem tyle, ze w niektorych pizzeriach to bardziej dbaja o swiezosc, niz niejedna osoba w domu byc moze i pewnie bys nawet nie uwierzyl jaki zakladaja czas przydatnosci do spozycia produktow, bo dla niektorych wszystko co zwiazane z Lomza jest "be". Ja tam gdzie daja nieswieze nie jadam, a zalozyc sie moge, ze wlasnie w tych super pizzeriach sieciowych to "swiezosc" jest pojeciem bardzo wzglednym.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

ja jem co mi smakuje, zebym jadł to co "zdrowe" to bym dawno chorował :)

"krilan no ja powiem tyle, ze w niektorych pizzeriach to bardziej dbaja o swiezosc, niz niejedna osoba w dom" - zgadzam się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

W Chilli Pizza za 44zł będziesz miał dwie pizze XXl(36cm), litr coli i dowóz gratis. 3-4 osoby się tym spokojnie najedzą. Wszystko jest świeże (wiadomo-dużo klientów-częste dostawy), a po drugie wolę więcej zapłacić i zjeśc smaczną pizzę z dużą ilością dodatków, a nie gryźć gumowe ciasto i mieć potem problemy z niestrawnością. A jeśli chodzi o dostawę to przywożą Ci pod sam dom gorącą pizzę, że trzeba odczekać by ostygła.
Raz spróbowałam tam pizzy i od paru miesięcy odwiedzam tylko tę pizzerię.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Najlepsza Pizza jest w D'angelo. Dobra jest w 4 pory roku, ale jest bardzo droga porównując wielkość i ceny w D'Angelo. Niezła jest w Diavolo.
Zdecydowanie odradzam Osterię, Chili też nie za ciekawa.
Słyszałem, że niezła jest w Grubym Benku, ale nie mogę potwierdzić, bo osobiście tam nie jadłem :) No i oczywiście DaGrasso to same ciasto...
Pozdrawiam

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Zostawcie te pier... lokale w Łomży i nie piszcie o pizzy bo każda knajpa to jedna wielka kupa, dziwie się że kur.... żadna nie potrafi zrobić nic innego jak napis na menu pizza.

Jak cos tu jest prawdziwa pizza

www.damichele.net/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Najlepsza pizza to jak się samemu zrobi wygląd i skład jaki się chce i do tego mila obsługa bo robi się samemu a zrobić tako pizze to nie filozofia.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

najlepsza pizza Chili Pizza !!!!!! przynajmniej prawdziwy ser...i inne składniki .... i ceny normalne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

Przepraszam a gdzie można kupić nie prawdziwy ser ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepsza pizza

NAJLEPSZA PIZZA TO KROWI PLACEK :):)

JAK WYSCHNIE TO DOSKONALE PALI SIĘ W OGNISKU :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org