sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Mam ogromną pośbę, czy jest tutaj osoba,która pracuje nie wiem czy te osoby należą do magazynierów czy też do sprzedawców(m.in. układanie produktów na pólkach itd.). Jeżeli taka osoba czyta mój wpis,proszę coś napisać,,a będę miała małe pytanie....z góry dziękuję!:) Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

słucham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Można prosić adres e-mail? Tak na ogół ciężko jest mi pisać na takie tematy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Tutaj sami swoi. Wal śmiało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

a nie możesz tam iśc osobiście i poprosić o adres? albo zadzwonić? (będzie prościej)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Otóż dzisiaj, gdy robiłam zakupy pewien mężczyzna mnie zainteresował...tak wiem,wiem....to jest troszkę dziecinne,żeby pisać takie rzeczy na forum ale nie mam innego wyjścia...po prostu nigdy jeszcze tak się nie czułam. Na ogół jestem zwariowaną osobą i to jest troszkę chore,ale nic mi nie zaszkodzi napisać:) i tak chciałam zwrócić się do pracowników czy może znają tego wysokiego mężczyznę o ciemnych włosach i ciepłych brązowych oczkach.....dzisiaj miał zmianę chyba na rano..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Nie za stara jesteś na niego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

jak na rano to Pan Tadek, pytaj o Pana Tadka !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Mam 21 lat to mysle,ze nie....myślałam,że będziecie uprzejmi,ale widzę chyba nic nie wskóram...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

więc już dobrze, to teraz uprzejmie, to byłem ja ! CZEGO CHCESZ MAŁOLATA ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Cieszę się:) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

wiosna chyba........ ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Wiem,że to dziecinne co zrobiłam i jak widać nie można liczyć na pomoc...ale zgadzam się,że tym razem chyba tak wiosna zadziałała na mnie hehe:) Ale cóż....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

głowa do góry małolata, jak nie ten to inny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Pomozcie dziewczynie jak znacie goscia to dajcie namiary niech pisze do niego moze cos bedzie z tego ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

To prawda tam są niezłe ciacha

Urodzona w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

wiem ! szukaj tropów na facebooku jeśli go tam nie ma znaczy, że jest on tylko tworem twojej wyobraźni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Wiesz,może był przystojny ale gdy spojrzałam w jego oczka to dopiero coś tak ''ścisnęło''w środku,nigdy jeszcze tak nie miałam i nie robiłam takich głupot,żeby pisać na forum...wiem,że większość może wiedzieć o kogo mi chodzi,ale przecież nikogo nie zmuszę,żeby napisał mi cóż to za mężczyzna heh:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

To szukaj emerycie,bo widać jeszcze chyba swojej drugiej połowy nawet w takiej Stokrotce ,gdzie można każdego zaczepić nie znalazłeś i dalej siedź i odpisuj chamsko każdemu co napisze coś miłego! Nie czas do pracy Koguciku?? Wesołych Świąt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn Nie zwracaj uwagi na posty siwiejących panów;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn szkoda, że ja na żadną dziewczynę tak nie działam, że czują motyle w żołądku:). Rada moja chodź do stokrotki a napewno go spotkasz i spróbuj zagadać. Zaden facet nie odmówi rozmowy z dziewczyną:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Nie da sie ignorować takich postów;/ fajnie,że są jeszcze takie osoby,które normalnie odpiszą na wiadomość:) A co do Pana l.p to hmm....czemu tak piszesz:) skad wiesz,że nie działasz tak na dziewczyne?:) Nie trzeba być niewiadomo kim i jak wyglądać żeby zwrócić na siebie uwagę...mi wystarczyły tylko oczka heh..;) Niee...nie mam cos z głową,zeby chodzić po stokrotce i szukac danej osoby heh....lub zagadac to juz w ogole..nie mam az takiej odwagi.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

hee dziwne masz odwagę napisać a odezwać na realu to już nie... eh dziewczyny więcej odwagi , zagadaj po świetach , skąd wiesz może coś z tego wyjdzie , powodzenia :) i odwagi , jeżeli chcesz to mogę iść z Tobą i pomóc w zapoznaniu :D

I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Wiesz....no jak dla mnie nie jest to smieszne...teraz jak pisze nikt mnie nie zna i nie szkodzi mi przeciez napisac....hehe dziekuję bardzo za propozycje ale nie skorzystam...trudno....no masz racje ale nie,nie potrafilabym podejsc i zagadac...pozdrawiam heh:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn Szczerze jest dużo sposobów żeby zagadnąć kogoś lub w pewien sposób wymusić sytuacje żeby ta druga zwróciła uwagę czy sama zagadnęła. A czasami lepiej zostawić te sprawy sytuacja sama się wyklaruje ułoży.



Jak sobie jesteście przeznaczeni to samo się ułoży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Hehe no pewnie,ze tak! Nic na sile...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn .... ta osoba jest magazynierem, rowniez uklada towar. Czesto woze towar do stokrotki i moge stwierdzic ze w porządku chlopaczek, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

A nie wiesz moze jak ma na imie? Chociaz too heh...jeej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Podaj maila, to napiszę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

neti997@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Dobra nie wazne. Temat zamkniety. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Ej no dobra, już nie będę sobie robić jaj , choć jak najbardziej wskazane jest to teraz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Domyslilam sie,narazie;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn to jest chyba zpolicji patrząc po e-mailu ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

nnnnn na tym forum są sami wredni ludzie.Oprucz członków naszego stowarzyszenia

KMKM Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

KMKM Łomża lepiej analfabeto by było jakby ci wielkanocny króliczek przyniósł w prezencie słownik.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

KMKM Łomża lepiej analfabeto by było jakby ci wielkanocny króliczek przyniósł w prezencie słownik.

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Do "nnnnn"
Piszesz że, Tobie ścisnęło? Jak to jest? Coś w tym, chyba jednak musi być. Bo gdy kiedyś, sąsiadka usiadła mi na kolanach, to potem gdy wstała, na świerzo wypranych "dżinsach", została mokra plama (nie tak duża). Ale to chyba, bardzo nie boli, co? Bo się nie darła, jedynie trochę wierciła. Kurdę, ale żeby aż tak mogło ścisnąć?
Człowiek, tylu rzeczy jeszcze nie wie.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

ja chyba wiem o kogo chodzi, taki on trochę dobrze zbudowany był, może nawet trochę więcej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Do kalam panie Krzysiu. Powinieneś bloga pisać o swoich tzw."doznaniach estetycznych".A Krzyski to zadufani w sobie palanty egocentrycy albo ormowcy. ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

to napewno bylem ja daj numer to sie umowimmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Do-7angelfree
Wolny Aniele-z siódmego poziomu, jeżeli owa siódemka, tego dotyczy. Przecież nikogo nie obrażam. Po prostu nie istnieją dla mnie tematy tzw. "tabu", o których niby to, nie powinno się pisać.
A jak z tymi palantami? Są jak piszesz:"zadufani palanty", czy zadufane palanty? A co z ową awersją do Krzyśków? Skrzywdził Ciebie któryś? No bo widzisz, ormowcem nie byłem, ani nie jestem. Nikogo nie podpierd*lam. Kiedyś, pewnej pani z urzędu, powiedziałem-gdyby to była moja praca i płacono mi za to, wówczas bym pani powiedział. Z zadufaniem również, nie jest tak źle. A co do palanta, nie mnie sądzić. Na pewno nie należę do tych "supermenów", których wyczynem jest wyrwanie kobiecie-torebki. We trzech, skopanie młodszego i słabszego, lub pijanego. I spieprzanie w pięciu, przed jednym Czeczeńcem. Jakiś czas temu, takie nie-palanty, we czterech, zrabowali mojemu młodszemu sąsiadowi, odtwarzacz mp4, który, sobie chłopak spłacił w ratach. Ostatnie szmaty i śmiecie, w dodatku z Łomży.
Pozdrowienia -Aniołku

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

czy panienke rura pali? jak tak to usiąść na hydrant może na chwile ugasi pozar cipska

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

kalam Co Krzysztofów czyli imienia zdania nigdy nie zmienię. Zawsze będzie mi się kojarzyć z kłamstwem egocentryzmem i ormo. Pewien pan Krzysztof tyle mi zaszkodził że mam p....one o końca życia. Mam nadzieje że Bóg istniej i jutro czy za 10 lat odpłaci mu za moje krzywdy .

A co do mojego nicka nigdy nie uzyskasz 7 lewe-la 7 poziomu a wiesz dla czego ? Nie traktuje kobiety przedmiotowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracownicy sklepu Stokrotka(kolo galerii)

Oj tam, nie możesz wszystkich, zaszufladkować razem, ponieważ jeden egzemplarz okazał się skurwi*lem. No nie, nie można w ten sposób myśleć. Czy skoro, jakaś kobieta j*bnęła faceta w rogi, czy to znaczy że: cytat-"wszystkie baby to są ch*je", jak to określił pewien zapłakany, małorolny spod Grajewa? Skoro ja sam, znałem jedną taką Beatkę, która się "pruła" jak stare koronki. Cud że, ja jeszcze żyję. W pełni sprawdza się przysłowie: "nie strasz wilka-lasem, a baby-kut*sem". Czy powinienem myśleć że, wszystkie Beatki są takie? Raczej nie, co? Jedna jaskółka, wiosny nie czyni.
A tak w ogóle, chyba smutny byłby świat, bez kobiet.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org