niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Magnesy neodymowe

Szlag mnie trafia, jak sobie pomyslę, że ktoś z moim bloku może takiego uzywać.

Moim zdaniem to najwieksze chamstwo, jakie może być, bo okrada się swoich sąsiadów, a nie instytucję, jaką jest np. ŁSM.

Najwazniejsze jednak, że Spóldzielnia stosując wskażniki "wyrównawcze" może wcale nie mieć interesu w tym, żeby odszukac i ukarać "sprawcę". I co my, sąsiedzi takiego osobnika mamy robić?

1. Zacisnąć zęby i płacić za i tak już nie tanią wodę?
2. Robić "nalot" na łazienki sąsiadów?

Mam propozycję dla Spółdzielni: niezapowiedziane wizyty kontrolne w mieszkaniach w takim bloku. Wówczas okaże się nie tylko, kto KRADNIE wodę ale i KTO kradnie ciepło (słyszałam o sposobach "oszukiwania" podzielników ciepła).

Skończmy złodziejom słodkie zycie naszym kosztem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

Spopko spoko, myślę że Spółdzielnia sobie z tym poradzi...:)
Znajdą antidotum , potem ludziska znowu coś wymyślą, żeby nie płacić itd itd, jak w to życiu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

http://www.lsm.lomza.pl/manipulacja.htm

Pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

trzeba było się troche zastanowić i nie zakładać drugiego takiego samego tematu ! ludzie ! bo juz i tak jest śmietnik z tego forum !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

Ale masz problem. Kup sobie taki magnes jak tak zazdroscisz i nie płacz. Hahahahahahahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

maartus najwyraźniej nigdy sama nie placiłaś rachunków, skoro ci wszystko jedno za kogo płacisz...

A Misiek możesz sobie pogadać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

Wlasnie ze placilam i place, ale mnie stac na to wiec nie bulwersuje mnie ze ktos uzywa takiego magnesiku. Niektorzy ludzie maja ciezko w zyciu i radza sobie jak moga. Ja mam to szczescie ze nie musze liczyc sie z kazdym groszem i dlatego nie przeszkadzaja mi te magnesy. Pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magnesy neodymowe

maartus, skoro nie przeszkadza ci za kogo płacisz....
to mialabym taka propozycję: mam nieopłacony rachunek za telefon... wiec może mogłabyś?

No chyba znasz mnie nieco lepiej, niz anonimowego sąsiada z twojego bloku :))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org