sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Już ręce opadają ... Jebane śledzie wszystko dla siebie muszą zawinąć , żebyśmy nie byli w podlaskim to byłoby zupełnie inaczej -.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Białystok metropolią?! Czy to usprawiedliwia nieracjonalne działania odbywające się kosztem reszty województwa i jego mieszkańców?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Białystok zostanie metropolią w tym samym czasie,kiedy ja będę primabaleriną w rosyjskim balecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Zastanawiam się, czy to nie jest gra na czas. Zbudujemy najpierw elegancką S8, Via Carpatię, lotnisko, rozbudujemy miasto i wtedy będziemy mieli lepsze argumenty w rozmowach, by zabrać Łomży Via Baltikę. Przydałby się jakiś rozsądny i zdecydowany protest przeciwko takim zakusom zachłannych polityków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

wszystko ***** dla sledzi szok wszystko biatystok nasze wladze niech tam sobie ida a lomze zostawic w spokoju lomzyniak pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

no wlasnie kurde wszystko bialystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Jak nam to zabiorą to tylko referendum i do mazowieckiego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Referendum to wy sobie możecie robić :) Łomża jest za mała i biedny żeby ktoś się z nią liczył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

biedna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Metropolię to mogą sobie zbudować ,ale wieśniakami zawsze będą.
Nie mylić z ludźmi ze wsi bo to dobrzy ,normalni ludzie.

Via Baltice na 99% mamy to może powalczymy o Via Carpatie jeżeli muszą się łączyć co argumentuje białostockie "towarzystwo" :)

Byłby psikus hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

oddajmy bialystok bialorusi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Zamknąć miasto dla transitu TIR albo ustawić bramki i niech płacą myto za dewastacje naszych ulic i domów.Wszyscy powinniśmy się zorganizować i zablokować miasto.


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

blokady zgadzam się

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

No i znów śledzikim próbują mieszać , tylko teraz moim zdaniem staje się to niebezpieczne , bo prezentuje stanowisko nie tylko ich, wprawdzie raczej nie będzie to miało większego znaczenia, ale mimo wszystko trzeba uważać, Via Carpatia przez Łomżę to to nie takie głupie , jeśli ma być tak jak jest w przyjętym dokumencie ż muszą sie łączyć i dalej prowadzić na Litwę to dlaczego Via Carpatia nie mogłaby prowadzić przez Siedlce Zambrów i w Łomży łączyć się z Via Baltiką, tu jest własnie problem śledziki doskonale zdają sobie sprawę że jesli zacznie sie budować Via baltikę przez Lomże to nie bedzie sensu budować Via Carpatii przez białystok bo będzie prowadził
do nikąd będzie się urywała w śledziowie bez możliwości jej poprowadzenia dalej czyli nie będzie sensu budować jej.Referendum w sprawie oddzielenia się od śledziogrodu jak najbardziej , a każdy rząd żeby chociaż zachować pozory demokracji musi go uwzględnić i je uwzglednić , nie bardzo pasuje mi finansowanie dużej "wiochy " z imperialnymi ambicjami .Kolejna sprawa to kolejowa Riail Bltica w tej chwili wygląda na to że odłożona ad acta o to też możemy powalczyć Firma Covi sporządzająca niby raport w sprawie rail baltica w ogóle nie wzięła pod uwagę wersji linii kolejowej przez Łomżę mimo że powinna była przeanalizować wszystkie możliwe warianty tym .Parę razy wysyłałem maila do mich z prośbą o wyjaśnienie dlaczego nikt nie rozpatrywał wariantu przez Łomżę i nic milczenie , czyli że coś za tym jest być może sugestia ze strony władz żeby w ogóle nie brać go pod uwagę , co by było gdyby okazał się lepszy od innych , Scott Vilsonn też miał nie rozpatrywać wariantu Via baltica przez Łomże ale podniósł się krzyk i go uwzględnili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

odlaczyc Łomżę od podlasia !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Ktoś wyżej wspomniał o blokadach. Uważam to za niegłupi i skuteczny pomysł. W Augustowie prace przy obwodnicy ruszyły po protestach mieszkańców i relacji z tych wydarzeń w ogólnopolskich TV.

Może ktoś ze zmysłem organizacyjnym i wolnym czasem zająłby się tym?


Ja chętnie się przyłączę.


Jeśli komuś nie przeszkadza odcięcie od szlaków komunikacyjnych to może niech pomyśli o swoich dzieciach.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Blokada to świetny pomysł. Radna Olbryś kiedyś chyba coś takiego organizowała. Ważne, by zaangażowało się w to więcej radnych. Przydałoby się też oświadczenie prezydenta, tak by oprócz okrzyków i frustracji w świat poszły konkretne, racjonalne postulaty. Myślę, że z legalizacją protestu nie byłoby problemu. Do działa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica musi iść przez Białystok, bo chce być metropolią

Poza tym ciekawy jestem czy i jaka będzie reakcja władz i przedstawicieli Łomży. Moim zdaniem prezydent mógłby pokusić się nie o odpowiedź bezpośrednią na opinię przedstawicieli władz miast aspirujących do miana regionalnych metropolii, ale postarać się o jakieś mocne argumenty podtrzymujące opinię specjalistów, że trasa Via Baltica powinna przebiegać w wariancie łomżyńskim. Może jakiś mocny sojusznik, który by się w tej sprawie wypowiedział? podczas kampanii kilka znanych twarzy w mieście się pojawiło. Myślę jednak o bardziej poważnej reakcji niż opinią Oleksego np.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org