sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

wydaje nam się ,że jako ludzie mamy rozumy,jednak jesteśmy głupi do potęgi.dziecko chce zwierzaka małego pieska czy kotka oczywiście jak można odmówić kupujemy,a gdy się okazuje że np.sunia nasza będzie miała małe wywalamy ją i nie przejmujemy się tym wcale.ludzie czy wy nie wiecie że takie zwierzę można wysterylizować!!!! zabezpieczyć wcześniej w którym wieku my żyjemy zróbmy coś z tym.schroniska są przepełnione ,biedne zwierzęta się męczą,czy nie mamy sumienia?wydaje się nam że ja,ty jestem mądry wykształcony ,dobrym człowiekiem i co? zero oleju w głowie i brak sumienia dla tych biednych zwierzaków.ZMIEŃMY TO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

chcesz zmieniac swiat, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

ludzka ignorancja mnie poraża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

jeżeli mamy sumienia wszyscy po troszku możemy spróbować zmienić świat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

problem jest raczej inny. Często zwierzęta się traktuje lepiej niż ludzi . Cierpienie i bieda ludzka nie jest już tak emocjonalnie postrzegana jak powinna, tymczasem kilka kundli jak ktos nie nakarmi to afera w mediach przez kilka dni. Odzwyają się zaraz jacyć pseudoobrońcy co cchą się pokazac... Zacznijmy od siebie a potem zwierzęta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

na swiecie powstaje wiele stowarzyszen w obronie zwierzat, ktore maja, byc moze powolanie lukratywne
malo mowi sie o torturowaniu czlowieka, nieliczne osobistosci rozglasniaja istniejacy od wiekow fenomen


[urlhttp://wiadomosci.onet.pl/2213444,12,zona_sarkozy_ego_broni_iranki_przed_kara_smierci,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

zut, chyba przepracowana jest

[urlhttp://wiadomosci.onet.pl/2213444,12,zona_sarkozy_ego_broni_iranki_przed_kara_smierci,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

dlaczego to mi pozera?
http://wiadomosci.onet.pl/2213444,12,zona_sarkozy_ego_broni_iranki_przed_kara_smierci,item.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

Problem odwieczny i dopóki ludzie nie zaczną szanować siebie na wzajem, nie bedą też szanować zwierząt. Smutne lecz prawdziwe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

ciekawie czy wielu jest takich ludzi co robia to na swoim ulubionym kocie co cipki lize?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

maly przykladzik bezdusznosci

http://www.youtube.com/watch?v=zgC80KD8NuU&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

tacy ludzie to nie ludzie to gówno nie ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

Mistrz333 napisał :"Wydajenam się ....."
------
Jeden z twórcó buddyzmu powiedział : " Stosunek człowieka do zwierząt świadczy o wartości człowieka".
Święty Franciszek zwykł nazywać zwierzęta "braćmi mniejszymi" . Wprowadził je jako nieodzowny element szopki bożonarodzeniowej .
Gdyby obedrzeć współczesnego człowieka z komputerów, samochodów, telefonów i innych bzdetów , pozostałby goły człowiek. Bardzo często zły. Prymitywny. Nie nauczony niczego ani przez religię, ani przez życie. Zero empatii. Dlatego chyba trzeba się zgodzić z tymi, którzy mawiają : " nie człowiek człowiekowi wilkiem, ale wilk wilkowi człowiekiem" . Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

TARCZYN ---------ludzie maja glos!!!!!!!!! a zwierzaki?????????? tylko patrzec blagalnym wzrokiem!!!!!!!! JAK TRAKTUJESZ ZWIERZETA TAKIM JESTES CZLOWIEKIEM!!!! a przekonalam sie o tym nie raz -----zawsze patrze jak zachowuje sie moja sunia gdy ktos obcy wchodzi do domu i NIGDY sie nie pomylila- - smiec zawsze zostanie smieciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

mialam kiedys suczke, ktora szczekala i sikala jak chlop wchodzil do domu, prawdopodobnie, byla zle traktowana przez garçon, stad ta reakcja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

"wydaje nam się ,że jako ludzie mamy rozumy..."

właśnie, niektórym tylko się wydaje, że mają rozum, niestety!
Po tym jak traktujemy zwierzęta, dzieci i starszych ludzi czyli słabszych od siebie, można wywnioskować jakimi jesteśmy ludźmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

obecnie bardzo rzadko spotyka sie ludzi ,ktorzy maja serce i patrza w serce !!! co niektorzy ??? raczej wiekszosc takie osoby traktuje jako nieszkodliwych wariatow ale mysle ,ze byc moze im po cichu WSTYD!!!!!!!!!!!!KASA,KASA PRZESLONILA WSZYSTKO!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

właśnie ktoś przejazdem wywalił suczkę,bo się okazało że będzie miała małe,więc ją przygarnąłem i mam teraz 5 szczeniąt do oddania w dobre ręce,jeżeli ktoś chce może z was ,ze znajomych piszcie.kotka też znalazłem ktoś wywalił i też mam czyli włącznie mam 7 psow i 1 kotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ludzie i ich bezduszność wobec zwierząt

Ja niestety nie mogę wziąć już żadnego zwierzaka,bo mam psinkę.
Ale może ktoś, kto lubi zwierzaki, a jeszcze nie ma, zdecyduje się na uratowanie któregoś z maluchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org