poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radca prawny

Poszukuje dobrego radcy prawnego do spraw rodzinnych, mozecie cos polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

na szosie zambrowskiej jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

radca prawny nie zajmuje się sprawami rodzinnymi,
potrzebujesz adwokata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Potrzebuje porady prawnej, radcow prawnych widzialem w lomzy kilkanascie i sa to rowniez adwokaci, mowicie ze musze sie poradzic adwokata? Widzialem radcow prawnych nawet w kancelari notarialnej, nie znam sie dlatego pytam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

jak najbardziej radca prawny;
radca prawny nie zajmuje się tylko sprawami karnymi i karnoskarbowymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Tak wlasnie myslalem, ale czy ktos moze polecic mi jakiegos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny


radców prawnych widziałam kilkanaście i są to również adwokaci ??? nie prawda :-)

radca prawny nie zajmuje się tylko sprawami karnymi i karnoskarbowymi :-)
wiem !

ale piszę o praktyce a nie o tym co radcowie mogą lub nie mogą, a radcowie prawni generalnie zajmują się reprezentowaniem firm i sprawami gospodarczymi. w Łomży nie słyszałem o radcy prawnym znanym ze spraw rodzinnych a adwokatach jednak słyszałem gorszych lub lepszych - niestety nazwiska nie podam bo zwyczajnie nie pamiętam :-).

to nie jest tak, że jak ktoś skończył prawo i zrobił jakąś aplikacje to się zna na wszystkim, a poza tym przed sądem lepiej nie mieć żadnego prawnika i gadać samemu głupoty niż mieć prawnika niekompetentnego :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Uprawnienia radcy prawnego zostały rozszerzone. Już może zjmować się i sprawami rodzinnymi, rozwodowymi i mjątkowymi.

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Radcy prawni nie specjalizują się w sprawach rodzinnych tylko gospodarczych, w związku z tym polecam Panią adwokat mec.Grażynę Cymek tel. 606196242

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Polecam Panią Wasiluk(chyba nie mylę nazwiska) ma swoje biuro w starej składnicy harcerskiej(nad sklepem spożywczym) przy ul.Polowej.Mnie nigdy nie zawiodła-;)podaję nr.tel. 518-245-165.Jeśli nie odbierze,to bądź pewien,że oddzwoni.Wspaniała kobieta z ogromną wiedzą prawa.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca prawny

Ja się skontaktowałam z Krystyną Klitą. Dostałam numer do Pani Krystyny od mojej sąsiadki, która mieszka dwa numery dalej. Polecam może lepiej jest skorzystać z pomocy jednej osoby, która zna się na prawie niż czytać opinie miliona różnych. Pozdramwiam.

Pozdrawiam
J.Bartosiuk

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org