piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
autobusy w Łomży

Witam:)
czekam 10 min. na przystanku, jest napisane, ze przyjedzie autobus niskopodlogowy, patrze a tu taki stary rzęch. czy w ogóle taka sytuacja moze sie zdarzyc? i to nie bylo pierwszy raz... a jezdze na wozku inwalidzkim, a mialem do pokonania cale miasto tj. z Niemcewicza na Rzadowa, na szczescie byl ze mna kolega, ktory mi pomogl i odtransportował mnie do domu, zajelo nam to 40 min.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

Szczyt wszystkiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

autobus linii 4 ma codziennie opóźnienie od 5 do 10 min, jak mija więcej jak 10 min to już nie przyjeżdża :)

Za jazdę tymi ogórkami i tymi kwadratowymi nie powinno się płacić za przejazd, bo jazda nimi grozi uszczerbkiem zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

Pleasurmex linia 4 ma opoznienie? Liinia 8 też, bo codziennie jezdze! A co do autobusow niskopodlogowych, nie wiem po co w rozkladzie sa pozaznaczane na niebiesko, skoro i tak przyjezdza jaki chce. Szczyt szczytow ostatnio przed godzina 15stą kiedy autobusy sa maksymalnie zatloczone zmuszona bylam wracac z roboty 8 OGORKIEM!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

Nie ma problemu, wystarczy kupić sobie samochód, zatankować go w taniej stacji benzynowej radnej Olbryś i heja. Tak zrobili już prezydenci, radni, dyrektor MPK. Spytajcie się ich. Oni na komunikację miejską nie narzekają. A jak oni nie narzekają, znaczy jest git. Aha, te oznaczenia na rozkładach jazdy nie są po to, aby informować, tylko, żeby to ładnie wyglądało. Takie ładne, kolorowe.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

a gdzie ta stacja się mieści ziomex?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

właśnie to jest nasza Łomża...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

Też bym chciała wiedzieć gdzie jest tania stacja Pani Olbryś?;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

na ukrainie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy w Łomży

aaaaa to tam haha:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org