sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

Uwaga Uwaga Uwaga!!!

Łomżyński Sztab WOŚP ogłasza że zostało nam troszke biletów na pociąg ŁOMŻA ŚNIADOWO ŁOMŻA.

W związku z tym ogłaszamy że jutro w dniu 10.01.2010r przed wyjazdem szynobusu do Śniadowa z dworca PKP przeprowadzimy licytacje pozostałych biletów. UWAGA licytacja na pozostałe bilety będzie przeprowadzona między 14.00 a 14.30 przed odjazdem szynobusu.

UWAGA UWAGA UWAGA tego jeszcze nie było, osoba która wylicytowała bilet VIP nr 100 po opłaceniu za bilet , zrzekła się do niego prawa i przekazała go na ponowną licytacje.

Powtarzam bilet numer 100 VIP będzie można licytować z pozostałymi biletami na scenie na dworcu PKP !!!!!!!

Dla przypomnienia bilet VIP upoważnia do zabrania do pociągu 1 osoby towarzyszącej, dodatkowo osoba ta otrzyma odjazdowy gadżet WOŚPu !!!!!, 3 dodatkową atrakcją jest przepustka VIP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc czas zacząć szykować pieniążki :)


Dodatkowo chciałem napisać że podczas przerwy w meczu piłki nożnej Policja vs. Wojsko który odbędzie się w Hali Olimpijczyków na ulicy Ks.Anny 18 Odbędą się licytacje KOSZULKI WOŚP oraz APTECZKI WOŚP

Oczywiście cały dzień podczas koncertu na scenie na dworcu PKP będą odbywać się licytacje różnych gadżetów itp.

Zapraszamy do licytacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

Hej Pyton słuchaj widzę,że ze sztabu jesteś.Zapisałem się jako wolontariusz na WOŚP i chciałbym pomóc i podobno dziś jakieś spotkanie było o 12.00,ale niestety nie mogłem przybyć - praca ;/
Mógłbyś napisać o której jest jutro zbiórka wolontariuszy i gdzie ? :)

Popierajcie WOŚP !!!! Ja mam 22 lata ,a jutro będę z puchą ganiał i kasę dla dzieciaków zbierał !! :) Kiedyś dzięki sprzętowi zakupionemu przez WOŚP przyszła na świat moja siostra cioteczna,a teraz ma już 6 lat i jest zdrowa jak ryba :) To naprawdę szczytny cel!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

moj numer fona 608 058 726

mamy taki dzichat że wszystko sie przyda.

aktualnie potrzebujemy na gwałt przyczepy campingowej.
Jak ktos jest w stanie pomóc to prosimy o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

No właśnie PYTON co z wolontariuszami ,którzy byli zapisani ,a którzy nie byli dziś na tej zbiórce o 12.00 ? O której jutro jest zbiórka wolontariuszy !? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

www.wosp.lomza.pl

wszystkie informacje sa na naszej www

;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

A jak ten pociąg się przebije jak to cholerstwo będzie do rana padać??? Przecież już są problemy na liniach o częstej używalności?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

Optymizm , radość i nadzieja we wszystkich wpisach dot. W O Ś P . Tak trzymajmy! Ja też mam już bilet na pocią . Ale , kochani , musimy uważać : dziś rano straszliwie wnerwił się na akcję WOŚP-u znany o. dyrektor ; Tadeo. W jego ślady również co poniektórzy zagapieni w w/w proboszczowie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

Brawa dla przedmówcy i tym optymistycznym akcentem zapraszam na:

http://www.youtube.com/watch?v=YS8UKDdy9K4

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

poparlbym, gdyby owsiakowi d... nie rosla.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

trackone - jak nie pomagasz, to i głosu nie zabieraj. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

A dlaczego ma nie zabierać? Przecież prawdę mówi...


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

A ja dziś jechałem pociągiem z Białego do Łomży. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Były osoby z całej Polski a nawet dwóch Czechów. Widok ludzi na trasie zdziwionych przejazdem pociągu bezcenny :-) Oby pociągi pasażerskie wróciły kiedyś na tą trasę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

piciu napisał(a):

Oby pociągi
> pasażerskie wróciły kiedyś na tą trasę.
>

Niestety coraz bardziej to się oddala, MI jest zaparte i nie zamierza oddać linii samorządom... :/


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOSP ! UWAGA UWAGA UWAGA !!!! WOSP! LICYTACJE

SIEMA SIEMA SIEMA !!!

WOŚP 2010 się skończył, ale my dalej gramy !!!

Ciągle trwają nasze aukcje internetowe !!!

zapraszam pod link :

http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=651120

Zachęcam do wszystkich aukcji.

Licytujcie tez grosiaka i złotówę naszą i pokażmy że potrafimy się bawić !!!


Siema

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org