piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

pewnie tak... nie latwiej sie a CB zapytac .... najswiezsze wiadomosci i wogle ...

a co zalalo ta droge ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

Niestety niemam :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

z Łomży do Olsztyna to można ale już z Olsztyna do Łomży to odradzam , to zadupie bez przyszłości i jakichkolwiek perspektyw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

warto zainwsteowac ... z tego co slyszalem na nowogrod jest tragicznie ale na pozostalych trasach nie lepiej plugow jak na lekarstwo a jak juz jakis jedzie to z podniesionym plugiem by mniej palilo by sobie ukrecic na paliwie ... ktos powinien za to beknac ... a w razie wypadku takie ku... co powinny zapewnic bezpieczenstwo nie sa winne tylko kierowcsa bo niedostosowal predkosci ... paranoja .. kiedy drogowcy beda za to odpowiadac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

HeHe! Ale ja pytan poważnie jutro musze dotrzec do Olsztyna ale ta pogoda przeraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

To teraz nic nie da bo do jutra to nie wiadomo, na noc nie radzę ruszać na pewno, natomiast rano pewnie będzie jeszcze gorzej tak że lepiej udaj chorego i nie wyłaż wcale z łóżka. Nic mądrzejszego doradzić Ci nie mogę, dodam że w innych regionach to teraz nawet pieszo z domu nie każą wychodzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

mowie powaznie ... jadac od augustowa do lomzy minelem 1 plug i to mial podniesiony plug ... bo kto ich sprawdza czy odsniezaja czy nie ? nikt .. a jak ma podniesiony plug to mniej spali i "nadmiar" paliwa mozna spuscic ...
liczy sie liczba przejechanych kilometrow .....


teraz jest nie ciekawie .. nikt nie wie jaka bedzie pogoda w nocy .. ale na lepsza sie nie zapowiada .... wiec i o drogach nie ma co marzyc by bylo lepiej...

heheh a ja tam lubie zime .... fajnie sie zakrety bokiem bierze ;-)))

to jest nie wykonywanie swoich zadan i sprowadzanie zagrozenia na wiele osob ... zamykac takich bandytow ....

drogi np.na zambrow odrozniaja sie od pola tym ze sa 2 linie od kol ... tam nawet nie ma jak sie minac ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

A poza tym jak do szkoły to się nie martw bo nikt i tak nie dojedzie i byś był jedynym z niewielu wyjątkiem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

Jak już musisz jechać to jedż przez Ostrołękę, z doświadczenia wiem że odcinek Nowogród-Myszyniec jest na dole drabiny odśnieżania :)
I.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

dopiero co wrucilem z olsztyna trasa do du... tam i spowrotem mi zeszlo o 11 -21 masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

Do Białegostoku droga nie w lepszym stanie :/ Czasem na drodze zaspy są 10 cm :/ I co z tego, że pług z piaskarką był... Masakra i na dodatek pod spodem cienki lód... A zakręty totalna porażka... Tyle, że około godziny 7 droga była w lepszym stanie niż około 14stej :( Dlatego jutro wagary :D A za tydzień się zwolnienie lekarskie pokaże :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

Dzieki za informacje chyba jednak zostene w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

ja właśnie godzinę temu jechałem tamtędy, muszę przyznać, że spodziewałem się większej warstwy sniegu. Dojechać się da, ale jechalem prędkością 40- 60 km/h.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

słabo,a nawet bardzo słabo.jak będzie tak dalej sypać to ciężko. jeden pług jechał.widziałam. droga tragiczna.jak masz słabe opony to nawet się nie wybieraj bo nie przejedziesz. pozdro.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

Dojechałam i wróciłam nie jest tak źle jak sie ma dobre zimówki, ale po drodze zdarzyło mi sie zobaczyc kilka samochodów w rowach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam droga Łomża-Olsztyn da się dojechac?

kiedyś do Olsztyna było alternatywne połączenie kolejowe przez Ostrołekę i Szczytno , teraz tory do Szczytna rozebrali i nic nie ma.

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org