piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głodne zwierzęta.

Zwracam się do ludzi w sprawie pomocy zwierzakom w zimne dni. Zostawiajmy lekko uchylone dzwi śmietników lub ich dzwiczek. Resztki skrawków wędlin możemy wyrzucić za okno w przypadku gdy wychodzi one na ogróki, tam bowiem przebywają koty ze względu na swoją słabość w stosuku do nas jak i psów,. Nie bądźmi obojętni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Popieram,jednak sądzę,że będę w tym odosobniona...

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

a ja dzisiaj ulepiłem z kartonu i obłożyłem styropianem budę dla kotów i zawiozłem na ogródki działkowe bo jak zobaczyłem te biedne malutkie kotki to patrzeć nie mogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Skoro o zwierzętach mowa. Nie będe zakładał nowego tematu, bo można to poruszyć tutaj. Mówicie tutaj o bezdomnych zwierzakach, chwała za to. Ale jak chcecie apelować do ludzi, którzy o własne zwierzęta nie potrafią zadbać? Nie wiem czy to jest odpowiedzialne zachowanie idąc do tych waszych marketów ze zwierzakami i idąc do sklepu takowego zostawiać je przywiązane przed wejściem przy takich mrozach !! Normalnie szok jak widzę małe pieski siedzące na smyczy przed biedronkami, kauflandami =/ Nie wiem, co wami kieruję, ale uwierzcie, że i psom w taki mróz jest zimno. Może przemyślicie to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Chciałabym się zapytać :Na jakich ogródkach działkowych są te zwierzaki ?
Mieszkam bardzo blisko dwóch ogródkow i oczywiście mogłabym dokarmić kotki lub jeśli są to psy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Nie dokarmiać bezdomnych zwierząt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Mirka2 Fort II w Piątnicy koło Twierdzy Łomża. ale myslę że w innych ogrodach też się znajdą jakieś zwierzaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

W bloku ja robie tak, ze resztki obiadu wyzucam za balkon i zawsze jakies zwiezeta to jedza,ptaki,psy ,koty. Spoldzielnia zabrania wyzucania resztek obiadu za okna ,balkony(pismo na klatce) ale niech sie wala, to nie jest karane, przeciez i tak resztki pokarmu w pare minut zwierzyna dostrzeze i nie pogardzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Ty rzal3 a twoja mama tez tak uwaza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

M@ster dobry czlowieku niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi;)

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

madziusmadzius dwójka by mi wystarczyła ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

U Madziusmadzius na pewno nic się nie marnuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Pomózmy też sikorkom! Są bardzo piekne mają żółto zielone brzuszki. Kawałek słoniny, boczku, podgardla czy pachwiny naprawdę dużo nie kosztuje, można zawiesić go na sznurku tylko na niezbyt grubej gałązce (na grubszej mogłaby usiąść wrona czy kot) i obserwować z jaką szybkością koło naszego prezentu będą uwijac się nasi ulubieńcy.
W karmniku można choćby w przykrywce od słoika wyłożyć smalec wymieszany z okruchami.
Ratujmy ptaki póki jeszcze u nas są, bo jest wiele narodów choćby europejskich już ich nie mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Dziękuje M@ster za odpowiedź.A może wie ktoś czy bezdomne zwierzaki są przy ogrodach działkowych im.Jakuba Wagi i Wiarusie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Moim zdaniem to wystrzelić wszystki ten zwierzyniec i tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

,,Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt"
macius słabo wypadasz w świetle powyższej definicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

ja tez bardzo lubie zwierzeta........jesc

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

i tez jestem glodny.chyba sobie wtrace kebabik z biednego kurczaczka

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

miłego wpieprzania TRUPÓW zwierząt kaligulik SMACZNEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Ja tez wszyskti resztki obiadowe zawsze kłade koło śmietnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głodne zwierzęta.

Mirka są tu takie, często jakiś kotek się do mnie przypałęta z tych działek (mam w ten sposób już dwa kocury).

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org