niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sterownik silnika

witam wymieniłem komputer silnika w samochodzie bo stary się spalił za sprawą wilgoci i teraz muszę przeprogramować/wyłączyć w nim immobiliser-gdzie w Łomży ktoś mi to zrobi i ile to kosztuje???Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

jakie autko :P to ty maasz zacznijmy od tego

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

On uważa że wszyscy takie mają więc dlatego nie pisze jakie.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

hehe już mówię
renault megane 1.6
12.1996r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

komputer to siemens no i mam jeszcze central z pilota na podczerwień czy wyjecie immo pozbawi mnie centralnego zamka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

jak siemens to Kacper ci zrobi na prymieostatecznie na krasce

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

wdupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

Siemka. Ja posiadam Renault Scenic i również miałem w nim imobilajzer. Pojechałem na Nowogrodzką do Elektryka(przy stacji benzynowej) i w 3 godzinki zdjął mi to dziadostwo. Niestety taka zabawa kosztuje. Musiałem zapłacić 400zł ale już nie mam problemu:) Wiec polecam Ci jechać na Nowogrodzką:) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterownik silnika

Tak, jak zdejmiesz imobilajzer stracisz centralny zamek. Ale na Nowogrodzkiej mogą wstawić Ci go od razu. Koszt to 250zł z tego co mi powiedział gościu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org