wtorek, 04 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Ja jestem za stworzeniem ulicy z domami publicznymi lub wydzielenie jakiejś specjalnej uliczki gdzie prostytutki bez żadnego strachu czekały by na klientów. To propozycja do włodarzy miasta żeby się tym zajęły, a będzie z tego więcej pożytku niż z marketów i bulwarów razem wziętych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

a gdzie ci tak w łomzy stoją w strachu niby?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

już byś chciał wiedzieć:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Janek to Ty katolik, takie bzdury wypisujesz???
Był ksiądz po kolendzie czy nie ???
Uważaj , bo może nie zajdzie i koperty nie zechce.
Oj wstyd Janek , wstyd.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Postaw panienkę na wystawie w swoim sklepiku. Później za tym przykładem pójdą inni kupcy i będzie czerwona uliczka , głośna w całej Polsce . A później nazwą ją Twoim imieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

ja katolik ale nie zakłamany, nie udaję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

A co Janek, w strachu czekasz na klientow wiec chcesz specjalna ulicę?;PPPP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

ja żadnego sklepiku nie mam a tu mi wmawiają:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

temat wątku brzmi: CZY W LOMZY POWINNA POWSTAC CZERWONA ULICA?
nie zbaczajcie z tematu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Janek już ty zboczeń innym nie zarzucaj, sam wymyslasz takie "brzydkie" tematy.
Ksiądz na pewno nie zajdzie do Ciebie.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

"Jestem za a nawet przeciw" ;d;;d

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

jaki pomysł... żal... jeśli tak strasznie potrzebujesz to przy drodze lub w lokalach sobie znajdziesz. nie róbcie z naszego miasta burdelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

To juz było.
W końcu XIX i początku XX wieku Łomża jako miasto garnizonowe na peryferiach imperium rosyjskiego było duzym ośrodkiem usług o których pisze Jan _Serce. W związku z tym władze lokalne ( gubernialne) , jak też władze generalgubernatorstwa warszawskiego uruchomiły w Łomzy szpital dla chorych wenerycznie. - istniał na ul. Rybaki do 1915 roku. Do tego roku działało również szereg instytucji państwowych oraz stowarzyszeń pomagającym paniom, które "wypadały" z "zawodu" (noclegownia, kursy zawodowe, pośrednicwo ( dziś powiedzielibysmy agencja) tymczasowej pracy. O ile dobrze pamiętam - zawód do bezpiecznych nie należał - ówczesna prasa rozpisywała się o morderstwie sióstr świadzczących wymienine usługi. Zdarzenie to odnotowały kroniki kryminanle kilku gazet, ukazujących sie nawet poza gubernią. Pozostałe instytucje również byłu na miejscu - Hotel Metropol , czy więzienie gubernialne.
Tak więc, aby realizowac ten pomysł, najpierw należałoby odbudować instytucje, które do 1915 roku w mieście funkcjonowały.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

to bardzo dobry pomysl tylko jak opodatkowac i rozliczac KU RWY??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

janek ty jesteś nienormalny???
Mieszkam w łomzy tyle lat a żadnej dziwki nie wiedziałm nigdy na ulicach :roll:
Więc po co mi taka ulica?? Co ty sobie chcesz zabaw na noc poszukac w ,,pewnym,, miejscu??
Żartujesz sobie czy co?? Kto jeszcze uważa .że ten pomysł jest kompletnie beznadziejny??

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

to się narobiło....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

hahahha lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Idiotyczny temat zresztą tak samo jak autor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

zwykła prowokacja . Najlepiej zignorować chłopa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Nie no na prawdę szczyt perwersji...
Autor jest ,,taki,, że ja sie zastanawiam ile ona ma lat...
Pewnie jakiś gówniarz sobie jaja robi i myśli że jest bardzo zabawny i wesoły.
bez komentarza.

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

uderz w stół a nożyce się otworzą... ci co tak przeżywają to pierwsi z takiej ulicy by skorzystali...
roler, nie chcesz nic wnieść do tematu to japa w kubeł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Któreś tam "Nie cudzołóż", a Ty nawołujesz do legalizacji prostytucji. Stąd nasuwa mi się pytanie: biorąc pod uwagę 10 Przykazań oraz przestrzeganie ich przez Twoją osobę - w ilu procentach je przestrzegasz?

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

10 przykazań przestrzegam jak każdy...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

W Łomży czerwona ulica jest cały czas


Nazywa się RADZIECKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

hahahah , maruda: lol :D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

łąkowa?

----------------------------------------------------------------------------------------

"Ludzie dobrze wychowani unikają mówienia oczywistości." (Sławomir Mrożek)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Maruda trafił w sedno tematu. :)

A jeśli już to RÓŻOWA ulica lub RÓŻOWA dzielnica, hehe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Więc chcesz jedynie ludziom dać szczęście, rozumiem! Ty nie dla siebie, Ty tak dla społeczeństwa...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

No właśnie - a co z Łąkową? Znów te prowincjonalne peryferyjne skojarzenia przeszkadzają? Pomysł z ulicą czerwoną uważam za taki sobie, nie załapuję się - ja, niestey wypadam z obiegu... :-(((

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

niby głupi temat a dyskusji co nie miara ... :)

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Właśnie, po co taka ulica w Łomży? Po co płacić, jak można mieć to za darmo? xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

za darmo to nie ma nic...:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Janek prowokacyjnie napisał o tym temacie, bo marzy mu się taka ulica (czytaj usługa).

Taki pomysł = to bzdura.

Jeśli duże miasta w Polsce nie mają takich ulic uciech, to tym bardziej nie będzie w małej mieścinie jaką jest Łomża.

Przyznaję, że taka ulica przyciąga tłumy turystów z całego świata (np. St. Pauli) w Hamburgu, gdzie przy głównej ulicy tej dzielnicy rozrywek późną nocą jest ruch jakiego nigdzie nie widziałem, a lokal jest przy lokalu i we wszystkich tętni życie i zabawa. Szerokim chodnikiem ciężko przejść. Pełno wycieczek japończyków.. itd. itp. Żeby to zrozumieć, trzeba to zobaczyć.

W Łomży z usług prostytutki można skorzystać w dwóch miejscach (kiedyś w trzech) choć nie jestem pewien. Jest na pewno DUKE, bo każdego dnia tamtędy przejeżdżam i może jeden lokal na Łąkowej, ale nie jestem pewien, bo drugiego już od dawna nie ma.
W większych miastach jest dużo agencji, salonów masażu, czy lokali ze stripteasem. Są też domowe prostytutki, ogłaszające się w gazetach, lub internecie, ale Łomża jest na to za mała. Zaraz takie mieszkanko stało by się sławne na całą okolicę. (w złym znaczeniu tego słowa).


Tak więc nie gorączkujcie się. Temat jest tylko prowokacją i należy do tego podejść spokojnie i rzeczowo.

Bez emocji Panowie i Panie, wszak to najstarszy zawód świata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

ja jeszcze proponuję, żeby pod spódnicą miały kasy fiskalne i wystawiały faktury na firmę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

to nie jest prowokacja, w Polsce jest wiele miast gdzie są takie ulice, nie z samymi burdelami, ale z panienkami snującymi się pod przysłowiową latarnią. W wawie kilka takich punktów zbornych widziałem:), w Krakowie z 15-20 prostytutek stoi przy ulicy i czeka na klientów, chyba gdzieś na Kazimierzu. Marzy mi się coś takiego w naszym mieście, może na wylocie do jednaczewiaka...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

A jednak coś takiego, piszę teraz o temacie postu - wzbudza dyskusję, nawet prowokowaną. Przecież to zainteresowanie wydaje się być autentyczne, chociaż podsycane czy sterowane. Jaki stąd wniosek? Ano, jakieś podstawowe potrzeby społeczne być może są niezaspokojone... Będę jednak czytał nowe posty bardzo chętnie, chociażby po to, żeby być jakoś tam poinformowanym. Wszak Łomża jest miastem ponad 50-tysięcznym chyba! A to już rodzi określone sytuacje społeczno-demograficzne. Prawda Panie Janie?
PS - Filut okrutny z Waszmości... :-)

H.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

poczekaj az sie ociepli to cała legionów będzie czerwona od blachar :D heheh wiec co narzekasz? bedzie dobrze znajac mozliwości tutejszych dziewczyn :P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

święte słowa :)
poczekaj do lata panny wyskoczą z pod opieki rodziców i wsiądą wprost do samochodu,... albo np. jak masz coś innego niż polonez to prawdopodobnie w jeziorku też będziesz mocno oblegany więc... ulica sama w sobie nie jest potrzebna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

założę się że w tym temacie nie posiadacie żadnego doświadczenia, wam na pewno jeszcze żadna nie wskoczyła z tych tak zwanych blachar:))) mity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Łomża to miasto gdzie nawet małżeństwa z 40 letnim stażem są takie, że mąż żony nago nie widział :P hahahaha



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Wreszcie się przyznał czego mu brakuje i skąd te jego frustracje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

to nie chodzi czego mi brakuje, burdeli jest po dostatkiem:) jedni chcą marketów a ja ulicy uciech. Jak będą dziwki to ludzie może o markecie zapomną:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Fakt faktem w innych miastach jest sporo miejsc, które można nazwać "Czerwoną ulicą" ;) Tyle tylko, że nie są to oficjalne domy uciech ;) Janku, na prawdę nie trzeba za to płacić, żeby to mieć ;) A co do blachar też racja, niech tylko wyjdą latem na ulice ;) Zresztą co ja wam prawić będę, powinniście wiedzieć jak jest ;) Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

NO cóż Jan Serce miał być naleśnikiem ale stary spuścił się na zimną patelnię i urodził nam się Geniusz.................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

roler, jest kilka wątków o mojej osobie i tam się produkuj a tu wypowiadaj się na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Za 20 lat w każdym powiatowym mieście będzie taka ulica i to będzie normalne .Ale jeśli władze zgodziłyby się na cos takiego teraz w Łomży to miasto przeszłoby do historii a tak będzie dalej szare. Jan ty masz super pomysły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

cicnin niech zorganizują ankiete na ten temat- żaden normalny człowiek nie zgodziłby sie an coś takiego :/
Wszystkie młode dziewczyny bez pracy załamane.. co mają iśc na ulice i się puszczac??
No super historia- dziwki na ulicach....
Takie ma pomysły że tylko.... bez komentarza.

Oddam amstaffa. Inforamcje na e-mail kurwolp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Hmmn ;) tak tak , jeszcze kurewek brakowało więcej ...

Ci, którzy są z siebie zadowoleni, mają zawsze zły gust

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Przykro mi Panie Janie Serce ale po zrobieniu RTG nie jestem w stanie Panu pomóc ponieważ tam jest pusto... Pozdrawiam

[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

dajesz zdjęcie rentgenowskie swego ojca, jeszcze zanim cię zrobił i myślisz że ludzie uwierzą że to moje?:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Janie Serce, po co Ci ta czerwona ulica ? Przecież wiesz doskonale, że USG twoich jąder wyszło tak samo jak RTG czaszki. Przez grzeczność nie umieszczam USG pustej torby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

ja do dymania używam kutasa, ty go nie masz więc piszesz o jądrach...:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Janie... przecież żadna kobieta nie chce faceta bez jąder, nawet te... samym kutasem nic nie zdołasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

bo to polsce nie elegancja Holandia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

uuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Co mówi TIR-ówka, żegnajac się z klientem?

"Zdrowia życzę"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

niby tacy postępowi,a z daleka śmierdzi od niektórych katolicką pruderią.
Po co życ w zawoalowanym świecie i udawac ,że zjawisko nie istnieje.Ja jestem za taką uliczką uciech



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

a ja tam bym nie chciał takiego syfu z ulicy bzykać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

czemu syf? mysle rze kobieta myje sie czensciej niz ty

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

hm jeżeli jest takie zapotrzebowanie a napewno jest to czemu nie, aczkolwiek miastu śa potrzebne bardziej inne inwestycje bo na **** to reszty Polski i Europy nie dogonimy

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

taka co stoi na ulicy i daje każdemu to syf i nie chciałbym jej nawet dotknąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

Ale przecież osoby chętne pracować na takiej ulicy, mogą się na własną rękę ugadać. Przecież nikt im tego nie zabroni.

Miasto... miasto nie może w obecnej chwili legalnie czegoś takiego zorganizować. Znaczy może, ale co by z tego miało? Nie może przecież nałożyć żadnego podatku. Nakładając podatek na prostytutki czerpało by korzyść majątkową z ludzkiego nierządu, przez co jednocześnie stało by się sutenerem, co w obecnym systemie prawnym jest nielegalne.

Swoją drogą... jak ktoś ma problem z US, bo nie może rozliczyć wszystkich "dochodów" to zawsze może powiedzieć, że prostytuował się na własną rękę. To nie jest zabronione, bo każdy może robić ze swoim ciałem co chce i za ile chce, a US nie może nałożyć podatku na to, bo stałby się automatycznie alfonsem i złamałby prawo, więc obowiązku rozliczania się z tego nie mamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

z ulicy nie,ale z burdelu zwanego agencją towarzyską już wam nie przeszkadza,chociaż to żadna różnica.
A co do miasta-jesli pobiera podatki od agencji towarzyskich,to znaczy że przymyka oko na stręczycielstwo.I w ten oto sposob bardzo zgrabnie naginamy sobie prawo, eee



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

ku***rwa to ku***rwa nie wazne czy z ulicy czy z burdelu czy gdzie indziej.jest tylko jedna różnica dziw**ka daje za pieniądze i każdemu a kur**wa za darmo i sobie wybiera.jedno i drugie to syf. a jak kto chce żeby se taka uliczka powstała i jak komuś nie przeszkadza dawanie du**py to niech se daje i niech se powstaje, a jak jest to praca to powinni to zlegalizować,odprowadzać podatki tak jak za każdą inną pracę i tyle.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

zielona powinna powstać: )))) heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

mojim zdaniem nebieska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

to rozumiem sposób na bezrobocie w Łomży?

janek bądź pionierem - idx na całość .

na pewno mieszkasz przy jakiejś ulicy

Wystaw tam żonę może inni sasiedzi pójda za twoim przykładem i spełni się twoje marzenie - bedziesz miał czerwona ulicę i to za oknem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy w Łomży powinna powstać czerwona ulica?

west popieram cie w 100% właśnie o to mi chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org