poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czat

Czy jest jakiś czat gdzie dyskutują mieszkańcy Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

NA ONECIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

ale mi chodzi o taki "gdzie dyskutują mieszkańcy Łomży" a nie o taki który tylko istnieje i nikogo nie można spotkać. Aktulana ilośc osób na czacie Łomża onet.pl=0 (zero)
Zapraszam > http://czat.onet.pl/logowanie.html?CH=%A3om%BFa&sco=1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

na wp.pl
tam jest łomża
alezawsze duzo ludziów jest z poza łomży
bywa około setki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

Bywa koło setki... wyzywających się gówniarzy ;-) Same małolaty i brak sensownych tematów do rozmowy. Proponuję stworzyć czat na 4lomza (obecny nie funkcjonuje). Ustalimy dzień i godzinę, kiedy będziemy się spotykać na nim i dyskutować :->

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

Ja siedze na wp i rzeczywiscie kupa gówniarzy a co drógi ncki to "szukam chętnej" albo "zasponsoruje" gdyby stworzono czat na 4lomza chętnie bym sie przeniósł
Pozdrawiam GLOCK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

Zacny pomysl. Moze na stronie glownej wzorujac sie na innym portalu, zamiesci informacje: Czat o godz. ??? z gosc/ lub temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

Zgadzam sie w 100% ze na 4lomzy przydalby sie czat tylko od kogo zalezy czy on bedzie czy nie ??? Milo by bylo... =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

Ja jestem na czacie na wp.pl dużo razy i mam stały nick (bartez)no tam dużo jest takich co se tylko jaja robio.zrubcie czat na 4lomza.pl i bede zawsze.pozdrawiam ::::

<...>Albo damy radę , Albo jak tynk odpadamy<...>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

na wp siedzo same dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

no przeciez na gorze jest napisane CHAT...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

No to kliknij sobie na niego i zobacz czy działa...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

A ja proponuję ściągnąć klienta IRC i wejść na kanał #lomza.
Jeśli towarzysto się nie spodoba, zawsze można założyć swój kanał np. #4lomza :)
Pozostaje tylko zdecydować o której godzinie i którego dnia mamy sie tam spotykac ;)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czat

co prawda t oprawda, na wp to chała jak się patrzy, na dziady zeszło,
a propo na 4lomza prędzej czy później też się znajda tacy co będa tylko zaśmiecać i reklamować swoje seksistowskie strony
ale spróbujmy
ja też bym wolał mieć czat na łomzy, a ten czat to administrator mogłby fkońcu uruchomić, czy nie widzi iliu tu jest ludzi chociażby na forum, to już chyba o czymś świadczy.....
a moze się nikomu nie chce tego uruchmiać i ma nas w (*\/*)!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org