poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żenujące zawłaszczanie forum

Autor: psilocyber (---.techtel.pl)
Data: 29-05-07 15:53

(...) To jest widoczne na każdym kroku, nawet na karcie kredytowej czy przy kupowaniu biletów lotniczych mam Dr a nie Mrs. itp. itd. (...)


Jeszcze raz powtarzam co stoi na przeszkodzie, abys jechał do Anglii i tam poczuł się w końcu jak prawdziwy pan? Ok napisałeś, że zobaczymy w czwartek, zatem cierpliwie czekam czy się zwolnisz;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Skandal!!!! To nie zawody Formuły 1!!! To co dziś zrobił kierowca na przystanku przy ulicy Mazowieckiej to jawny skandal. O godz.15.25 kierowca autobusu linii 16 omal nie przyciął drzwiami wsiadającej kobiety. Nie wiem, jakim cudem udało się jej odskoczyć! Już wsiadała, kiedy kierowca nagle zamknął drzwi i ruszył jak w wyścigu. Kobieta w ostatniej chwili cofnęła się i odskoczyła do tyłu, bo drzwi przycięłyby jej nogę i autobus pociągnąłby ją za sobą. Nie wiem, czym można tłumaczyć takie zachowanie kierowcy, chyba nie da się tego usprawiedliwić. Niedługo strach będzie wsiąść do autobusu!!! Trochę ostrożności, wyobraźni. Przecież ta kobieta mogła zginąć!!! Jestem zbulwersowana takim zachowaniem kierowcy!!! Należłoby napisać skargę do MPK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Dosc juz mam tego biadolenia lekarzy. Dla porownania:

1) Do lekarzy nie strzelaja na sluzbie tak czesto, nie musza narazac zycia w ramach swojej pracy!
2) Strajkujacy policjanci nie odmawiali pomocy, jedynie sie oflagowali.
3) Lekarze nie ryzykuja zycia na codzien w takim stopniu jak policja, wojsko, ochrona!
4) Wszystkie te sluzby powaznie traktuja skladana przysiege!
5) Policjant, ochroniarz, zolnierz, rowniez ratuja zycie!

Od kazdej z tych grup zarabiacie WIECEJ! Nie chec mi sie dalej wymieniac.

Jestescie pazernymi i nieodpowiedzialnymi leserami! Szkoda na was slow!


W przypadku zolnierzy dodam jeszcze jedno:
Zolnierz odpowiada za bezpieczenstwo kraju, mienie, zdrowie, zycie i POSTEPOWANIE podwladnych! Bierze udzial w cwiczeniach, w ktorych rowniez ryzyko zawodowe jest ogromne! Wychowuje mlodszych stopniem, za byle wykroczenie moze trafic do wiezienia! Lekarz moze pic na sluzbie i nikt mu nic nie zrobi (ostatnie przyklady afer z pijanymi chirurgami). Traktujecie zdrowie ludzkie i zycie jak towar, ktorym dysponujecie jak sie wam podoba (Lodzkie pogotowie).

K... W dupach sie wam poprzewracalo od tej wolnosci! Lepiej dla was, jak sie wam da podwyzki kosztem ulg w lekach i kosztow leczenia, najlepiej okrasc wszystkich i dac wam!

Jak wam tak sle, to wyp... na zachod, tylko przed wyjazdem oddajcie spoleczenstwu koszty waszej edukacji.


Sorki za skopiowanie tej samej wypowiedzi na drugi temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Witam wszystkich.
Jak w temacie. Jeżeli znacie jakiś dobry zakład w którym dobrze mi założą sekwnencję..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Jeśli gaz to tylko w firmie Mac-Rob, ul. Senatorska 13, robią od 10lat i z całą pewnością są najlepsi :)

Sam dzisiaj w końcu założyłem instalację, oczywiście sekwencja i jestem bardzo zadowolony. Jak się zdecydujesz, podjedź umów się i powołaj na mnie (Marcin), na pewno będziesz miał taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Już pisałem w tamtym temacie i powtórzę raz jeszcze: źle zrobił Mieczkoś umieszczając ten link, i wkurza mnie, że zasłania się prawem, że napisał kilka regułek prawnych i myśli, że to go usprawiedliwia. Ale jest jeszcze ludzkie sumienie, moralność, samozachowanie i inne sprawy, które powinny go powstrzymać przed podaniem tego linku. Rozumiem jego przesłanie, ale przesadził.

Mieczkoś, masz rację ... Jesteś kandydatem do policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Moim zdaniem trzeba mówić i pokazywać wszystko , w końcu takie są realia i nic tego nie zmieni .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Niepoddawaj sie :D :P znajdzie sie;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

zadzwoń to się dowiesz - ja tam pracowałem kilka lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Chodzę tam codziennie co godzinkę, co dwie i nic. Jakby zmienila miejsce zamieszkania :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

No właśnie widzisz, a nie stawiasz sobie pytania dlaczego??
Chciałbys tak za ukończenie studiów, tak??
A co powiesz tym co skończyli ASP- oni chcą może życ jak wielcy artści.
I jak kraj może sie obyć bez artystów??
Średnio po 5000 tysięcy na głowe dla absolwentów ASP proponuję .
A i szacuneczek też, ohy ahy też by się zdały, jak artysta coś nabazgrze.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

ja tam jestem za. ktoś wyżej wspomniał że są tu dzieci. ale nie tylko. nie ma innego sposobu jak powiedziec ze jest to dozwolone od 18 lat. bez względu na wiek i tak reakcje są podobne. nikt mi nie powie że ktoś kto ma 40 lat jest przyzwyczajony do takiego widoku. Poza tym jak ktoś jest słaby psychicznie to wyłączy stronkę po 3/4 zdjęciach.
Ukazanie prawdy zawsze wzbudza sprzeciw u pewnych jednostek. Czasem dobrze - nie może być tak że społeczeństwo nie reaguje.

Moim zdaniem - ktoś kto ma rozum wyciągnie pewne wnioski widząc takie zdjęcia. Na wspomnianej przeze stronie były również i filmy jak ktoś podżyna komuś gardło, strzela w głowie. Pierwszy raz jak takie rzeczy ogladałem nie miałem 18 lat i nie mogę powiedzieć że miały one na mnie destrukcyjny wpływ. Wręcz przeciwnie. Widząc że codziennie dochodzą tysiące takich zdjęć uświadomiło mi że wokół nas nezwykle często zdarzają się tak przykre przypadki. Nie oglądałem nigdy maniakalnie codziennie tych wszystkich zdjęć ale sama świadomość o ich obecności dużo mówiła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

zawsze będziemy do tyłu i nigdy się to nie zmieni.
Będziemy się cieszyć jak u nas w domku standardem będzie 10Mb, ale i wtedy wszędzie gdzie indziej będą mieli 100Mb.
A koło się toczy

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Czy ktoś z Was ma takie urządzenie: Parrot 3400 LS-GPS
albo miał okazję je użtkować? Jak się sprawdza jako odbiornik GPS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

loosac masz rację! i popieram.

Co do 'lekarzy' - dzisiejszy przykład

Żona poszła do lekarza, ot tak normalnie po prostu, jak się należy we wczesnych godzinach. Koniował stwierdził że strajkuje i jej nie przyjmie, ALE !! zapraszał bardzo po 16 do Eskulapa, gdzie przyjmie bez żadnych problemów tyle że wizyta płatna 100 złotych polskich !!. No i co wy skur-syny ?!! psilociber i wam podobni !! A honor ? , znacie takie słowo. A duma zawodowa ?, znacie takie słowo ?!. Wszystkie pewnie tylko ze słyszenia od dziadków lekarzy. A co z waszym strajkiem ?, za państwową kasę to strajk ale już na własne to ZAPRASZAM BAAAARDZO!. Zwolnijcie się a ludzie odetchną z ulgą.

zara psilocośtam wyskoczy że nie ma dziadka lekarza, a jak ma to znaczy że się opłaca ciągnąć zawód (zawód przynosicie ludziom....)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

no i co sie oburzasz. przeciez to jest strajk o podwyzki w szpitalach a nie w prywatnych gabinetach. lepiej sie przyzwyczaj do prywatnych gabinetow, a miechem to do zonki rzucaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

10 czerwca będzie impreza w Łomży, w tym dniu 3 koncerty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

marcinie, chodzi mi o to że po zetknięciu z "lekarzami" pozostał mi już tylko śmiech.... z nich, z ich nieudolności i braku wiedzy. Bo czy to pacjent musi tłumaczyć lekarzom co mają robić i jak ?!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Było nie wchodzić a nie teraz macie problem, że drastyczne te zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

a moim zdaniem takie zdjecia niczego nie zmienia. to tylko epatowanie drastycznymi zdjeciami.
jedyne co moze zmienic poziom bezpieczenstwa na naszych drogach to (poza samymi drogami) bardzo surowe mandaty z przepadkiem auta wlacznie. jak jeden gnoj z drugim straca swoja beemke to dopiero do nich przemowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

okej dziękuję bardzo przydało sie :)

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

psilo niech się określi taki lekarz jeden z drugim ! albo strajkuje albo nie !.

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

albo i nie stracą, zależy kto jest ojcem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

"...no i co sie oburzasz. przeciez to jest strajk o podwyzki w szpitalach a nie w prywatnych gabinetach" - więc to w szpitalach grają biednych i strajk!, a w prywatnych już cacy, śmierdzi zakłamaniem jakimś i komuną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

komuną to smierdzi.. od ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

5 tysięcy

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

do szkoły smyku - naucz się poprawnie wysławiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Wytepic pedalstwo !

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Dzieki za słowa otuchy. Jak ją znajde to macie u mnie piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

I juz? temat stoi? haha

Józef

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

poszukuje kogos kto robi tatuaze.
czy nie wiecie gdzie mozna w łomzy zrobic dobre tanie i czyste tatuaze? prosze o info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

jw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

a skad takie info?? nie sluchaj go, zadzwon tam, na stronie jest numer, sa to nowe opony i taniej nie ma opcji kupic, a te lomzynskie zdzieruchy niech handluja uzywkami albo niech zejda z marzy!!!

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

KIedy lekarze mówią: "Wszystko w rękach Boga. Tylko cud.." itd. człowiek ima się wszystkiego. Słyszy się o przypadkach, że kiedy już wydaje się, że jest beznadziejnie, w pewnym momencie, czy to na skutek rozmaitych zabiegów bioenergoterapeutycznych, czy innych człowiek zaczyna mieć się coraz lepiej, aż do całkowitego wyzdrowienia...
Wierzycie w uzdrowicielską moc takich terapii?
Jakieś przykłady z życia, z najbliższego otoczenia?
Ciekawam niezmiernie!


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

A ja jestem nauczycielką. Zarabiam 820 zł. I muszę pracować prywatnie, kosztem swojego wolnego czasu, żeby się jakoś utrzymać, chociaż z tego też nie ma kokosów. Dyskoteki, wycieczki, rady pedagogiczne i szkoleniowe i zebrania są wliczone w etat, bo mimo iluś tam godzin w szkole każdy nauczyciel zatrudniony na pełen etat ma w umowie napisane, że pozostaje do dyspozycji szkoły 40 godzin tygodniowo. Czasami nawet w sobotę. I żadna to frajda jeździć na wycieczki, bo ponosi się całą odpowiedzialność za grupę i mało który nauczyciel chce się tego podejmować. A przygotowanie do lekcji zajmuje naprawdę dużo czasu.
Nie skarżę się, bo sama wybrałam taki zawód i bardzo go lubię.
A ostatnio widziałam program w TV. My mamy dużo wakacji? Sejm ma więcej. I na pewno więcej zarabiają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

jak to sejm ma wiecej?? 6tyg wy macie z 12tyg jak nie wiecej, a te 820pln to jak wnioskuje chyba jestes poczatkujaca??

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Kto?:) Kto?:)

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

kupiłem bilet na trybunę główną - 15 zeta. Baba nie bardzo kumała gdzie będzie sektor gości - mam nadzieję, że nie trafię do Polonusów :/

kobiety podobno wchodzą za free - wezmę dziewczynę ze sobą

do zobaczenia na Konwiktorskiej 6

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

policjant,strażak,klawisz,antyterrosysta,żołnierz(tylko nie taki co gra w karty w jednostce),funkcjonariusze ABW i BOR itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Miałem na myśli nie znalazce, ale tego, kto zgubił :)

A do adriana - wziąłem tą kartę. A co miałem ją wywalić? MOże komuś się zgubiła a miał na niej ważny numer lub ważne dane? Co ty byś z nią zrobił? Sprzedał na allego? Zastanów się człowieku.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

i nie zapomniec o dowodach tożsamości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żenujące zawłaszczanie forum

Haha człowieku daj zyć :))) Wyczyść pierw wasze szeregi z pedofilów a potem pogadamy o jakichś mszach...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org