piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kult wodza...

a moze komuś potrebny jest ktoś do rozwożenia np pizzy albo coś w tym stylu chętnie bym sie załapał mam 15 lat i swój pojazd


Moja mama to kiedyś jak była w mojim wieku to jeździła na "chówce" pracy do Lipska czy Karwicy ale teraz czegoś takiego to nie organizują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Od 16 lat można podjąć legalną pracę jesli sie nie myle :)

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

http://x4.putfile.com/videos/8011241882.mpg

Jak widac dziala, masz na dole strony nawet link o nazwie Formatowanie tekstu, gdzie mozesz zobaczyc jak to zrobic

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Dzieki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

masz klimę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

nie :)
I

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Jest takie prawo, ale to dla uczniów bodajże szkół mechanicznych czy jakichś podobnych.

A co do tego linku, mieczkoś mam wrażenie, że Ty naprawdę jesteś jakiś nienormalny, wiem, że Twoim zamiarem było przesłanie do kierowców o bezpieczną jazdę, ale nie powinineś tego tutaj zamieszczać. Fakt - napisałes, że powyżej 18lat, ale tutaj i tak śmigają dzieci, niektóre może czytać nie umieją, a Ty takie rzeczy. Już od jakiegoś czasu powstrzymywałem się, ale ostatnio odpierdzielasz na tym forum. Stary, najpierw myśl, potem działaj, nie mam nic do Ciebie, ale ten temat i link to przegięcie na takim forum, naprawdę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Zaraz pewnie zechca jeszcze szampana,basen,lóżko wodne no i ... dziwke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

swoją drogą bajka beznadziejna, robi dzieciom wodę z mózgu

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Cieszmy sie i z tego :D wcześniej nie mieliśmy nic, po prostu Suwałki sobie za dużo przygarnęły, teraz pewnie z Suwałk kasa przepłynie do Łomży (235 mln - 100mln).

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Obejrzałem do końca no... zaszokowało mnie ... nawet znalazłem zdjęcie z polskich dróg PL PO... VOLVo no i ja szczerze bym nie chciał tak odejść z tego świata . Prawda strona jest dla osób z silnymi nerwami , ale pisze chcesz to wchodzisz nie to nie ! ja np. do nikogo pretensji nie mam . Ale tu nawet nie chodzi o samo prędkość np. człowiek rozjechany przez kamaza to na pewno tą ciężarówką nie pędził 120 KM/h nie nierozważność pieszego . PozDrawiaM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

"Jest takie prawo, ale to dla uczniów bodajże szkół mechanicznych czy jakichś podobnych" czyli mam prawo a nawet przymus ;D tech. mechaniczne samochodowe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Intruder dodam jeszcze jedno!Osoba która "daje" jest przestępcą zarówno jak osoba która bierze... Gdyby więc lekarz miał swoj honor i pracował zgodnie z przysięgą Hipokratesa to nie pozwoliłby sobie na popełnienie tego rodzaju przestępstwa

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Drastyczne to fakt, ale daje do myślenia. Warto popatrzeć i wyciągnąć wnioski. Pomyśleć również o tych zdięciach, gdy dodajemy gazu. Popieram taką formę przestrogi, a co do osób przeciwnych to: Drodzy forumowicze, epoka cenzury już minęła, nikt nikogo nie zmusza, a mieczoś przestrzegł wyrażnie mało tego, wielokrotnie ! Wasze pociechy lepsze numery robią przy kompach gdy was nie ma w domach, nie oszukujmy się.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Mozna jeszcze kupic bilety ? Chciałbym dzisiaj kupic dwa. W sklepie czapkarskim ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Przejrzenie poprzednich tematów i nie zaśmiecanie forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

poczekaj annamira - jeszcze Ci się odechce strzelnicy

będzie to co na skate parku - wieczorami zbiorowe chlanie, gromady małolatów, wyzwiska, dilerka i co tylko chcesz. okna nie będzie można otworzyć. poza tym przy byle okazji festyny, koncerty i inne spędy.

do tego skate park jest na nieco większym terenie - strzelnica wciśnięta mięszy Konstytucji i Sniadeckiego - zaledwie 10 m od bloku K4 i k6 - efekt się spotęguje

na skate parku nie pomaga nawet monitoring na blokach dookoła - można kulturalnie "spożywać" i "zaprawiać się" pod samą kamerą i nikt się nie skapuje co robisz

sam praktykowałem to pierwsze to wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

bez komentarza...;/;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

Chłit marketingowy !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kult wodza...

A tak w ogóle w Niemczech też piszą na kartach kredytowych Dr. x y, tyle że z doktorem w rozumieniu lekarza niewiele to ma wspólnego - raczej tytuł naukowy, wiec może i tamto źle zrozumiałeś;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org